1sowa 20.10.04, 07:32 Za oknem mgła, więc moze pokaże się słońce. Mam dosyć już tego deszczu. Mógłby zrobić sobie przerwę. Witam Wszystkich w tą bezdeszczową środę!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08 Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08 Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08 Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:12 Sorki,nie wiem dlaczego wyszło,aż 3 razy.To chyba na pogodę.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:12 Sorki,nie wiem dlaczego to wyszło 3 razy.hehehe.To chyba na pogodę.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:16 Co to się dzieje dzisiaj z tym forum?Ja piszę raz,a tu się pokazuje dwa razy.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: Oj, Cejli 20.10.04, 15:56 Cejli, już Ci więcej nie poleję. Koniec z okowitką !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
frida2 Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 17:25 dzięn dobry dzień dobry :)))) jaka milutka środa! (jakiś cud:). a jutro już czwartek, a potem piątek i weekend hurrra!!! :)))) Pozdrawiam Was słonecznie bo u mnie dziś go mnóstwo było :) Odpowiedz Link Zgłoś
matalijka Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 23.10.04, 09:12 Nie narzekać mi tu na pogodę.Październik,jesień,ma prawo padać :) Odpowiedz Link Zgłoś