Dodaj do ulubionych

Dzień Dobry, może w końcu przestało padać?

20.10.04, 07:32
Za oknem mgła, więc moze pokaże się słońce. Mam dosyć już tego deszczu.
Mógłby zrobić sobie przerwę. Witam Wszystkich w tą bezdeszczową środę!!!
Obserwuj wątek
    • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08
      Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli.
    • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08
      Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli.
    • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:08
      Pogoda fajniutka.Nareszcie nie ma deszczu,aż się chce wyjść na dwór.CMOK.Cejli.
      • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:12
        Sorki,nie wiem dlaczego wyszło,aż 3 razy.To chyba na pogodę.CMOK.Cejli.
      • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:12
        Sorki,nie wiem dlaczego to wyszło 3 razy.hehehe.To chyba na pogodę.CMOK.Cejli.
        • cejli Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 08:16
          Co to się dzieje dzisiaj z tym forum?Ja piszę raz,a tu się pokazuje dwa
          razy.CMOK.Cejli.
          • 0kowita Re: Oj, Cejli 20.10.04, 15:56
            Cejli, już Ci więcej nie poleję. Koniec z okowitką !!!!!
    • frida2 Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 20.10.04, 17:25
      dzięn dobry dzień dobry :)))) jaka milutka środa! (jakiś cud:). a jutro już
      czwartek, a potem piątek i weekend hurrra!!! :))))
      Pozdrawiam Was słonecznie bo u mnie dziś go mnóstwo było :)
      • matalijka Re: Dzień Dobry, może w końcu przestało padać? 23.10.04, 09:12
        Nie narzekać mi tu na pogodę.Październik,jesień,ma prawo padać :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka