IP: *.170.wmc.com.pl 03.06.07, 00:05
Gdzie i jak w tym mieście można poznać NORMALNĄ kobietę? Normalną do życia,
która będzie gosposią w kuchni, damą w salonie i dziwką w łóżku...?
Obserwuj wątek
    • Gość: Firefly Re: kobiety IP: *.slp.vectranet.pl 03.06.07, 11:09
      W Bangkoku !
      • Gość: kobita Re: kobiety IP: *.slp.vectranet.pl 03.06.07, 12:41
        najpierw trzeba na taką zasłużyć...a mężczyźni w tym mieście to w większości
        prymitywne zwierzęta. gdzie się podziali inteligentni faceci?wyjechali?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka