Gość: facet IP: *.170.wmc.com.pl 03.06.07, 00:05 Gdzie i jak w tym mieście można poznać NORMALNĄ kobietę? Normalną do życia, która będzie gosposią w kuchni, damą w salonie i dziwką w łóżku...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kobita Re: kobiety IP: *.slp.vectranet.pl 03.06.07, 12:41 najpierw trzeba na taką zasłużyć...a mężczyźni w tym mieście to w większości prymitywne zwierzęta. gdzie się podziali inteligentni faceci?wyjechali? Odpowiedz Link Zgłoś