Dodaj do ulubionych

Herbaciarnia w spichlerzu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 18:45
Witam
Chciałbym się wybrać do zachwalanej przez znajomych herbaciarni w spichlerzu
Richtera. Mam pytanie: ile powinienem przeznaczyć na 2 osoby ? Bardzo bym
prosil o szybką odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • baczm Re: Herbaciarnia w spichlerzu 02.07.07, 19:37
      to zależy co chcesz zamówic....herbata kosztuje ok 5 zł, są też rózne rodzaje
      kawy, ciasto, wino. Ceny nie są jakoś strasznie wygórowane.
      • Gość: amq Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 19:44
        Dzięki wielkie
      • pomyslowydobromil Re: Herbaciarnia w spichlerzu 02.07.07, 23:12
        Piszesz: "Ceny nie są jakoś strasznie wygórowane"
        Jeśli zarabiam 5zł/godz netto to znaczy, że na zamówioną herbatę muszę pracować
        przez całą godzinę! A to oznacza , że jestem DZIADEM!!! Pocieszać mnie może
        fakt, że w naszym społeczeństwie nie jestem osamotnionym DZIADEM.
        Czyż nie powinien nad wejściem zawisnąć napis NIE DLA DZIADóW?
        Pielęgniarki, nauczycielki, kasjerki, ekspedientki, sprzątaczki i wiele osób
        innych przyziemnych profesji nie odwiedzi tego przybytku bo ich nie stać!
        • Gość: ppp Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.slp.vectranet.pl 13.07.07, 16:06
          skad tyle jadu?
          nie stac nie chodz
          masz kase to idz i nie licz ile masz na godzine bo do końca zycia bedziesz
          narzekac!!!
          • Gość: joanna Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 16:54
            jak śmiesz tak mówić?? jestem sprzątaczką ciężko pracuje, mi podwyżki nikt nie
            da, nie strajkuje jak jakies lekarze co im sie zachciewa niewiadomo czego za
            nic.
            nie chodze po cherbaciarniach.
            są w tym kraju ludzie, ktore nie zarabiają na chodzenie po cherbaciarniach.
            chrabia sie znalazl.
            • Gość: joanna Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 16:55
              herbaciarniach.
            • Gość: buc Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 18:45
              hrabia
            • Gość: inny Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.wro.vectranet.pl 13.09.07, 02:11
              Trzbabylo uczyc sie w mlodosci a nie p... po katach.
              Jestesmy wolnymi i rozumnymi istotami.
            • Gość: agha Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.tktelekom.pl 24.09.07, 10:34
              "nie chodze po cherbaciarniach." - blad w tak popularnym wyrazie.. ajajajaj...
              trzeba sie bylo uczyc, postarac ; ] byloby lepiej.
              puki co zarabiam na swoja edukacje - na kasie. zeby miec lepsza przyszlosc. no i
              wyksztalcenie, wiedza (bo co komu po magistrze czy doktorze, ktory faktycznie
              wie tyle, co kot naplakal) - to sa wartosci.w poprzedniej robocie mialam nawet
              mniej za godzine i gdizes to mialam wydajac to 5 czy 7 zlotych. pewnie - jak sie
              sobie nie pozwala na odrobine przyjemnosci i nie daje chociaz troche na luz -
              ten potem zrzędzi. zycie nie ogranicza sie do przyjemnosci - owszem, wiekszosc
              ludzi musi sie rzadziej lub czesciej jakiejs wyrzec,
              ale
              bez przyjemnosci nie ma smaku ; ]
              polecam pani goraca czekolade. poprawia humor, naprawde ; ]
              lepiej czasami sprawic sobei maly prezent i zrezygnowac z wiekszej ilosci
              jedzenia (co nie oznacza glodzenia sie), niz chodzic zgorzknialym, ze sie nie
              moze. wybor osoby, jak traktuje siebie ; ]
              • Gość: !!! Re: Herbaciarnia w spichlerzu IP: *.164.wmc.com.pl 21.09.08, 16:31
                Nie lubię, gdy ktoś komuś zwraca uwagę na pisownię, nie mając samemu
                dostatecznej wiedzy...

"PÓKI" - tak poprawie pisze się ten wyraz!

Pozdrawiam mało... i mniej zarabiających:) Doceniam wszystkich tych, którzy
                pracują, nawet za marną kasę. Nie zawsze wiedza i wykształcenie łączy się z
                wyśmienitym, super płatnym miejscem pracy. Tak jak wykształcenie nie czyni nas
                człowiekiem, tak i stanowisko pracy nie upoważnia nas do poniżania innych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka