porzeczka 27.08.04, 12:47 czy sa tu studenci farmacji: wydzial analityczny? co myslicie o tym kierunki? czy jest ciezko? czy trudno sie dostac? i co mozna robic po zakonczonych studiach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj