27.08.04, 12:47
czy sa tu studenci farmacji: wydzial analityczny? co myslicie o tym kierunki?
czy jest ciezko? czy trudno sie dostac? i co mozna robic po zakonczonych
studiach?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka