Dodaj do ulubionych

Studia na informatyce UW

IP: *.uw.edu.pl 26.10.04, 18:31
Dzieńdobry jestem maturzystą i jestem ciekaw jak wyglądają studia na
informatyce na Uniwesytecie Warszawskim. Interesuje mnie czy dużo się pracuje
z komputerami, czy można spotkać na tych studiach ciekawych i "normalnych"
ludzi. "Normalnych" czyli takich, którzy mają kontakt z rzeczywistością i nie
gadają ciągle o komputerach. Myślę nad takimi studiami i obawiam się, że
skoro jest tam tyle pracy z komputerami to można się od tego uzależnić i
wpaść w szpony nałogu. Czy są to uzasadnione obawy?
Oprócz tych informacji chciałbym się również dowiedzieć jakie są perpektywy
po studiach, czy można znaleźć dobrze płatną pracę?
Obserwuj wątek
    • Gość: x^2 Re: Studia na informatyce UW IP: *.aster.pl 26.10.04, 22:44
      Studiuje na kierunku o który pytasz. Na 1 roku miałem stypendium, teraz
      powtarzam 2 rok gdyż spocząłem na laurach. Bezwzględnie wymagana jest
      systematyczna praca przez cały rok. Ogólnie jest bardzo ciekawie, na egzaminach
      mozna korzystać z notatek i książek (które zresztą na niewiele sie zdają). Co
      do ludzi to nie lubię oceniać innych. Ja tam imprezuję tak ze 2 razy na tydz. A
      o pracę po tym kierunku jak na razie nie ma co się martwić. Dla każdego coś się
      znajdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka