Gość: Bolesław
IP: *.uw.edu.pl
26.10.04, 18:31
Dzieńdobry jestem maturzystą i jestem ciekaw jak wyglądają studia na
informatyce na Uniwesytecie Warszawskim. Interesuje mnie czy dużo się pracuje
z komputerami, czy można spotkać na tych studiach ciekawych i "normalnych"
ludzi. "Normalnych" czyli takich, którzy mają kontakt z rzeczywistością i nie
gadają ciągle o komputerach. Myślę nad takimi studiami i obawiam się, że
skoro jest tam tyle pracy z komputerami to można się od tego uzależnić i
wpaść w szpony nałogu. Czy są to uzasadnione obawy?
Oprócz tych informacji chciałbym się również dowiedzieć jakie są perpektywy
po studiach, czy można znaleźć dobrze płatną pracę?