Dodaj do ulubionych

Na jaka Akademie Medyczna zdajecie?

28.11.04, 22:40
W lipcu egzaminki...ja juz robie drugie podejscie, w tym roku zdawalem do
Warszawy na lekarski, braklo 5ptk:/ i nie mam zamiaru sie poddawac. Jeszcze
nie wiem gdzie bede zdawal tym razem, duzo na ten temat mysle i przeliczam co
sie najbardziej oplaci. A wy gdzie zdajecie? No i napiszcie czy z nowa matura
czy ze stara.
Obserwuj wątek
    • nikitka87 Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 29.11.04, 14:52
      hej ja będę próbowała zdawać na ślaską Akademie medyczną ( ligota) zobacyzmy co
      z tego będzie .... oczywiscie mój rocznik juz z nową maturką...
      • 82nati Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 28.01.05, 15:27
        ja do Poznania,aż strach się bać bo próg tam jest powyżej 90pkt.
    • nikiitaa Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 28.01.05, 23:57
      Ja tez do Poznania.
    • nikiitaa Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 28.01.05, 23:57
      P.S Ja z nowa..
      • katrinkan Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 29.01.05, 10:51
        do Poznania nie jest wcale ponad 90!! przez dwa ostatnie lata bylo 82 i 84!!
    • artur85 Dlaczego Poznan? 02.02.05, 00:26
      Widze ze sporo osob wybiera poznan, tez sie nad tym zastanawiam. A czemu akurat
      poznan wybieracie?
      • scaut Re: Dlaczego Poznan? 02.02.05, 13:48
        bo w poznaniu nie biorą pod uwage matury z fizyki przy rekrutacji , wiec nie
        trzeba jej wogole zdawac !!
    • nikiitaa Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 06.02.05, 15:07
      A ja wybieram Poznan poniewaz zawsze marzylam zeby isc wlasnie tam
    • indjanka Re: Na jaka Akademie Medyczna zdajecie? 10.02.05, 16:37
      SLAM Zabrze
    • albercik13 82,84 punkty, ale na ile możliwych?? 20.02.05, 14:50
      Witam,
      Może jestem ignorantem, ale nie wiem.
      A może wiecie ilu było chętnych na jedno miejsce- mam na myśli Akademię Medyczną
      w Poznaniu. A idę tam, bo nie chcę zdawać na maturze chemii- serio :-)
      pozdrawiam serdecznie
      -albercikXIII
      • artur85 Poznan 03.03.05, 10:52
        Albercik ja tez chce do poznania z tego samego powodu. Ja zdawalem stara
        mature, wiec bede egzamin pisal. Z chemi lewy ejstem. A fiza trudna no ale cos
        musze wybrac wic wybieram fize.
      • bystra2005 Re: 82,84 punkty, ale na ile możliwych?? 08.03.05, 11:26
        Poza tym,że na egz w Poznaniu na AM można wybrac 2 przedmioty,czym jeszcze kierujecie sie przy dokonaniu decyzji,że właśnie tam chcecie zdawac??Wiem,że szkoła jest najlepsza w kraju,ale jesli mielibyscie za daleko do niej, to nie wybralibyscie innej??
        • artur85 Re: 82,84 punkty, ale na ile możliwych?? 09.03.05, 18:27
          Ja jestem z Mielca, niedaleko Rzeszowa wiec mam daleko. Wybieram Poznan tylko
          ze wzgledy na egzmian. W tamtym roku zdawalem na WAM biola 30, fiza 28, chemia
          18. Widać roznice :/. Z chemi jestem lewos i nawet nie chce sie do niej
          zabierac.:P Poza tym mysle o biotechnologii medycznej na PAM ale tam tez
          chemia :/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka