artur85
28.11.04, 22:40
W lipcu egzaminki...ja juz robie drugie podejscie, w tym roku zdawalem do
Warszawy na lekarski, braklo 5ptk:/ i nie mam zamiaru sie poddawac. Jeszcze
nie wiem gdzie bede zdawal tym razem, duzo na ten temat mysle i przeliczam co
sie najbardziej oplaci. A wy gdzie zdajecie? No i napiszcie czy z nowa matura
czy ze stara.