Dodaj do ulubionych

ciekawe studia

30.03.05, 12:43
hej..mam pare pytan i mam nadzieje,ze mi pomozecie..:) chcialam isc do WSJO w
Poznaniu,ale pytalam na forum i jak dotad wszyscy mi odradzaja ta szkole..:(
a ja nie wiem gdzie moglabym isc.. chcialam tyez na psychologie, ale bardzo
ciezko sie dostac, a poza tym juz zbyt wielu jest psychologow...no ale
sprobuje. aaa..jeszcze cos, o czym zapomnialam:) biore pod uwage TYLKO
Poznan..nic wiecej. moze znacie jakies ciekawe kierunki..?
Obserwuj wątek
    • tak_zwany Re: ciekawe studia 30.03.05, 12:46
      Odwieczne pytanie: a co Cię interesuje? Jeśli psychologia, to próbuj na
      psychologię. Najważniejsze jest studiować to, co człowieka interesuje, a nie się
      męczyć z kierunkiem, który ponoć jest ciekawy, tyle, że nie dla nas...
      • bardzo_madry_socjolog Bardzo mądrze powiedziane. 13.04.05, 15:19
        Też bym to tak ujął, tylko mądrzej, ponieważ jestem bardzo mądry.
    • Gość: Ania Re: ciekawe studia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.05, 14:23
      filologów jest tak samo duzo albo nawet wiecej jak psychologów...
      • majkaa18 Re: ciekawe studia 30.03.05, 19:51
        no wlasnie.... a co myslicie o tym.. www.wspia.pl ? pedagogika..
        • Gość: man Re: ciekawe studia IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 30.03.05, 20:32
          Pedagogika to całkowita klapa. Kierunek jest prosty i bardzo przeładowanay
          studentami. popatrz ile osób to studiuje - szkoły prywatne, uniwersytety,
          akademie pegagogiczne. Poza tym poziom tych studiów pedagogicznych pozostawia
          wiele do życzenia. Już lepiej spróbować na psychologię bo to chociaż jakiś
          konkretny kierunek. A pedagogika jest zbliżona do psychologii, ale nie pozwala
          nawet zrobić dziecku testu w szkole.
    • androooo Re: ciekawe studia 09.04.05, 23:19
      hej :)

      też myślałam o WSJO i mimo tego, że większość odradza to ide :)
      A co do psychologii ... też się wahałam i znalazłam rozwiązanie: ten rok WSJO a
      na drugim spróbuję na psychologię :) będę miała caaluśki rok, by dokładnie się
      przygotować do egzaminu :]

      a dokładnie o jakiej filologii myślałaś ?
      • majkaa18 Re: ciekawe studia 15.04.05, 17:23
        angielski + hispzanski:)
    • Gość: Tawananna* Re: ciekawe studia IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.05, 23:54
      > biore pod uwage TYLKO
      > Poznan..nic wiecej. moze znacie jakies ciekawe kierunki..?

      Jejku, znam bardzo wiele ciekawych kierunków... ale skąd mam wiedzieć, co
      Ciebie interesuje?

      Popularna jest psychologia, socjologia, pedagogika - każdy z jakiegoś względu
      jest interesujący. W tym roku rusza kognitywistyka - program studiów robi
      wrażenie:). Dla mnie ciekawe są wszelkie filologie. Podoba mi sie
      wschodoznawstwo (stosunki międzynarodowe), kulturoznawstwo, filmoznawstwo...

      Ale wszystko zależy przecież od CIEBIE :).
      • adziunia Re: ciekawe studia 10.04.05, 13:19
        > > biore pod uwage TYLKO
        > > Poznan..nic wiecej. moze znacie jakies ciekawe kierunki..?

        Ja tez biore pod uwage tylko Poznan :D Jeden ciekawy kierunek juz znalazlam :]
        drugi od dawna juz mam zaplanowany, ale jesli mozna skladac 3 podania to nie
        wiem gdzie jeszcze zloze trzecie, ale przede mna jeszcze duuuzo nauki w
        liceum :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka