majkaa18
30.03.05, 12:43
hej..mam pare pytan i mam nadzieje,ze mi pomozecie..:) chcialam isc do WSJO w
Poznaniu,ale pytalam na forum i jak dotad wszyscy mi odradzaja ta szkole..:(
a ja nie wiem gdzie moglabym isc.. chcialam tyez na psychologie, ale bardzo
ciezko sie dostac, a poza tym juz zbyt wielu jest psychologow...no ale
sprobuje. aaa..jeszcze cos, o czym zapomnialam:) biore pod uwage TYLKO
Poznan..nic wiecej. moze znacie jakies ciekawe kierunki..?