annasek
04.04.05, 00:40
Został mi jeszcze niecały semestr studiowania, chciałabym iść na podyplomowe,
ale skąd tu wziąść jednorazowo sumę 2 tys. zł, bo takie są ceny za 1 semestr?
Planuję też wyjechać na wakacje za granicę na zarobek, ale na to też trzeba
trochę kasy. Myślałam o jakimś kredycie, ale boję się że mnie "zje".Może ktoś
zna jakiś przyjazny absolwentowi sposób zdobycia kasy?