Dodaj do ulubionych

czy studia techniczne to dobra droga

IP: *.asternet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.05, 15:03
chodzi mi o znalezienie potem pracy... jestem facetem... scisly umysl:-P
(choc nie zawsze) zreszta dobrze miec mgr inż. jak uwazanie czy techniczne sa
dobre a jesli tak to jakie?? aha nie piszcie mi o architekturze i informatyce
bo to innna bajka troszke
Obserwuj wątek
    • Gość: maturzysta... Re: czy studia techniczne to dobra droga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.05, 15:26
      siema ja tez w tym roku zdawalem mature i tez wybieram sie na studia
      techniczne ... moim zdaniem fajnie miec mgr inz...:P a po drugie latwiej o
      prace ... patrz prosta sprawa konczysz budownictwo.. znasz jezyk i mozesz
      pracowac wszedzie... bo buduje sie tak samo.. a po drugie mgr inz jest mniej bo
      nie ma prywatnych uczelni i przyjecia sa mniejsze np moja siorka studiuje prawo
      to jest prawie 300 osob na roku + zaoczne ..a na budownictwo u mnie na
      polibudzie przyjmuja 90 .... smialo wal na polibude jakie obstawiasz?? bo ja
      krakow wawa i lbn...
      • czesiekkk Re: czy studia techniczne to dobra droga 23.05.05, 15:42
        Jak najbardziej tak, spośród osób, które znam a są po uczelniach technicznych
        wszyscy pracują. Znam również i takich, którzy przekwalifikowali się i to z
        sukcesem, i poszli w kierunku rachunkowości, ekonomii.
        No i języki angielski, niemiecki warto znać.
      • Gość: :) Re: czy studia techniczne to dobra droga IP: *.asternet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.05, 18:50
        ja na mechanike plauje w szczecinie gdyz jestem z szczecina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka