Gość: mk
IP: *.asternet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
23.05.05, 15:03
chodzi mi o znalezienie potem pracy... jestem facetem... scisly umysl:-P
(choc nie zawsze) zreszta dobrze miec mgr inż. jak uwazanie czy techniczne sa
dobre a jesli tak to jakie?? aha nie piszcie mi o architekturze i informatyce
bo to innna bajka troszke