Gość: Kate IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 11.07.05, 18:42 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maggie Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 19:28 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzemcia Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:45 ja tam się dostałam. ale nie będę tam raczej studiować... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolo100 Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.07.05, 21:12 Łatwo sie dostać i podobno równie łatwo skończyć:-)Jeśli nie chcesz za dużo sie uczyć to tam idz:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: branko Re: Co sądzicie o APS?? IP: 80.50.250.* 13.07.05, 23:17 a najłatwiej samemu zrezygnować :-) szkoła odmóżdża i kastruje reszti inteligencji. ostrzegam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 10:32 uwielbiam slowo "podobno". jak nie wiesz to nie wypowiadaj sie. Ja ci napsiz szczerze. APS to uczelnia, ktora sie bardzoszmienial ja ja skonczylam nie lubila tej uczelnii ze wzgledow organizacyjnych. Mnie to wkurzalo, niektorwe zajecia byly kiepskie.Wszytskoz alezy jaki kierunek wyberzesz, ja wybralam bardzo fajny. Kierunek bardzo lbilam, trzeba bylo sie sporo uczyc,ale oplacalo sie, i teraz mam dobra prace.Naprawde wszystko zalezy co chcesz wybrac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggie Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 19:00 A jaki kierunek wybralas..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: rozszyfruj.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 13:02 na APSie sa kierunki bardziej z pedagogiki, lub z pedagogiki specjalnej, zalezy coCie interesuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 12:42 Ja tez jestem ciekawa, co inni sadza o tej uczelni.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milka Re: Co sądzicie o APS?? IP: *.chello.pl 16.07.05, 13:04 Ja tę uczelnię odkryłam dopiero wczoraj ! Bardzo żałuję , że tak póżno. Napewno skladałabym na nią papiery. Będę dzwonic , może jakieś wieczorowe ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: A co sądzicie o AP w krakowie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 19:38 jak wyzej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: A co sądzicie o AP w krakowie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 12:04 chetnie odpowiem na wszystkie pytania (szczerze) bo skonczylam ta uczelnie. na wstepie napisze tylko ze wszytsko zelzy od tego jaki kierunek was interesuje.a co do uczelniiiiiiii to sporo sie zmienilo na niej na lepsze,ale mimo wszystko mam pae zastrzezen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta APS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 12:05 skonczylam aps,a oAP w krakowie nic nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggie Re: APS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 18:37 A moglabys napisac cos wiecej o APS-ie..?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: APS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 16:15 to zalezy co cie interesuje. jesl sprecyzujesz jaki kierunek cie interesuje to napisz czy warto. szkola podobno cieszy sie niezla opinia pedagogicznej uczelnii. czy tak jest sami sie przekonancie. naprawde pezez te 5 lat duzo sie zmienilo. dawniej byl problem z akademikami stypediami, nigdy nie wiadomo bylo jaki prog bedzie.stypenida socjalne to widzi mi sie przyznajacych. naukowe (no coz nigdy nie wiadomo aki prog trzeba osiagnac) bo byl wyznaczany dopiero jak wszyscy zloza indeksy,z reguly bylo procentowo okreslane. ale mzoe od tego zcasu sporo si zmienilo. wiem ze powstaly nowe sale i budynki, nowe aule naprawde fajne. co do wykladowcow, to roznie. pierwszy rok to nauka w "ślepo" uczysz sie a potem wybierasz kierunek. zasze na cos sie dostaniesz, ae nie zawsze na to co chcesz. niektore kierunki(wiekszosc)maja tylko jedna grupe. sa plusy i minusy. plusy: jestescie specjalistami, nie ma tak duzej konkurencji, jest donra selekcja, latwiej o praktyki staże. minusy nie mozna ustawic sobie planu zajec. po roku wybierasz kierunek na niektore sa robione testy, jakies male egzaminy to mobilizuje.a potem studiujesz przez 4 ata swoj kierunek. wszystko zalezy jaki. jedne sa niewatpliwie bardzo dobre i o prace nie jest trudne a z innymi gorzej. ale tak naprawde wszystko zalezy od osoby, jesli bedziesz chodzic na praktyki, bedziesz aktywna na studiach, jakas praca staże, to potem odrazu masz prace. gorzej jelsi przez te 5 lat nic sie nie robi. dobre na apsie jest to ze jest sporo praktyk i mozliwosci ot chociazby pomocy jako wolontariusz, czesc osob zostaje na uczelnii. czy warto? czas zawsze weryfikuje to. Ja powiem tak kierunek bardzo lubilam a uczelnie nie bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś