Dodaj do ulubionych

UMCS LUBLIN!!! SKANDAL!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 14:37
Skladal ktos papiery na UMCS Lublin??? Ja zlozylem na 5 kierunków...nie dostalem sie niestety na zaden...bywa...ale co jest smieszne to to ze na 3 z nich nie dostal sie !!!NIKT!!! kto pisal NOWĄ MATURE!!!!!!!!! np.dziennikarstwo....trzeba cos tym zrobic!!! SKANAL!!! Mysle ze odpowiedzialny za to przelicznik..bo nie ma egzaminów dla sterj matury..tylko 6 na z histrorii ze starej matury równa sie 200% z nowej matury....czy ktos moze zainterweniowac w tej sprewie??????
Obserwuj wątek
    • Gość: student. Re: UMCS LUBLIN!!! SKANDAL!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.05, 15:54
      no a o co chodzi?? 6 synku nie jest tak latwo dostac .. bo sam studiuje na
      politechnice i dostalem 6 z pisemnej matury i trzeba miec troche wiedzy wiec
      nie wiem w czym problem??
      • Gość: dess12 Re: UMCS LUBLIN!!! SKANDAL!!! IP: *.efekt.net.pl / 213.25.138.* 18.07.05, 16:05
        Drogi Studencie....nie wiem za co dostałeś tą 6 skoro nie umiesz czytać ze
        zrozumieniem:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka