Gość: Taa IP: 212.106.26.* 04.08.05, 22:57 Czy ktos sie wybiera na oboz zerowy?? Ja bym z checia pomelanzowal ale nie wiem jacy ludzie tam sie wogole wybieraja :] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj