Gość: Aga IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 22.08.02, 23:49 czy móglby mi powiedziec cos na temat logopedii w Wy|szej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj