IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 22.08.02, 23:49
czy móglby mi powiedziec cos na temat logopedii w Wy|szej Szkole Pedagogiki
Specjalnej w Warszawie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka