nell26 19.10.02, 20:39 Zamierzam rozpoczac studia podyplomowe na tym kieruku, czy ktos moze to studiuje? Jakie przedmioty wchodza w jego sklad? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: Logopedia... IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 20.10.02, 19:45 również interesuje mnie ten kierunek ale na studiach 5-letnich, czy ktoś ma jakieś informacje??? Odpowiedz Link Zgłoś