Dodaj do ulubionych

Logopedia...

19.10.02, 20:39
Zamierzam rozpoczac studia podyplomowe na tym kieruku,
czy ktos moze to studiuje? Jakie przedmioty wchodza w
jego sklad?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Logopedia... IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 20.10.02, 19:45
      również interesuje mnie ten kierunek ale na studiach 5-letnich,
      czy ktoś ma jakieś informacje???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka