Gość: marcia
IP: *.acn.waw.pl
22.01.03, 18:14
Jak sobie radzicie? Ile macie egzaminów, ile czasu dziennie poświęcacie na
wkuwanie?
Ja podchodzę pierwszy raz i czeka mnie pięć takich bali. Dwa połówkowe już
za mną :)
Grunt to optymizm, latem będzie pewnie gorzej.
Trzymajcie za mnie kciuki, ja za was trzymam !!!