IP: *.acn.waw.pl 22.01.03, 18:14
Jak sobie radzicie? Ile macie egzaminów, ile czasu dziennie poświęcacie na
wkuwanie?
Ja podchodzę pierwszy raz i czeka mnie pięć takich bali. Dwa połówkowe już
za mną :)
Grunt to optymizm, latem będzie pewnie gorzej.

Trzymajcie za mnie kciuki, ja za was trzymam !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Richelieu* Re: Sesja... IP: *.localdomain / 192.168.0.* 22.01.03, 20:02
      Gość portalu: marcia napisał(a):

      > Jak sobie radzicie? Ile macie egzaminów, ile czasu dziennie poświęcacie na
      > wkuwanie?
      > Ja podchodzę pierwszy raz i czeka mnie pięć takich bali. Dwa połówkowe już
      > za mną :)
      > Grunt to optymizm, latem będzie pewnie gorzej.
      >
      > Trzymajcie za mnie kciuki, ja za was trzymam !!!

      Pierwsza sesja, no to kupa strachu ;). Dla mnie pierwsza sesja była koszmarem
      po której połowę roku wyleciało, ale. Potem stwierdziłam, że sesja to pikuś bo
      w przeważającej większości egzaminów ocena zależy od Twojej wiedzy w 25%, no
      góra 50%. A reszta to widzimisie egzaminatora. Więc można być na prawdę obrytym
      i dostać 3 (i to naciągane jak nie omieszka zapomnieć o tym nasz oprawca) albo
      być nauczonym po łebkach i dostać 5 ( to najczęściej u egzaminatorów lewusów,
      którym się nie chce chodzić na zajęcia, którzy je urywają, przenoszą, skracają,
      a egzamin chcą odbębnić i mieć to z głowy).
      A ja mam 4 egzaminy w jednaj szkole(miałam, bo już po sesji ;) i 5 w drugiej (
      już tylko 3), pracy dałam spokój żeby się uczyć i w ogóle czuję się prawie jak
      na wakacjach. ;)))

      *
      • Gość: była studentka Re: Sesja... IP: *.ichip.pw.edu.pl 24.01.03, 13:48
        Pierwsza moja sesja... Nie pamiętam, bo trwała jakieś 3 dni.
        A mogę pocieszyć wszystkich studentów. W porównaniu z sesjami obrona pracy
        magisterskiej to pryszcz. Tylko dlatego, że na egzaminach w sesji okreslony
        ułamek studentów ma odpaść, a egzamin dyplomowy zdają z defincji wszyscy. A
        poza tym obrona to 2 dni strachu, pół godziny wstydu, tytuł na całe życie.
    • Gość: raans Re: Sesja... IP: *.chello.pl 22.01.03, 21:57
      no to tez moja pierwsza sesja w zyciu....
      egzaminow mam 2 tylko, ale jeden (byl wczoraj...brrr) to taki co ma za zadanie
      skutecznie zredukawac nadmierna rzesze studentow I roku.... i co roku
      redukuje...

      ale co ma byc to bedzie:) stres wazny bo motywuje, ale bez przesady.

      pzdr
      • trinka do raans 22.01.03, 22:20
        czyzby logika na uw??? ;>
        • Gość: raans Re: do raans IP: *.chello.pl 25.01.03, 13:12
          trinka napisała:

          > czyzby logika na uw??? ;>

          hehe
          w rzeczy samej :)
          Ty rowniez?

          jescze tylko wstep... ktorego sie w ogole nie uczylem bowiem caly cas zajela mi
          owa logika...

          pzdr
          • trinka Re: do raans 26.01.03, 14:57
            Gość portalu: raans napisał(a):

            > trinka napisała:
            >
            > > czyzby logika na uw??? ;>
            >
            > hehe
            > w rzeczy samej :)
            > Ty rowniez?
            >
            > jescze tylko wstep... ktorego sie w ogole nie uczylem bowiem caly cas zajela
            mi
            >
            > owa logika...
            >
            > pzdr

            ja przechodzilam przez to w zeszlym roku,
            wstepu dasz rade nauczyc w weekend przed, pyt sa naprawde banalne, a skrypt
            chyba nie ma nawet 200str

            pozdro
    • Gość: tomek Re: Sesja... IP: *.satkabel.com.pl 25.01.03, 14:00
      ja narazie zbieram sily.pierwsze starcie za tydzien.chociaz to dziwne,ze
      studenci dzienni pisza egzaminy w sobote.powodzenia i pozdr.
      • Gość: kreex Re: Sesja... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.01.03, 15:10
        Uczyłem sie cały semestr ,teraz jestem po trzech egzaminach czeka mnie jeszcze
        jeden i nie chce mi sie do nie go uczyc, więc pewnie go zwale. Na szczęcie
        moje studia nie sa kujońskie większośc wysarczy zrozumieć żeby zdac(dobrze
        zdać).
        pozdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka