Dodaj do ulubionych

studia podyplomwe Logopedia

30.08.06, 20:30
Własnie zdaje na ten kierunek i chcialabym sie dowiedziec czy ktos z Was
skonczyl logopedie w Sosnowcu badz gdzie indziej? Jak jest na tych studiach???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka