Dodaj do ulubionych

Pytanie o WKU...

31.01.07, 12:31
Czy wie może ktoś, czy stawiając się po raz kolejny przez Wojskową Komisją
Uzupełnień jestem zobowiązany przedstawić im zaświadczenie o pobieraniu nauki
(szkoła się zmieniła) ?!?! Czy nie jest im to do niczego potrzebne ??
Obserwuj wątek
    • Gość: krajmar Re: Pytanie o WKU... IP: *.tvk.torun.pl 31.01.07, 13:31
      to chyba zalezy od WKU, ja np musiałem się stawić osobiście jak wogóle
      zaczynałem studia, a inni z innych okręgów mogli tylko wysłac zaświadczenie.
      najlpeiej zadzwoń do nich i spytaj, bo może w jednym miejscu będą chcieli tylko
      papier, ze nowe studia, gdzie indziej będzie trzeba jechać..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka