grauko 31.01.07, 12:31 Czy wie może ktoś, czy stawiając się po raz kolejny przez Wojskową Komisją Uzupełnień jestem zobowiązany przedstawić im zaświadczenie o pobieraniu nauki (szkoła się zmieniła) ?!?! Czy nie jest im to do niczego potrzebne ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krajmar Re: Pytanie o WKU... IP: *.tvk.torun.pl 31.01.07, 13:31 to chyba zalezy od WKU, ja np musiałem się stawić osobiście jak wogóle zaczynałem studia, a inni z innych okręgów mogli tylko wysłac zaświadczenie. najlpeiej zadzwoń do nich i spytaj, bo może w jednym miejscu będą chcieli tylko papier, ze nowe studia, gdzie indziej będzie trzeba jechać.. Odpowiedz Link Zgłoś