Dodaj do ulubionych

dwa kierunki

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 19:38
studiuje na I roku fizjoterapii dziennie i bardzo chcialabym studiowac
jeszcze kosmetologie od nastepnego roku zaocznie! czy myslicie ze dalabym
rade polaczyc jakos te dwa kierunki???
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: dwa kierunki IP: *.chello.pl 08.05.07, 19:39
      Wszystko da się połączyć, szczególnie jak jeden kierunek zaoczny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka