Gość: truskawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 19:38 studiuje na I roku fizjoterapii dziennie i bardzo chcialabym studiowac jeszcze kosmetologie od nastepnego roku zaocznie! czy myslicie ze dalabym rade polaczyc jakos te dwa kierunki??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: dwa kierunki IP: *.chello.pl 08.05.07, 19:39 Wszystko da się połączyć, szczególnie jak jeden kierunek zaoczny. Odpowiedz Link Zgłoś