IP: 62.233.231.* 17.05.07, 15:20
Jak wyglądają studia na kierunku geologii?Ciężko jest z fizyką, chemią i matmą???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka