Gość: lessiwróć! IP: 62.233.231.* 17.05.07, 15:20 Jak wyglądają studia na kierunku geologii?Ciężko jest z fizyką, chemią i matmą??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj