profusion 29.06.07, 11:13 napiszcie,kto ma jakie wyniki... jestem ciekawa konkurencji! ja mam bio 77%, chemia 87% fizyka 80%... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
profusion Re: wyniki 29.06.07, 12:59 a piszcie od razu, gdziesię wybieracie. bonp. do wawypotrzebna jes podstawowa fizyka, wiec te punkty inaczej wyglądaja... Odpowiedz Link Zgłoś
bolek515 Re: wyniki 29.06.07, 13:51 236pkt. roz. myślicie że mam szanse w Krakowie? Odpowiedz Link Zgłoś
fer-gie Re: wyniki 29.06.07, 16:05 239 łódź mysle, ze 236 do krakowa starczy, tylko moze nie w pierwszej rekr Odpowiedz Link Zgłoś
marzeniak5 Re: wyniki 29.06.07, 16:31 272 pkt - Wrocław i Łódź :) ps. ja poprawiałam maturę, więc to trochę inaczej :) gratuluję wszystkim :D Odpowiedz Link Zgłoś
kayren1 Re: wyniki 29.06.07, 17:13 a ja mam łącznie 199p. i pewnosć że się dostanę :))))...jak myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś
paol88 Re: wyniki 29.06.07, 17:22 Trudno powiedzieć, zależy gdzie składasz papiery, ale życzę Ci, żebyś się dostała :), żebyśmy się wszyscy dostali :) Odpowiedz Link Zgłoś
lost_blueberry Re: wyniki 29.06.07, 17:24 mam 208 i tez mialam pewnosc ze sie dostane ale po przeczytaniu forum "o maturze" gdzie wszyscy maja ok 250punktow cos mi sie wydaje ze tak latwo nie bedzie...mam nadzieje za klamia.... Odpowiedz Link Zgłoś
paol88 Re: wyniki 29.06.07, 17:27 Nie kłamią, ale wypowiada się sama "elita", nie znajdziesz tysiąca osób z takimi wynikami, a tyle osób będzie studentami, więc głowa do góry. Odpowiedz Link Zgłoś
czikita87 Re: wyniki 29.06.07, 17:38 ja mam 201 i obawiam się, że może nie starczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
kayren1 Re: wyniki 29.06.07, 17:41 głowa do góry, progi nie moga az tak skoczyć...a gdzie złozyłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
anusia312 Re: wyniki 29.06.07, 17:50 92% z chemii, 77% z biologii i 68% z fizy----> razem 237! staram się o przyjęcie do Białegostoku:) Jejku mam nadzieje że się dostanę! Odpowiedz Link Zgłoś
martina.15 Re: wyniki 29.06.07, 18:35 Wrocław, poprawa- 82 bio, 70 chem, 57 fiz=> 209 łacznie. wydaje mi sie ze wystarczy. kumpel poprawil na 207, kumpelki dwie na 187 i 189... Odpowiedz Link Zgłoś
tilapka Re: wyniki 29.06.07, 18:40 hehe, nawet wiem ktory to kumpel ;) w sensie marcin cz ;) ja mam 242 startuje do wroclawia, zabrza i lodzi, jednak marze o wroclawiu i sadze ze starczy, choc faktycznie podejrzanie wysokie maja ludzie wyniki Odpowiedz Link Zgłoś
martina.15 Re: wyniki 29.06.07, 19:09 tilapka, skad Ty... napisz mi na priva, ok? szukam znajomych po forach :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaa18 Re: wyniki 29.06.07, 20:23 bosq.. jak dobrze,że wreszcie trafiłam na forum gdzie nie wszyscy mają ponad 250 p:P ja mam 212 z rozszerzoną fizą i wielką nadzieję,że się dostanę;D niech moc będzie z wami:P Odpowiedz Link Zgłoś
friskdor Re: wyniki 29.06.07, 20:33 mam z chemii 93%, biologii 87%, fizyki 88%- w sumie wychodzi 268 pkt procentowych. uderzam do wrocławia na stomę :) Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: wyniki 29.06.07, 22:33 kolega mój z muzycznej co też idzie na am Wroc ma 217, bierze ode mnie materiały na studia jak się dostanie a jak nie to Ci którzy się dostaną na najfajniejszą :P akademię medyczną mogą zgłosić się do mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tilapka Re: wyniki 29.06.07, 22:45 martina odezwij sie na gg 2920813 :) ale ja ciebie osobiscie nie znam ;) znam marcina ze studiow Odpowiedz Link Zgłoś
rhandall Re: wyniki 30.06.07, 09:56 Też wybieram się do Wrocławia na stomatologię :D Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: wyniki 30.06.07, 11:32 niektóre grupy( 2 z 8 lub 1 z 8) ze stomy we Wroc mają anatomię z wujkiem Mirkiem ( też z nim miałam ) więc jak ktoś na niego trafi to zazdroszczę :) A czy ktoś jeszcze idzie na lek Wroc jako uczelnia pierwszego wyboru? Odpowiedz Link Zgłoś
mambaaa88 Re: wyniki 30.06.07, 20:29 hej wszytskim;)Czy ktos sie wybiera na farm na uj?jesli tak..to jak sadzicie/czujecie jaki bedzie w tym roku prog?? Odpowiedz Link Zgłoś
rhandall Re: wyniki 30.06.07, 12:07 Moja znajoma idzie na lek do Wrocławia, chociaż mogłaby się dostać do Wawy. Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: wyniki 30.06.07, 14:40 no wiesz... we Wroc jest dużo osób na moim roku, które śmiało dostałyby się do Krakowa czy Wawy... Ale miasto Wrocław jest godne polecenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
martina.15 Re: wyniki 30.06.07, 14:43 osobiscie nie przepadam za wroclawiem, wole warszawe, na bresalu jestem niestety skazana... poza tym AM w Wwie jest bardziej prestizowa niz we wrocku Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_202 Re: wyniki 30.06.07, 14:53 Ja złożyłam też do Katowic, ale jeżeli się powiedzie we Wrocławiu, to wybiorę Wrocław. Mam tam znajomych, studiuje się podobno fantastycznie i Wrocław jest cudownym miastem. Wg mnie zdecydowanie przewyższa Warszawę. Odpowiedz Link Zgłoś
kaa18 Re: wyniki 30.06.07, 15:18 Wrocław super miasto! A jest ktoś z was chętny na Szczecin? bo jakoś nie słyszę o zbytnim zainteresowaniu Pomorską AM. Napawa mnie to optymizmem;] Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: wyniki 30.06.07, 18:41 jeśli prestiż jest jest ważniejszy niż atmosfera studiowania to polecić można CMUJ.Wiele ludzi z Rzeszowa i tamtych okolic jest u mnie na roku, też z Białegostoku i wybrali Wroc, choć mają dalej, ale tutaj jest naprawdę przyjemnie, życie towarzyskie cały rok poza sesją może, asystenci w większości normalni, uczyć się trzeba, Wrocław jest nastawiony na praktykę bardzo i to mu się chwali :) Odpowiedz Link Zgłoś
warjatka06 Re: wyniki 30.06.07, 22:01 ja mam 253 pkt lacznie, chem:93%, fiz:77% i biol:83%. a wroclaw jest na prawde swietny. sama mialam tam skladac na lekarski, bo sie po prostu zakochalam w tym miescie, ale mnie babka w sekretariacie wkurzyla, bo trzeba od razu oryginaly skladac jak sie nie zna wynikow rekrutacji i sie troche tego przestraszylam, ze jak sie nie dostane to bede miala zablokowane dokumenty i rok w plecy bez studiow, a teraz zaluje, bo wyniki matury sa ok jak dla mnie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
warjatka06 Re: wyniki 30.06.07, 22:08 a w koncu zlozylam do bialegostoku i lublina na lekarski, ale pewnie zostane w moim miescie lbn ;)) nie jest zle Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: wyniki 01.07.07, 14:51 to fakt... panie od rekrutacji potrafią zniechęcić i czasem czepiają się o byle co. Mnie rok temu zwymyślała taka starsza, bo miałam 2 zdjęcie kolorowe i 2 czarnobiałe i ona do mnie: Szkoda, że nie przyniosłaś zdjęć w kropki! Ale te młodsze są już w porządku, dopóki nie przesiąkną trucizną dziekanatu ;] Odpowiedz Link Zgłoś
toffilka Re: wyniki 01.07.07, 21:11 ja mam 215 z podst fiza... Startuje do Wawy na stome i choc wiem ze szanse mam malenkie to jednak probuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
warjatka06 Re: wyniki 01.07.07, 21:53 no zebys wiedziala. jak ja dzwonilam, to odebrala wlasnie jakas mloda i tak ze mna rozmawiala, jakbym byla conajmniej stereotypowa blondynka. na koniec podziekowalam jej za info, powiedzialam, ze przez jej kulture osobista stracila wlasnie kandydatke na uczelnie i zyczylam milego dnia hehe nie ma to jak troche poironizowac na poprawe humoru ;) ale LBN tez ok, znam uczelnie i wykladowcow, a poza tym blisko domu. pozdrawiam i zycze powodzenia na rekrutacji ;) Odpowiedz Link Zgłoś
friskdor Re: wyniki 02.07.07, 21:39 to Wy nie wiecie, że rozmowa z paniami sekretarkami dziekanatów to jeden z etapów rekrutacji? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
warjatka06 Re: wyniki 02.07.07, 22:25 no wiemy wiemy :P te mile panie sekretarki chetne do udzielenia info hehe Odpowiedz Link Zgłoś
szpilka6886 Re: wyniki 03.07.07, 11:30 ja mam 243 poprawialam mature. skladam tylko do krakowa. normalnie to bez problemuby bylo ale czytajac wyniki ludzi na forum o maturze zaczynam sie bac ze wszyscy co maja po 260 270 i wiecej tam zloza. z drugiej strony wydaje mi sie niemozlize zeby prog podwyzszyl sie az tak zeby sie nie dostac. w tamtym roku nie czytalam forum mialam 170 i wierzylam ze sie dostane :) Odpowiedz Link Zgłoś
seulange Re: wyniki 03.07.07, 18:27 to było do rhandall ale jakos dziwnie mi ta odpowiedź sie napisała, ze nie wiadomo było do kogo;) Wrcoław jest na prawde bardzo przyjemnym miastem a i na uczelni się miło studiuje! Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka1000 Re: wyniki 07.07.07, 18:31 rocznik einsteinów nadchodzi- ja o 255 pkt mogę tylko pomożyć, nawet nie wiem czy sie dostanę. Jak wy to robicie, że macie az tyle pkt? Odpowiedz Link Zgłoś
chlopacy1 Re: wyniki 10.07.07, 08:56 imo ostatecznie najmniejsze progi będą wynosiły ok 214-216. Najmniejszy będzie na PAMie Odpowiedz Link Zgłoś
paulinussss Re: wyniki 11.07.07, 19:25 Witam niewiem jak Wy to robicie ze macie takie wyniki ja mam 194 i zapowiada sie ze bede drugi raz poprawiać mature :{ powodzenia dla wszystkich mózgów ;] Odpowiedz Link Zgłoś