Dodaj do ulubionych

Leonardo da Vinci

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 13:50
Bardzo chcialabym pojechac na staż zagraniczny z tym programem Na
pewno byłabym w stanie sama znaleźć pracodawce Gorzej z załatwieniem
grantu. Moja uczelnia nie bierze już udzialu w tym programie i nie
mam pojecia jak samodzielnie się za to zabrać i czy jest w ogole
jakakolwiek szansa żeby samodzielnie załatwić sobie grant. Od
października będę już absolwentka. Moje pytanie: czy ktos był w
takiej sytuacji ? : )
Obserwuj wątek
    • Gość: Estera Re: Leonardo da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 17:57
      Moze jednak ktos mi odpowie?
      • Gość: Kuba Re: Leonardo da Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 20:31
        Pogadaj z nimi, oni to koordynują w Polsce

        www.bkkk-cofund.org.pl/leonardo/
    • Gość: Estera Re: Leonardo da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 15:30
      Cos czuje ze bedzie ciezko...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka