Gość: Estera
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.08.07, 13:50
Bardzo chcialabym pojechac na staż zagraniczny z tym programem Na
pewno byłabym w stanie sama znaleźć pracodawce Gorzej z załatwieniem
grantu. Moja uczelnia nie bierze już udzialu w tym programie i nie
mam pojecia jak samodzielnie się za to zabrać i czy jest w ogole
jakakolwiek szansa żeby samodzielnie załatwić sobie grant. Od
października będę już absolwentka. Moje pytanie: czy ktos był w
takiej sytuacji ? : )