Gość: Leila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.08, 16:31 warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daronm Re: AE Katowice 09.06.08, 23:00 też myślę o tej uczelni, konkretnie o zarządzaniu. nie wiem czy dam radę z matematyką, w średniej miałam na podstawie. mógłby ktoś napisać, jak to wygląda na ae? myślę też o zarządzaniu na uniwersytecie śląskim. dużo ludzi wylatuje z ae za niezdane egzaminy??? Odpowiedz Link Zgłoś