Gość: Julia IP: *.chello.pl 12.06.08, 14:30 Wiem,wiem kierunek bez przyszlości,ale jednak sie zdecydowałam:) Napiszcie, prosze jak to jest studiowac ten kierunek na UJ lub AP.Dzęki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inz_mech Re: Historia:) Kraków 12.06.08, 20:19 Wszyj sobie esperal-na pewno przyda sie do "studiowania" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marajka Re: Historia:) Kraków IP: *.rzeszow.mm.pl 12.06.08, 20:40 Tobie już nawet chirurg nie pomoże. Transplantacji mózgu się nie przeprowadza. Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Historia:) Kraków 13.06.08, 01:05 Ja ze swojego mozgu jestem zadowolony, nie wiem dlaczego ma mi chirurg pomagac. Wiem natomiast ze ty masz problemy-natura w twoim przypadku nie przewidziala miejsca na mozg bo i tak bys go nie uzywala-wiec co masz w glowie? Pewnie sterte papieru toaletowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marajka Re: Historia:) Kraków IP: *.rzeszow.mm.pl 13.06.08, 09:29 Wręcz przeciwnie. Ja nie wypowiadam się na tematy które mnie nie dotyczą i nie obrażam ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taka jedna Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 01:49 Zastanawia mnie jedna rzecz, Inżynierze. Dlaczego zamiast udzielać się w wątkach dotyczących studiów technicznych, notorycznie marnujesz czas i nerwy (swoje i uważających się za humanistów) włażąc na wątki dotyczące tych wybinie przecenianych, wg Ciebie, dziedzin? Co chcesz w ten sposób uzyskać? Bo umysłom ścisłym na pewno nie pomagasz... Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Historia:) Kraków 13.06.08, 12:09 Nic nie chce osiagnac. Scislowcom nie trzeba pomagac-oni zadbaja sami o siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z. Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 14:10 No bo wiesz jak to jest ,wyobraz sobie ,ze jestes prostym chłopakiem ,który nagle wyjechał do raju :P jakim są wyspy i nagle wydaje ci sie ,że złapałeś ( mówiąc kolokwialnie )pana Boga za nogi ,nie reprezentujesz sobą za wiele ,nie czytasz za duzo ,masz problemy z płynnością wypowiedzi ale ,że studiujesz jakiś tam podrzędny inżynierski kierunek w dodatku za granicą czujesz się mistrzem ,twoje ego wzrasta.Pewnego dnia odkrywasz ,że istnieje forum Studia ... i wchodzisz ,Na kazdym inny forum zostalbys zmiażdzony za brak umiejetnosci rzeczowego dyskutowania albo nawet zbanowany ale na forum studia jest inaczej....wiec co robisz ..zaczynasz przelewać swoje "mysli " i twoje ego jeszcze bardziej wzrasta ,czujesz sie taakim autorytetem jak nigdy wczesniej :D dla malo wyrobionego chlopaczka to nobilitiacja.Dobra a teraz .1 ..2 ...3 licze czas kiedy pojawi się jednozdaniowa riposta hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Historia:) Kraków 13.06.08, 15:08 Jestem pod wrazeniem ze udalo ci sie zbudowac tyle zdan-twoje wyobrazenie o mnie jest bledne i glupie. Nie bede sie wysilal i komentowal tego bo po co. Dziwi mnie tylko ze poswieciles tyle czasu na napisanie pseudoopisu takiego "prostego chlopka"-jesli jestem taki prosty chlopek to po co tracisz swoj "cenny" czas i piszesz do mnie? A moze "prosty" chlopek ma wiecej do powiedzenia niz ty? Skad wiesz ze studiuje podrzedny kierunek? Napewno ty jestes "jentelektualista" studiujacym "jelitarna" socjologie. Wiesz dlaczego nie pisze z reguly wiecej niz jedno lub pare zdan do takich matolkow jak ty?-bo z reguly nie sa w stanie przeczytac i zrozumiec bardziej skomplikowanego (tj. dluzszego) tekstu. Odpowiedz Link Zgłoś
rama24 Re: Historia:) Kraków 13.06.08, 08:40 Jak już na wstępie myślisz, że kierunek bez przyszłaści - lepiej idz na inny :-( Szanowny INŻ podnosi swoje ego! Chce zbawić świat! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marajka Re: Historia:) Kraków IP: *.rzeszow.mm.pl 13.06.08, 09:31 Atmosfera na studiach zawsze zależy od ludzi. Więc raczej nikt Ci nie napisze "jak to jest". Różni ludzie, różni wykładowcy. W jednej grupie może być super, w innej już nie. Historia owszem, mało przyszłościowa, ale zawsze możesz zacząć 2 kierunek. Sporo ludzi tak robi-1 kierunek dla pasji, 2 dla chleba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajka Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 12:22 Ja najprawdopodobniej wybieram się na historię na AP.Na ile % z matury liczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 13.06.08, 18:43 Tak czy inaczej, nie ma szans by ktokolwiek odpowiedział na pytanie zadane przez autorkę wątku - widać to po powyższej "dyskusji". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marajka Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 18:48 Ja odpowiedziałam, na ile mogłam. Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Historia:) Kraków 13.06.08, 20:31 Bogatego faceta juz masz, czy dopiero szukasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inger Re: Historia:) Kraków IP: *.limes.com.pl 13.06.08, 21:22 inz_mech i sanjoseshark - od dłuższego czasu zastanawiam się, co jest z wami nie tak. I już wiem. Wy jesteście najzwyczajniej w świecie niewychowani! Matka i ojciec nie nauczyli was, że każdemu człowiekowi należy się szacunek, że nie wolno innych mieszać z błotem. Rośnie nam "elyta", że ho ho :/ Powtórzę to, co mówiłam już kiedyś. Na świecie potrzebny jest także ktoś, kto będzie wasze dzieci uczył j. polskiego czy historii, żeby nie wyrosły na tłumoków. Jeśli tego nie rozumiecie, to znaczy że macie zbyt ciasne umysły. Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Historia:) Kraków 14.06.08, 00:58 A dlaczego nie wolno mieszac z blotem? Zycie sklada sie tylko z pozytywow i pochwal-czy moze jest bardziej brutalne? Ja uwazam ze jesli czlowiek zasluguje na zmieszanie z blotem to trzeba to zrobic-i to bez wzgledu na wychowanie. Twoje wnioski sa glupie, pewnie tak jak ty. Zapewne ty sie uwazasz za "elyte" ktora pracuje jako "konstultant" od robienia na drutach. Ja bym nie chcial zeby moje dzieci uczyla taka tepa absolwetnka kierunku humanistycznego-lepiej zeby dzieci nie wiedzialy niz wiedzialy blednie. Swoje durne komentarze zachowaj dla siebie-i od moich rodzicow sie odp.... durna krowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z. Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 01:28 pochwal-czy moze jest bardziej brutalne? Ja uwazam ze jesli czlowiek zasluguje > na zmieszanie z blotem to trzeba to zrobic-i to bez wzgledu na wychowanie. LOL ,bo ktos osmiela sie wybrac studia zgodne z zainteresowaniami i zdolnosciami?? > Swoje durne komentarze zachowaj dla siebie-i od moich rodzicow sie odp.... durn > a > krowo. Mamusię i kolezanki też nazywasz per krowami? czlowieku żal........,ze tacy osobnicy jak ty chodzą po tej ziemii. 01;27 ,ps ,czekam do 01:38 na komentarz Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Historia:) Kraków 14.06.08, 11:16 To sobie czekaj paroweczko. Nie twoja sprawa jak mame i kolezanki nazywam-ale ciebie moge nazywac krowa. Nie wymadrzaj sie bo ci to nie wychodzi-za cienki (a) jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Historia:) Kraków IP: *.lama.net.pl 14.06.08, 14:42 "durna krowo" :D. o stary, przeszedłeś sam siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 12:11 w tym poście własnie pokazales jak jestes dobrze wychowany... Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Historia:) Kraków 14.06.08, 11:37 Jest tylu bezrobotnych humanistow, ze nawet gdyby zawiesili nabor na 10 lat, to i tak bedzie komu uczyc w szkolach polskiego i historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymon Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 13:59 Wasze wypowiedzi są niepoważne. A tzw. "mieszanie z błotem" jest wyrazem tylko braku kultury i niewychowania. Co innego jakaś sensowna krytyka, której jednak tu brakuje. Zresztą nie o to prosi autorka wątku, tylko zaś o info nt. historii, więc po co wypowiadać się nt. skoro nie ma się o tym zielonego pojęcia, albo tylko takie w stylu: "nieprzyszłościowy kierunek" czy "po tym to tylko zmywak w tesco" Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Historia:) Kraków 14.06.08, 21:55 A co ty chcesz robic po historii? Kariere? Buehehe. Naiwne dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymon Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 00:03 Ja akurat nie mam zamiaru iść na historię, zresztą jeśli ktoś już się decyduje na jakiś kierunek to chyba jest świadom tego co może go czekać po nim(jeśli nie to jest zwyczajnym dzieckiem, w tej kwestii mogę się zgodzić). A poza tym kto tu mówił o "karierze"? bo na pewnoo nie autor/autorka wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
rama24 Co WAM to przeszkadza? 15.06.08, 08:36 Że ktoś idzie na historie, politologie itp? Pilnujcie swojego nosa i swojej kariery! Po historii można uczyć w szkole (wiem, że co to za kariera, męczyć sie z bachorami, za marne grosze). W archiwum - jak będziecie szli na emeryturę (wcześniej wasz zakład zostanie zlikwidowany) to w AP będziecie szukać potrzebnych świstków. Można pracować jako pracownik biurowy. Ale jak komuś brak kultury, tolerancji dla zainteresowań innych osób...Dla humanistów w centrum zainteresowania był człowiek i jego możliwości. Dla umysłów ścisłych kariera i mania wyższości! Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Co WAM to przeszkadza? 15.06.08, 21:23 Jak ktos jest szczery do bolu i osmieli sie napisac okrutna prawde, to w waszej humanistycznej terminologii nie jest kulturalny, hehe. A ja powtarzam, ze nie oplaca sie trwonic czasu i pieniedzy na beznadziejnych studiach i poki jestescie mlodzi, zdecydujcie sie na cos porzadnego i nie wierzcie w te bzdury, ze po historii jest praca w biurach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .......... Re: Co WAM to przeszkadza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 12:17 a wogóle to co was to obchodzi czy ona bedzie miec prace po tym kierunku, czy dobrze wybarala.. Wybrala taki kierunek i koniec. Chyba jest na tyle duża że wie co robi, a jeśli po historii bedzie sprzątaczka to bedzie to tylko i wyłącznie jej problem i nic wam do tego! <Julia> idż na historię jeśli uważasz ze to dla Ciebie najlepsze:) Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Co WAM to przeszkadza? 16.06.08, 19:31 Nie lepiej od razu zatrudnic sie jako sprzataczka, zamaist bawic sie w studia za pieniadze podatnikow? Odpowiedz Link Zgłoś
rama24 Re: Co WAM to przeszkadza? 17.06.08, 12:36 sanjoseshark napisał: > Nie lepiej od razu zatrudnic sie jako sprzataczka, zamaist bawic sie > w studia za pieniadze podatnikow? To napisz z panem INŻ do wszystkich uczelni państwowych w kraju, że Wam to przeszkadza. Że wasze pieniądze są marnowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 18.06.08, 10:37 Przeczytałam Wasze odpowiedzi dopiero dzis i lekko się przeraziłam. W moim pytaniu prosiłam TYLKO o opinie czy UJ I AP sa dobrymi uczelniami i jak studiuje sie na nich historie, natomiast nie prosiłam o jakies dziwne prywatne spostrzeżenia dotyczące mojej przyszłej pracy w szkole czy tez jako sprzątaczki. Wierzcie,że wole pracowac za 1200zł w szkole niż robic cos czego nie lubie za wielką kase.Moze myslenie troche naiwne ale różni ludzie mają różne priorytety . PS. Sanjoseshark i Inz_mech-ŻAL.Pozostałym natomiast dziekuje za informacje:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 13:27 Myślę dokładnie tak jak ty i dlatego również wybieram się na historię AP :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 18.06.08, 20:22 może się spotkamy;)Wiesz,może jakie w poprzednim roku były progi procentowe? Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Historia:) Kraków 18.06.08, 22:34 tylko jednego nie bierzesz pod uwage. ze mniejsze jest zapotrzebowanie na historykow-nauczycieli niz absolwentow historii. houk:) Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 19.06.08, 08:32 Zdaje sobie z tego sprawe.Ale to jeszcze ponad 5 lat i wszystko moze sie zmienic:) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Historia:) Kraków 19.06.08, 09:33 raczej nie zmieni sie liczba absolwentow, ktorzy do tej pory ukonczyli historie. Wiesz...przemysl to dobrze...mam w bliskiej rodzinie osobe, ktora jest dyrektorem szkoly. Najwiecej podan o prace przynosza historycy. Co roku od wielu lat. Naprawde nie ma dla nich pracy. Znam tez jedna absolwentke po histori. Pracuje na zmywaku w niemczech(jak dobrze ze jezyk zna!) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 14:24 Może się spotkamy :-)Z tego co mi wiadomo na AP było ok. 4 os. na miejsce.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ata Re: Historia:) Kraków IP: 213.25.102.* 22.06.08, 13:40 Hej dziewczynki.... :d ja również chce wybrać się na historie na AP..i zdaje sobie sprawę ze to trochę mało przyszłościowy zawód, ale.. nadzieja jak to mówią umiera ostatnia heh..i żyje nadzieja, że w przyszłości będzie lepiej.... zanim skończę studnia to a nóz coś sie zmieni? ;) Zawsze chciałam iść na ten kierunek bo lubie historie, a bez sensu jest studiować cos czego sie nie lubi... Chociaż z drugiej str.. nie mam pojęcia jak ta moja matura:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 16:50 Już za 8 dni się dowiemy.Na pewno będzie dobrze i 1 pazdziernika się spotkamy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .._inz_mech:D Re: Historia:) Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.08, 18:15 Najlepiej zostać ciągodrutem albo smarowozem za dobre pieniążki jak ten inz_zmechacony pie..c czy inny sanjosewypierd. Ja nie studiuje - nie musze bo rodzice zadbali o to zebym nie musiala studiowac na jakiejś nędznej polibudce i mieszać beton, bo to za mnie będę robić robole po polibudzie. W czasie kiedy ja sie bawie i zwidzam świat, Ci rysują jakieś zesrane projekty, któe robią za pieniądze jak dziwka na zamowienie, wielka techniczna nacja. Dla mnie zarowno humany i techniczni są służącymi. Chce altanke - szukam palanta po polibudzie - ten se zbiera robotnikow i popędzam tylko gnoji bo płace to wymagam. A jak sie architekcik nosi i mysli ze jest kims... no jest - kolesiem co spełnia moje zachcianki i pare tysięcy w ręke i zadowolony ze ma za co pojechac na wycieczke. Mialam kiedys chlopaka na polibudzie, to jak na polmetek poszlismy to polowa smarowozow to mordy niewyjsciowe, slini sie i pluje jak mowi, obora totalna. A jak sie cieszą że dostali zlecenie wieśniaki :D A taki inz_mech czy sansjosecośtam - ich matka nie kochała a ojciec tylko w nocy. Jeszcze robole będziecie mi "projekty" wykonywac i zapierdzielac mieszając beton. Ale to pod nadzorem czyimś, bo kogos kto zamiast uczyc sie śrubek, nakrętek i przekroju druta siedzi na forum i mysli ze jest lepszy od humana to w dupe tylko nakopac. Juz jakbym miala studiowac to jakies języki, bo mi sie to przydaje w podrózach, a na polibude to siara troche, takie konowały od łopaty i dźwigni tylko tam idą, bo miejsc tyle ze kazdego wezmą. Dlaczego tak malo ludzi zdaje na polibudy? Bo nikt nie chce byc robolem. A gnoj zawsze bedzie gnojem. Choć nie kazdy jest takim szmelcem jak inz_mech i sanjosecośtam oczywiście, bo tych to do zoo pokazywać że takie zjeby genettyczne żyją i podatnicy ich przez tyle lat utrzymywali. Żałosne prosięta. Ucz sie inzmech to bedziesz ynżynierkiem buahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ata Re: Historia:) Kraków IP: 213.25.102.* 22.06.08, 23:59 .._inż_mech:D zauważyłaś ze pie..sz głupoty? i to jeszcze nie na temat? Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Historia:) Kraków 23.06.08, 19:17 Inzynierowi do pracy potrzebny jest mozg. A ty chyba uzywasz w tym celu innej czesci ciala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do sanjosepierda Re: Historia:) Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 20:53 sanjoseshark napisał: > Inzynierowi do pracy potrzebny jest mozg. A ty chyba uzywasz w tym > celu innej czesci ciala? To masz problem pedale w takim razie. Na co sie nie dostałeś? Było sie troszke w LO uczyc to moze nie musialbys teraz byc smarowozem :D A tak byles gnidą i będziesz. Ale przeciez to tak fajnie byc na polibudzie hehe, wystarczy mięsn0-rolnicze technikum eksternistycznie skonczyc i na polibude wezmą takiego osła, który na jakąś psychologie gdzie jest 30 os/m-ce nie mialby startu :D I jeszcze mysli ze jest kimś - człeniu na polibude to nawet ja bym sie dostała :D Tylko po co? Żeby byc inzynierem? Zajebisty zaszczyt buehehehe. Wykonywać czyjeś rozkazy i zlecenia, super praca! <lol> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do sanjosepierda Re: Historia:) Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 20:59 ale dobrze płatna praca, nie? - prostytutka tez ma dobrze płatną prace i nie trzeba konczyc jakichś ciągodrutnictw czy śruboznawstw, ale dla takich jołopów jak Ty czy inz_mech to w sumie dobre wyjscie, bo na sponsoring trzeba miec wygląd prostaki i zakazane mordy hehe, takze uczcie sie betoniarstwa to zarobicie z 3 tys. na miecha buehehehehe <lol> tylko sie uczyc gnoje! bo potem mi z domu sie tynk bedzie sypał, a w aucie silnik zacierał! inzynierki drogie <lol> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do sanjosepierda Re: Historia:) Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 21:07 aha, slyszalam ze specjalizacje z szambiarstwa juz sie nie oplacają, bo wszędzie kanalizacje zrobili. takze zmieniaj szybko sanjosefiucie i inz_mechatku profil ksztalcenia, bo bedzie cienko, a w biedronce trola z taką mordą nie zatrudnią raczej, bo klienci stracą apetyt i spadną obroty. podobno specjalizacje z konstrukcji rozrzucarek do gnoju sąpopłatne. także wykształciuszki do książeczek o młotkach i pilnikach siadać! a nie obijać sie nieroby za pieniądze moich rodzicow, ktorzy na takich jołopów z polibudy muszą ogromne podatki płacić. ale musi inzynierek gnoj przerzucac w koncu w polu, bo kto inny to bedzie robil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOSC Re: Historia:) Kraków IP: 195.117.149.* 24.06.08, 15:59 Jest tu jakiś moderator???? Odpowiedz Link Zgłoś
sanjoseshark Re: Historia:) Kraków 24.06.08, 20:08 A ja mam wrazenie, ze napisal to jakis debil z gimnazjum w koziej wolce, tuman matematyczny ktoremu tylko zaoczny humanistyczny kieruneczek pozostal, o ile jakims cudem zda mature... A moderator jak nie chce usunac tego syfu, niech nie usuwa. Wiecej smiechu bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: railwaystation Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.08, 15:16 ja troche w innej sprawie...czy 50% rozsz hist wystarczy żeby sie na AP do Krakowa na hist dostac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julia Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 05.08.08, 13:13 I bardzo bym się chciała pochwalić, że dostałam sie na historie na Uj:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajka Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 22:06 Gratuluję! A ja na historię na AP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: Historia:) Kraków IP: *.chello.pl 06.08.08, 17:32 również gratuluje:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: Historia:) Kraków IP: *.zetosa.krakow.pl 05.09.08, 12:34 A ja będę poprawiac maturę i startować w przyszłym roku na historię na Uj ;) może mi się uda :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Historia:) Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.08, 12:53 gratuluję ,a ile miałaś z historii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIka Re: Historia:) Kraków IP: *.zetosa.krakow.pl 06.09.08, 23:31 A miałabym pytanie- jakie sa kryteria przyjęć na UJ na historie?? proszę, napisz do mnie na maila wronka-s@wp.pl bylabym bardzo wdzieczna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: Historia:) Kraków IP: *.zetosa.krakow.pl 06.09.08, 23:32 wronka_s@wp.pl - źle mi sie wpisało ;) Odpowiedz Link Zgłoś