05.02.09, 16:38
mam pytanie odnośnie zajec z judo ktore pojawiły sie w planie zajec
na 2. semestr. Czy one są obowiązkowe?
Z góry dziękuję za odp jesli ktos cos na ten temat wie
Obserwuj wątek
    • wiolciaa33 Re: judo 05.02.09, 17:31
      Wydaję mi się,że to w ramach sekcji sportowych i zajęć dodatkowych jeśli ktoś
      takowe wybierze, obowiązkowe są tylko zajęcia podstawowe :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka