maia89 05.02.09, 16:38 mam pytanie odnośnie zajec z judo ktore pojawiły sie w planie zajec na 2. semestr. Czy one są obowiązkowe? Z góry dziękuję za odp jesli ktos cos na ten temat wie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiolciaa33 Re: judo 05.02.09, 17:31 Wydaję mi się,że to w ramach sekcji sportowych i zajęć dodatkowych jeśli ktoś takowe wybierze, obowiązkowe są tylko zajęcia podstawowe :) Odpowiedz Link Zgłoś