galkowo 31.07.09, 12:36 JW. Proszę o opinie nt. wymienionych wyżej kierunków (może jacyś absolwenci są?) Chodzi mi o perspektywy pracy po ewentualnym zakończeniu któregoś z tych kierunków, między którymi się waham. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: absolwentka uw Re: Logistyka czy geodezja. IP: 83.1.94.* 31.07.09, 15:50 Niestety,ale nie jestem absolwentką żadnego z powyższych kierunków.Kurde...trudny wybór:).Logistyka stała się ostatnio bardzo popularną dziedziną nauki i bądź co bądź z pewnością przyszłościową.Osobiście jednak wolałabym geodezję.Wiesz...proponuję zajrzeć w głąb siebie i ocenić w czym wolał/abyś pracować.Geodezja zawsze mnie kręciła,jednak moje umiejętności rysowania są na poziomie przedszkola:) Odpowiedz Link Zgłoś