Dodaj do ulubionych

Logistyka czy geodezja.

31.07.09, 12:36

JW. Proszę o opinie nt. wymienionych wyżej kierunków (może jacyś
absolwenci są?)
Chodzi mi o perspektywy pracy po ewentualnym zakończeniu któregoś z
tych kierunków, między którymi się waham.
Obserwuj wątek
    • Gość: absolwentka uw Re: Logistyka czy geodezja. IP: 83.1.94.* 31.07.09, 15:50
      Niestety,ale nie jestem absolwentką żadnego z powyższych
      kierunków.Kurde...trudny wybór:).Logistyka stała się ostatnio bardzo popularną
      dziedziną nauki i bądź co bądź z pewnością przyszłościową.Osobiście jednak
      wolałabym geodezję.Wiesz...proponuję zajrzeć w głąb siebie i ocenić w czym
      wolał/abyś pracować.Geodezja zawsze mnie kręciła,jednak moje umiejętności
      rysowania są na poziomie przedszkola:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka