Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

KLOSE - meble fatalna jakość

03.10.13, 18:08
    Witam,

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z kiepską jakością mebli firmy KLOSE? Reklamował zakupione meble? Uznano reklamację czy nie? Szukam osób i które są/były niezadowolone z zakupu tych mebli i jakości obsługi przez firmę.
    Obserwuj wątek
        • maja-2001 Re: KLOSE - meble fatalna jakość 21.11.13, 15:18
          Proszę drążyć temat. Po wystosowaniu oficjalnego pisma reklamację uznali. Tzn. czekamy na wymianę mebla. Dopiero jak go otrzymam ( a czas oczekiwania dłuuuugi) będę mogła potwierdzić, że została załatwiona pozytywnie.
          Tylko zanim zaczęliśmy użytkować pierwszy mebel, zamówiliśmy drugi ( stół) i niestety, wygląd super, ale jakoś okleiny fatalna. Podobno lakier wodny, bardzo delikatny. Ładny stół, który miał byś ozdobą jadalni muszę nakrywać obrusem ponieważ rysuje się od postawionej solniczki! To naprawdę nieporozumienie. Nie za te pieniądze.
            • Gość: gość Re: KLOSE - meble fatalna jakość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.14, 14:49
              Ja kupiłam krzesła z tej firmy w kolorze czereśnia antyczna, ładne, wygodne ale jakość słaba, wystarczy że położę spodnie z paskiem na krzesło a sprzączka metalowa puknie w krzesło i już jest widoczne wgniecenie często o białym zabarwieniu - ta okleina jest jakaś miękka i cienka.Już takich śladów mam kilka.
              Dodatkowo ktoś z gości przechodząc przy krześle obtarł mi krzesło-prawdopodobnie paskiem lub guzikiem od spodni jest paskudna biała nie mała rysa na całym drewnianym oparciu-wygląda to tragicznie.Nie polecam .
              • lauramichalik Re: KLOSE - meble fatalna jakość 19.05.15, 21:40
                FATALNA JAKOŚĆ. MEBLE SZYBKO SIĘ ZARYSOWUJĄ. ZAKUPIŁAM MEBLE POD KONIEC GRUDNIU. 10 LUTEGO SALON PRZYWIÓZŁ MEBLE DO DOMU - WIĘKSZOŚĆ DO REKLAMACJI. OKLEINA DREWNIANA JEST FATALNA, CIENKA, WYSZCZERBIONA, ROZKLEJAŁA SIĘ. DZISIAJ JEST MAJ A JA NADAL NIE MAM WSZYSTKICH MEBLI W SALONIE.
      • sto-marek Kantori meble fatalna jakość 29.01.14, 23:25
        Uwaga!!! Stolarz Karol Grobleniak robi tandetne meble! Rysują się, rozlatują! Nie rozlicza się z architektami!!! Nie dotrzymuje terminów, opóźnienia ponad pół roku, nie załatwia reklamacji. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile! OSZUST!!! Złodziej! Zmienił już telefon, maile itp. Uwaga na partacza!
      • lanao Re: KLOSE - meble fatalna jakość 08.04.21, 22:05
        Niestety. Też jetem klientem tej firmy. W 2015 roku kupiłem meble - komodę i stolik. Cena zaporowa, ale były ładne. Stolik - OK, mimo szalonej ceny, ale komoda? Dwie wizyty serwisu. Faceci pocili się, żeby ustawić mebel i żeby szczeliny były prawie równe. Ponadto jedna z krawędzi okazała się "oddarta" do białości. Po drugiej wizycie decyzja - wymiana komody. Zabrali i za miesiąc przywieźli nową, Trochę lepszą, ale nie dobrą. Po wielu próbach ustawienia i wypoziomowania poddałem się. Nie było dobrze, ale było dostatecznie. Podpisałem protokół odbioru i od tej pory przez ponad 5 lat komoda stała w tym samym miejscu BEZ PRZEMIESZCZANIA. Trochę zmieniły się szczeliny między drzwiami, ale nie bądźmy drobiazgowi. W marcu br postanowiłem przesunąć komodę. Delikatnie, bo to drogi mebel. Okazało się jednak, że mebel jest niestabilny, a po próbie przesunięcia drzwiczki odsuwały się od boków. Wszystkie plastikowe łączniki były popękane. Zgłosiłem problem do Klose. Okazało się, że nie jestem jedyny. Problem pękających plastikowych łączników dotknął też pracowników Klose. Byłem przekonany, że Klose mnie przeprosi za wadę mebla i przyśle mi takie łączniki, które kosztują kilka groszy. A tymczasem..... Zaproponowano mi sprzedaż łączników w cenie 8 zł za szt. Dla porównania, takie łączniki można kupić w cenie 20 gr za szt. Czyli KLOSE MA NARZUT 4000% !!! To się nazywa OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA. Jaki stąd wniosek ?. Taką firmę omijać szerokim łukiem. Meble ładne, ale nie wszystko złoto, co się świeci. Nie wspomnę już o bardzo miękkim lakierze bardzo podatnym na zarysowani, a przecież mebel to nie jest eksponat muzealny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka