Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

szafa do zabudowy

01.09.04, 15:26
    Było już kilka wątków na ten temat, ale nadal nie wiem co wybrać. Mam wycenę
    szaf w trzech systemach. Mam dwie szafy z drzwiami przesuwanymi (120 i 180),
    szafka wąska otwierana 40cm, półki na książki na dole z szufladami i
    następujące wyceny: Stanplus ok. 6 tys. zł, RaumPlus 8 tys., Komandor 5 tys.
    Słyszałam, że systemy aluminiowe wszystkich firm są podobnej jakości i
    trwałości, więc oczywiście skłaniam się ku ofercie najtańszej. Czy
    rzeczywiście tak jest?
    Obserwuj wątek
      • ezoke stan plus nie tylko tani ale i dobry 02.09.04, 11:11
        ja mam szafe w systemie stan plus i uwazam ze to byl bardzo trafiony zakup, nie
        tylko dlatego ze maja konkurencyjna oferte, ale szafa sie po prostu sprawdza.
        Dokladne wykonanie, elegancka jest bardzo. Zanajomi jak widzieli ja po raz
        pierwszy to pytali sie wlasnie gdzie robilam bo ladnie wykonana. zreszta nie
        wiem jak w innych sklepach ale w firmowych punktach stan plusa robia na
        zyczenie realistyczne wizualizacje. Wiec zanim mialam szafe to dokladnie moglam
        na zdjeciu obejrzec jak wyglada, dobrac sobie z projektanetem profile i kolory
        plyt. W moim miescie jest salon fabryczny Stan plusa, moze dlatego jest świetna
        obsługa i duzy wybór próbek. polecam
      • Gość: kixx Re: szafa do zabudowy IP: *.acn.waw.pl 02.09.04, 11:51
        kiedys stalem przed podobnym wyborem i wybralem Raumplusa,z tym,ze wnetrza
        zrobilem u zaprzyjaznionego stolarza,co kosztowalo 1/4 ceny oryginalu,a
        wygladem specjalnie nie odbiega od niego.wtedy,kiedy to robilem roznic
        zewnetrznych specjalnych nie bylo,Raumplus mial jednak ciekawsze okucia,ramy i
        duzo lepsze elementy jezdne,od tego czasu minelo 4 lata i szafy do tej pory
        chodza praktycznie bezszelestnie,chociarz niektore skrzydla sa bardzo czesto
        przesuwane,poniewaz przez jedno wchodze do garderoby,a przez drugie do sypialni.
        u znajomych miajacych Komandora oglosy przesuwania drzwi przypominaja oglosy
        drewnianej skrzyni przesuwanej po betonie
        Byc moze to sie zmienilo od tej pory,ale wlasnie na to zwroc szczegolna uwage
        • ewaes Re: szafa do zabudowy 02.09.04, 15:42
          Wczoraj odwiedziłam sklep firmowy komandora i rzeczywiście jakość jest gorsza
          od stanleya, którego mam obecnie (drzwi chodzą głośno, mechanizmy domykające
          nie domykają, wykończenie mocno "plastikowe").
          Dzisiaj natomist obejrzałam raumplusa. Systemy jezdne na pewno cichsze i jakby
          stabilniejsze, mają też lepszy system domykający, ładniejsze wykończenie. Ale
          czy to powoduje różnicę aż 3 tys zł na dwóch szafach?
          • ezoke Re: szafa do zabudowy 02.09.04, 18:06
            powinnas odwiedzic salon stan plusa na ursynowie i zobaczysz jaka jest roznica.
            Kiedys ktos mi wyjasnial roznice : raumlus jest niemieckim producentem a
            stanplus ma producenta w polsce, dlatego ceny sa o wiele nizsze w stanplusie a
            jednak jakosc porownywalna. A w kieszeni zostanie ci 3000 zl wiec chyba warto
            odwiedzic. Ja zamawialam swoja szafe tutaj :
            Al. K.E.N. 26
            02-722 Warszawa
            (0 22) 894 83 25
      • Gość: darek Re: szafa do zabudowy IP: *.acn.waw.pl 03.09.04, 12:01
        skoro tak mowisz, to dlaczego drzwi w okuciach aluminiowych z lystrem brazowym
        w Komandorze kosztuja 1826,01 bez montażu, a w Raumplusie 1578,00, jesli
        uwazasz, ze pisze bzdury, to wejdz sobie na strone
        www.komandor.pl/sklep/index.htm oraz www.andoor.prv.pl i porownaj
        ceny. I zobacz czy wszyscy wycenili ci dokladnie to samo, bo komandor celuje w
        wycenianiu na punkcie czegos zupelnie innego, przerabialem ten temat. Jak
        przyjechali na pomiar do mnie to jakos dziwnie im wyszlo dwa razy drozej, jak
        to wytlumaczysz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka