Gość: Kris
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.12.04, 12:36
W naszym kraju tylko podwyżki,każdy się w tym prześciga jak może, człowieka
tylko k... zalewa. Jak by mogli oskubali by ze wszystkiego z uśmiechem na
twarzy i tekstem przecież "wszystko drożeje"- to się nazywa wolny rynke i
konkurencja a wszystko po to,aby tym ludziom tylko nie dać jednego dnia
oddechu.U nas w Małopolsce szczególnie wysokie podwyżki gazu, no cóż nasza
Spółka Gazowa rozpoczęła budowę garaży kilku piętrowych oszklonych dla
pracowników za .. milionów no, roboty zatrzymały się brak pieniędzy, no ale
już będą po tej zimie i podwyżkach napewno ruszą - zapłacimy za nie.