Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 12:36
    W naszym kraju tylko podwyżki,każdy się w tym prześciga jak może, człowieka
    tylko k... zalewa. Jak by mogli oskubali by ze wszystkiego z uśmiechem na
    twarzy i tekstem przecież "wszystko drożeje"- to się nazywa wolny rynke i
    konkurencja a wszystko po to,aby tym ludziom tylko nie dać jednego dnia
    oddechu.U nas w Małopolsce szczególnie wysokie podwyżki gazu, no cóż nasza
    Spółka Gazowa rozpoczęła budowę garaży kilku piętrowych oszklonych dla
    pracowników za .. milionów no, roboty zatrzymały się brak pieniędzy, no ale
    już będą po tej zimie i podwyżkach napewno ruszą - zapłacimy za nie.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka