Gość: firaneczka IP: *.icpnet.pl 21.04.05, 17:21 No tak typowe POLSKIE podejście. Bezrobocie jak było tak jest - a Polacy nie chcą fabryk. Bardzo inteligentnie, bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
thc666 i bardzo dobrze 21.04.05, 18:53 dobrze zrobili-Dr Irena Eris podpisujac umowe na bodowe swego osrodka musiala miec zagwarantowane ze nie powstanie tam zadna fabryka czy truciciel-tak nie mozna, najlepiej nastawiac fabryk , uzdrowisk hoteli i wszystkeigo jak leci. jakeis granice musza byc!!!!! szkoda bezrobotnych ale gdyby ta fabrykapowstala nikt by juz nie przyjerzdzal do uzdrowiska, nie byloby turystow a wiec de facto inni ludzie staneliby sie bezrobotnymi!!!!!!!!!!! nastapilaby po prostu zmiana warty. i nie piszcie ze to typowe polskie zachowanie bo na Alasce nie wydobywa sie ropy tylko dlatego ze sa tam ptaki i niedzwiedzie ale dlatego tez ze gdyby rozpoczac wiercenie szlak by trafil krajobraz z wraz z nim miliony dolcow jakei co rok uzostawiaja tam turysci z calego swiata!!!!!!!!!!! zastanowcie sie na przyszlsoc co piszecie a w tym przypadku 1,5 tysiaca miejsc pracy w fabryce oznaczaloby utrate roboty przez tych co w turystyce siedza juz jakis czas!!!!!!!!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tranava Re: Radni Ostródy nie chcą fabryki IP: *.tele2.pl 21.04.05, 20:57 Firaneczko, dla Twojej informacji: Animex, którego głos był tu przeważający, NIE JEST polską firmą - został wykupiony przez amerykański koncern mięsny Smithfield, który bije wszelkie rekordy w zatruwaniu środowiska i mięsa. A tu proszę - płyty wiórowe mu śmierdziały... Biedna Ostróda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdziwiony Re: Radni Ostródy nie chcą fabryki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 22:11 Chyba nie wszycsy dostali łapówki i ci pominięci wyrazili tak swoją dezaprobatę za nierówne traktowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Nawet nie wiesz jak sprawa wyglada, a gadasz ... IP: *.euv-frankfurt-o.de 22.04.05, 12:27 ... bzdury. Przeciez nie jestes z Ostrody. Jezeli sa lepsi inwestorzy (w regionie czystym ekologicznie), to nie mozna pchac na sile mordercow srodowiska naturalnego. Odpowiedz Link Zgłoś