Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Radni Ostródy nie chcą fabryki

    IP: *.icpnet.pl 21.04.05, 17:21
    No tak typowe POLSKIE podejście.
    Bezrobocie jak było tak jest - a Polacy nie chcą fabryk.
    Bardzo inteligentnie, bardzo.
    Obserwuj wątek
      • thc666 i bardzo dobrze 21.04.05, 18:53
        dobrze zrobili-Dr Irena Eris podpisujac umowe na bodowe swego osrodka musiala
        miec zagwarantowane ze nie powstanie tam zadna fabryka czy truciciel-tak nie
        mozna, najlepiej nastawiac fabryk , uzdrowisk hoteli i wszystkeigo jak leci.
        jakeis granice musza byc!!!!! szkoda bezrobotnych ale gdyby ta fabrykapowstala
        nikt by juz nie przyjerzdzal do uzdrowiska, nie byloby turystow a wiec de facto
        inni ludzie staneliby sie bezrobotnymi!!!!!!!!!!! nastapilaby po prostu zmiana
        warty. i nie piszcie ze to typowe polskie zachowanie bo na Alasce nie wydobywa
        sie ropy tylko dlatego ze sa tam ptaki i niedzwiedzie ale dlatego tez ze gdyby
        rozpoczac wiercenie szlak by trafil krajobraz z wraz z nim miliony dolcow
        jakei co rok uzostawiaja tam turysci z calego swiata!!!!!!!!!!! zastanowcie sie
        na przyszlsoc co piszecie a w tym przypadku 1,5 tysiaca miejsc pracy w fabryce
        oznaczaloby utrate roboty przez tych co w turystyce siedza juz jakis
        czas!!!!!!!!!
        pozdrawiam
      • Gość: tranava Re: Radni Ostródy nie chcą fabryki IP: *.tele2.pl 21.04.05, 20:57
        Firaneczko, dla Twojej informacji: Animex, którego głos był tu przeważający,
        NIE JEST polską firmą - został wykupiony przez amerykański koncern mięsny
        Smithfield, który bije wszelkie rekordy w zatruwaniu środowiska i mięsa. A tu
        proszę - płyty wiórowe mu śmierdziały...

        Biedna Ostróda.
      • Gość: zdziwiony Re: Radni Ostródy nie chcą fabryki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 22:11
        Chyba nie wszycsy dostali łapówki i ci pominięci wyrazili tak swoją dezaprobatę
        za nierówne traktowanie.
      • Gość: gosc Nawet nie wiesz jak sprawa wyglada, a gadasz ... IP: *.euv-frankfurt-o.de 22.04.05, 12:27
        ... bzdury. Przeciez nie jestes z Ostrody. Jezeli sa lepsi inwestorzy (w
        regionie czystym ekologicznie), to nie mozna pchac na sile mordercow srodowiska
        naturalnego.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka