Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jaki system alarmowy

IP: *.client.dsl.net 18.07.05, 16:36
    zalozyc w domu,jak dziala i ile to kosztuje.Dzieki za informacje.
    Obserwuj wątek
      • rispetto Re: Jaki system alarmowy 25.10.05, 10:26
        Wejdź sobie na forum Muratora i poszukaj wątków o alarmach i programowalnych
        instalacjach elektrycznych. Znajdziesz na pewno odpowiedzi na większość swoich
        pytań natury technicznej.
        A cena? Zależy od tego, czy chcesz mieć dobre samopoczucie, czy dobry alarm ;-)
        • des4 Re: Jaki system alarmowy 25.10.05, 12:17
          Latem miałem próbę włamu do domu, na szczęście byliśmy w domu tej nocy i
          spłoszyliśmy potencjalnych złodziei (jak się potem okazało byli to gó..arze
          często balujący na działkach nieopodal, wpadli dwa tygodnie później,
          profesjonaliści pewnie by weszli). Dom mamy ubezpieczony, ale postanowiliśmy
          załoć alarm - po kalkulacji wyszło taniej niż rolety - ok. 2000 zł plus 70 zl
          miesięcznie za monitoring z przywołaniem radiowym.

W tej cenie mamy 5 czujek bezprzewodowych obejmujących zaprogramowane 4 strefy,
          z możliwością dołożenia jeszcze 3 czujek i odpowiedniego przekonfigurowania
          stref. W cenie dostaliśmy dwa piloty beprzewodowe. Do opłat dochodzi jeszcze 40
          zł co kwartał za konserwację i test całego systemu....
        • Gość: terlek3322 Re: Jaki system alarmowy IP: *.home.otenet.gr 11.06.14, 10:05
          Hej, kupiłem mieszkanie na parterze. W związku z tym, że w mojej okolicy często dochodzi do włamań zastanawiam się nad montażem systemu alarmowego. Szukając po sieci informacji w tej sprawie trafiłem na system VERSA (link). Koszt to 1100 zł + koszt montażu. Czy ktoś tutaj posiada tego typu alarm u siebie w domu? Czy jest skuteczny?
        • antek887 Re: Jaki system alarmowy 25.05.15, 19:46
          System alarmowy i jego rodzaj można już określić podczas omawiania projektu domu. Firma projektująca taka jak między innymi: www.mgprojekt.com.pl/ doradza we wszystkich kwestiach. Wybór projektu i całego systemu alarmowego jest bardzo istotny.
      • Gość: Karolina Re: Jaki system alarmowy IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.14, 14:34
        Mój elektryk polecał mi firmę Satel, podając, że to polska firma, i produkty jej są bardzo dobrej jakości, ponadto w dobrej cenie. Wyceny naszego systemu już nie pamiętam, wiem, że zakładany był równocześnie z instalacją elektryczną. Najlepiej poproś o wyceny firmy zajmujące się takimi systemami.
      • pbenk Re: Jaki system alarmowy 16.09.14, 13:10
        Współczesne systemy antywłamaniowe nie tylko mają za zadanie ochronę nieruchomości ale również zarządzają elementami automatyki: ogrzewaniem, oświetleniem, bramami wjazdowymi czy nawet podlewaniem ogródka. Można sterować nim za pomocą smartfona. Pełen opis funkcjonalności znaleźć można pod adresem www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/114,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-3.-duze-obiekty
      • leczop Re: Jaki system alarmowy 06.08.15, 17:25
        najlepiej zlecić prace wyspecjalizowanej firmie. Ja podczas budowy swojego domu skorzystałem z firmy Electrosafe z Poznania. Zrobili mi całą tzw. "instalację inteligentnego domu". Nie wyszło mnie to drogo. Warto się z Nimi skontaktować gdyż przedstawiają różne opcje wraz z ich wyceną. Z tego co wiem zajmują się też większymi projektami.
      • salvacompl Re: Jaki system alarmowy 21.08.17, 11:48
        Oferujemy systemy dostarczane przez firmę Somfy wraz z fachową obsługą i montażem. Nasi specjaliści pomogą dobrać system odpowiednio do Państwa potrzeb (przewodowy, bezprzewodowy, zakres funkcjonalności) - również finansowych :) Zapraszamy do salonu Salva.com.pl w Gorzowie, Zielonej Górze, Lubinie i w Poznaniu :)
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka