Gość: Gonia
IP: *.infinity.net.pl
02.03.03, 11:11
Witam,
To znowu ja:)Mam pytanko o sprzet Zanussi, czy warto kupowac?Mnie interesuje
kuchenka gazowo-elektryczna.Ma ktos doswiadczenia z ich sprzetem, czy jest
awaryjny?Bo nie chcialabym za chwile naprawiac, albo co gorsza kupowac
nowego, a sprzetu tej firmy nie uzywalam nigdy.
Z gory dzieki za opinie i pozdrawiam:)