Gość: ajax IP: *.ite.waw.pl 31.03.03, 14:29 Od godziny 24:00 dzisiaj wznawia się sezon eksmisji lokatorów na bruk i do noclegowni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nina Re: eksmisje IP: *.toya.net.pl 31.03.03, 20:32 No i co w zwiazku z tym?Po nowelizacji i tak malo kogo mozna eksmitowac,a gdybys pomieszkal-tak jak ja- wsrod ludzi,ktorzy maja na nowe telewizory,meble sprzet grajacy a od 10 lat nie maja na czynsz i w oczy sie smieja frajerom takim,jak ja-to raczej bys sie cieszyl(a),ze mozna eksmitowac. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: eksmisje IP: 195.20.110.* 01.04.03, 11:01 Nino. Ajax napisał to w dobrej wierze (powiedzmy, że też wyraża aprobatę dla tego zdarzenia, zwłaszcza po buńczucznych zapowiedziach "naszego rządu" o konieczności zapewnienia lokalu zastępczego dla wszystkichj eksmitowanych. Odpowiedz Link Zgłoś