Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.ite.waw.pl 31.03.03, 14:29
    Od godziny 24:00 dzisiaj wznawia się sezon eksmisji lokatorów na bruk i do
    noclegowni.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Nina Re: eksmisje IP: *.toya.net.pl 31.03.03, 20:32
        No i co w zwiazku z tym?Po nowelizacji i tak malo kogo mozna eksmitowac,a
        gdybys pomieszkal-tak jak ja- wsrod ludzi,ktorzy maja na nowe telewizory,meble
        sprzet grajacy a od 10 lat nie maja na czynsz i w oczy sie smieja frajerom
        takim,jak ja-to raczej bys sie cieszyl(a),ze mozna eksmitowac.
        Pozdrawiam.
        • Gość: kiki Re: eksmisje IP: 195.20.110.* 01.04.03, 11:01
          Nino. Ajax napisał to w dobrej wierze (powiedzmy, że też wyraża aprobatę dla
          tego zdarzenia, zwłaszcza po buńczucznych zapowiedziach "naszego rządu" o
          konieczności zapewnienia lokalu zastępczego dla wszystkichj eksmitowanych.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka