Gość: Kas
IP: *.lubin.dialog.net.pl
11.11.06, 23:00
Co o tym myślicie? Dlaczego osoby nie mieszkające w Polsce, nie posiadające
obywatelstwa mogą sobie kupować mieszkania w naszym kraju, zagraniczne
fundusze także nie powinny mieć dostępu do polskich nieruchomości i mieszkań
ponieważ to winduje ceny i Polacy we własnym kraju nie mają gdzie mieszkać!
Obcokrajowcy, którzy legalnie przyjadą do Polski i będą tu pracować co
najmniej rok wtedy mogłyby sobie kupić mieszkanie ale dostęp do polskiego
rynku spekulantom z zagranicy uważam za psucie naszego rynku i pogarszanie
sytuacji osób mieszkających w Polsce. Ale i tak juz chyba jest za późno aby
coś w tym kierunku zrobić.....