amikeo
18.09.07, 15:38
Jestem po podpisaniu umowy kredytowej, niesmak, żal... Czy Wy tez
macie takie doświadczenia? Mają bałagan, sami nie wiedzą jakie
dokumenty zgromadzili, co raz wymagają czegos nowego. Sama obsługa
Klienta ... bez komentarza. Napiszcie jak to było u Was.