Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polbank największy syf IV RP

    18.09.07, 15:38
    Jestem po podpisaniu umowy kredytowej, niesmak, żal... Czy Wy tez
    macie takie doświadczenia? Mają bałagan, sami nie wiedzą jakie
    dokumenty zgromadzili, co raz wymagają czegos nowego. Sama obsługa
    Klienta ... bez komentarza. Napiszcie jak to było u Was.
    Obserwuj wątek
      • Gość: al9 Re: Polbank największy syf IV RP IP: *.teleton.pl 18.09.07, 16:06
        aha
        a w innych bajkach czekają zielone dywany i orkiestra....
        wszędzie jest tak samo.
        banki są zasypane wnioskami, zatrudniaja tysiące nowych ludzi,
        otowierają nowe oddziały. Polbank jest na rynku od paru miesięcy.
        Cudów oczekujesz?
        al
      • ewamalgorzata Re: Polbank największy syf IV RP 18.09.07, 20:23
        Nie, ja po doświadczeniach z ING i Multibankiem - byłam zachwycona
        i oczarowana wszystkim - sprawnością, dokładnością, słownością. Dla
        informacji: wszystkie uwagi dotyczą łódzkich oddziałów banków
      • Gość: agaa100 Re: Polbank największy syf IV RP IP: *.ver.airbites.pl 18.09.07, 21:12
        a ja zostałam obsłużona w polbanku jak należy !!! myślę, że nie mozna tak
        uogólniać, że ten bank jest taki, a inny siaki - to zależy od konkretnego
        oddziału, od ludzi, którzy w nim pracują
        • Gość: Sara Polbank OK! IP: 82.177.175.* 19.09.07, 09:05
          Mój macierzysty bank takie warunki mi postawił ,że poszukałam kredytu właśnie w
          wyżej wspomnianym banku.Obsługa rewelacyjna ,włącznie z podpisaniem umowy w
          dowolnym miejscu pasującym klientowi,pieniążki w ciągu tygodnia na koncie i
          żadnych żyrantów,oczywiście odpowiednia wysokość zarobków .To klient decyduje w
          jakim czasie może spłacić kredyt ,bo mój bank,sam robił symulacje i musiałabym
          walczyć z kredytem rok czasu ,dwóch żyrantów ,a w Polbanku spłacę w pół roku i
          bez proszenia się o poręczyciela!
          • amikeo Re: Polbank OK! 19.09.07, 20:22
            Ale to w Twoim przypadku to nie kredyt hipoteczny z masą dokumentów.
            Każdy jeden paierek złożyliśmy, wszystko a czułam się ... Wiem , że
            to zależy od ludzi w Oddziale, ale mogliby pomysleć o szkoleniach,
            bo naprawdę dwie trzy osoby mogą zepsuć opinię o banku. Generalnie
            opinia jest taka, że są najtańsi ale obsługa klienta pozostawia
            wiele do życzenia.
            • Gość: Mario Re: Polbank OK! IP: *.centertel.pl 22.09.07, 23:45
              Chyba miałeś pecha. Ja wziąłem kredyt hipoteczny na zakup domu,
              ponadto srzedawałem mieszkanie i moi klienci też wzięli kredyt
              hipoteczny w tym banku przez pośrednika (open finance) i wszyscy
              byliśmy zadowoleni (no może bez przesady bo każdy się zadłużył:).
              Może zapomniałeś o jakiś dokumentach i wyżalasz się na forum :)
              Pozdrawiam
          • Gość: j33 ja mam kiepskie doświadczenia z Millenium IP: *.krus.gov.pl 02.10.07, 14:37
            też mieli straszny bałagan, przy rozmowie z nimi wogóle nie
            wiedziałem o co chodzi, każdy mówił co innego, tragedia.
            transze prawie cały czas płacili transze kredytowe z poślizgiem,
      • barbamama Re: Polbank ????........... polecam 27.09.07, 16:17
        Absolutnie bez zarzutu, dostaliśmy kredyt, budujemy systemem
        gospodarczym, jeszcze nie zdażyło się aby była potrzeba
        telefonicznego przyspieszania opieszałych analityków i innych tam
        siedzących. Wszystko na czas, zgodnie z umową, pomimo okresu
        urlopowego. Trafiliśmy na gorący okres i kredyt mamy "za darmo;)"
        ING- pomimo dwóch dwukrotnej rozmowy nt chęci wzięcia kredytu nie
        zgłosił sie do nas żaden pracownik buuu
        Mbank życzył sobie abyśmy zapacili za rzeczoznawcę, prowizję i takie
        tam.




        Alcia, Zuzek i Maciuś
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka