Forum   wersal

wersal

(16 wyników)
 • stosuje dziwne metody działania w stosunku do mieszkańców.A Najlepszą jest ta ,że administratorem budynków jest były pracownik wersalu,który ma chyba za zadanie ukryć wszystkie mankamenty i niedoróbki(a jest ich dużo)No i te ,,gwiazdy,,na wąwozowej w ich biurze,ta pani w okularach ZERO POJĘCIA O ROZMOWIE Z KLIENTEM-szorstka,burkliwa i nie znająca odpowiedzi na trudne pytania.
 • W połowie roku prawdziwy WERSAL w Siedlcach. I co szanowna publiczność na to? www.wersal.net.pl/
 • Uczymy Konrada dzielić się, np. słodyczami. Przed chwilą. Konrad je żelki misie Haribo, za którymi przepada. Ma je na spodeczku - musi mieć wydzielone, bo zjadłby całą paczkę od strzała ;) Ja: Konradku, mogę się poczęstować jednym żelkiem? Konrad bierze jednego żelka do ręki i zamierza mi go dać. Ja: Ale Konradku, tak jest nieładnie, mówiłam ci już, jak się kogoś częstuje. Konrad podsuwa mi spodeczek, palcem ręki pokazuje żelka, którego przed chwilą miał w ręce i mówi: Tego weź. :D
 • Witam, Proszę o radę: Trzy os. dorosłe, jedno dziecko 8 lat i jedno 14 lat. Wyjeżdżamy 23.06 na tydzień. Lądujemy na Orly, stamtąd do centrum. Pierwszy i drugi dzień disneyland, trzeci Wersal, pozostałe paryż-centrum (muzea, wystawy). Jaką opcję transportu wybrać aby było ekonomicznie i czy dzieci mają zniżki? Z góry serdeczne dziękuję za odp.
 • Czy ma ktoś może nagranie lub link do niego z sejmu tamtej kadencji, kiedy Anna Sobecka stanęła na mównicy i zaczęła się modlić Ojcze Nasz, a w tym czasie Lepper przez własne głośniki krzyczał, że wersal się skończył?
 • Nie znam inwestycji i firmy, więc mam wątpliwości. Np:czy developer może podnieść ceny( podniósł już?)przed oddaniem budynku itp? Z góry dziękuję za opinie.
 • By stworzyć kontrapunkt do wszelkich forumowych złośliwości powołuję do życia ten wątek. Ma tu nie być żadnych złośliwości, ani wyzywania się. Zwracamy się do siebie z uprzejmością i grzecznością. Pełny wersal. Przykładowe zwroty: ....ależ oczywiście moja droga... ....ty to zawsze masz rację moj aniele..... ....jak sobie zyczysz moja kochana..... ....jak slicznie dzis wygladasz..... ....błyskasz dziś inteligencją i humorem.... No może starczy tych przykładów, moi czcigodni f...
 • Zaparkowałam dziś na ulicy Rue des Etats-Généraux, Versailles, France gdzie były parkomety, myślalam, że w sobote nie trzeba płacić i po powrocie ze zwiedzania wersalu za wycieraczka był mandat na 11 euro lub po 45 dniach 33 euro wystawiony przez Service des contraventions R.P 1144 78011 Versailles Cedex. Samochód na polskich rejestracjach. Czy muszę go płacić, będą mnie ścigać w Polsce ? Jeśli tak to gdzie go mam zapłacić , nie ma ty żadnego numeru konta ? Na poczcie ? :)
 • Czy wiadomo jak gleboka jest juz dziura, wiem ze koparka cos tam robila 2-3 tygodnie temu. jak wygladaja sprawy dzis ?
 • Może jakieś zdjęcia?
 • najlepiej wszystko zabudować blokami. o terenach użyteczności publicznej nasi włodarze nigdy nie słyszeli. parków, placów próżno u nas szukać poza centrum. więc jest tak. mamy małe i kiepskie centrum o które wszyscy się strasznie martwią i wielkie połacie blokowisk na których oprócz dresów nic nie ma. po co komu na osiedlach parki, place, centra na których by się coś działo?
 • "Nie bylo instrukcji, w zwiazku z czym glosujemy merytorycznie. Na sali plenarnej moze byc inaczej, dlatego, ze na sali plenarnej decyduje dyscyplina klubowa" powyzszy tekst wyglosil posel prawa i sprawiedliwosci po posiedzeniu sejmowej komisji ds srodkow masowego przekazu przesluchujacej kandydatow do krrit moim zdaniem ten przyklad ekshibicjonizmu to najbezczelniejsze samoobnażenie cynizmu przez posla kurskiego od czasu slynnej wypowiedzi o 'glupim narodzie' co to wszystko l...
 • Czy ktos cos wie, na temat sytuacji wersalu jesli chodzi o budowy w Białymstoku? Szczególnie interesuje mnie nowy blok powstajacy przy ul. Sybirako. Czy oddany zostanie w terminie czy moze obecne klopoty wersalu (chodzi mi o Żelazna) wplyna na opoznienie budowy? Czy inne bloki sa oddawane w terminie? Stoje przed zyciowa decyzja i nie wiem co robic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?