kurdkowa
07.12.07, 09:29
Witam, czy ktoś wie jak obsługiwac ten piec?? Zostałam sama w domu z
dwójka dzieci i strasznie marzniemy...ten piec jest debilnie
ustawiony- temperatuta w domu spada jak się robi cieplej na dworze,
a że u nas jest 10 stopni to ja zamarzam we własnym domu. Kurcze
moze ktoś mi wirtualnie podpowie co mam tam poprzestawiać,
kompletnie jestem zielona, nie mam instrukcji obsługi i żadnego
faceta w pobliżu;(;(