Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    07.12.07, 09:29
    Witam, czy ktoś wie jak obsługiwac ten piec?? Zostałam sama w domu z
    dwójka dzieci i strasznie marzniemy...ten piec jest debilnie
    ustawiony- temperatuta w domu spada jak się robi cieplej na dworze,
    a że u nas jest 10 stopni to ja zamarzam we własnym domu. Kurcze
    moze ktoś mi wirtualnie podpowie co mam tam poprzestawiać,
    kompletnie jestem zielona, nie mam instrukcji obsługi i żadnego
    faceta w pobliżu;(;(
    Obserwuj wątek
      • herox Re: Buderus;( 07.12.07, 12:43
        Przesuń pokrętło z pozycji auto na zadaną temperaturę np. 22C.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka