Dodaj do ulubionych

Liceum Ekonomiczne

09.04.06, 21:55
Czy może są osoby, które uczęszczały do Liceum Ekonomicznego w latach w 1990-
1994?
Obserwuj wątek
            • bruzyna Re: Liceum Ekonomiczne 19.04.06, 20:57
              chyba kojarzę (liceum skończyłam prawie 12 lat temu), ale jakoś nie za bardzo
              chyba zapadła mi w pamięć ta pani.Pamiętam, że fajna była pani od maszynopisania
              (nie pamiętam nazwiska)i rachunkowości (p.N.)
                • domiska1 Re: Liceum Ekonomiczne 20.04.06, 15:11
                  No proszę a na zakończemnie powiedz, że teraz sama uczysz geografii w IIILO(
                  tak się chyba ono teraz nazywa?).
                  A tak poważnie, to ja do dzisiaj potrafię wymienić stolice wiekszości państw na
                  świecie, a po głębszym zastanowieniu to i z czego( jakich surowców naturalnych
                  słyną), a z geografią przestałam mieć do czynienia po skończeniu LE.

nie,nie ucze geografii,ani w III LO ,ani nigdzie indziej.chociaż kiedyś bardzo
                  chciałam.
                  dla mnie #1 wśród dziwactw była pani od biologii.to była dopiero sztuka!
                  Pozdrawiam,d.
                  • joanpot Re: Liceum Ekonomiczne 20.04.06, 15:17
                    O kogo konkretnie chodzi? W czasie czterech lat miałam 3-4 nauczycieli od
                    biologii. Ale jedno muszę przyznać - każda była lepsza od poprzedniej.
                    Pozdrawiam wszystkich z lat 1990 - 1994. Fajnie się wtedy razem bawiliśmy:LO i
                    LE.
                    • domiska1 Re: Liceum Ekonomiczne 25.04.06, 14:59
                      joanpot napisała:

> O kogo konkretnie chodzi? W czasie czterech lat miałam 3-4 nauczycieli od
                      > biologii. Ale jedno muszę przyznać - każda była lepsza od poprzedniej.
                      > Pozdrawiam wszystkich z lat 1990 - 1994. Fajnie się wtedy razem bawiliśmy:LO i
                      > LE.

Pani od biologii była swego czasu z-ca dyr,niestety nie pamiętam nazwiska,lekko
                      starszawa z teatralnym makijażem,z toną pudru na głowie(tak,tak, z włosów sypało
                      się jak nie wiem co) i z niedłącznym zeszycikiem,w którym miała spisaną treść
                      książki.
                      Pozdrawiam,D.
                      • joanpot Re: Liceum Ekonomiczne 26.04.06, 11:52
                        O tak !!!To był niezwykły egzemplarz! Pamiętam takie zdarzenie - nasza
                        wychowawczyni na godzinie wychowawczej siadła do uzupełniania dziennika i
                        wybuchła śmiechem - kolejne dwie, trzy strony były wymazane pudrem. Do końca
                        roku mieliśmy ubaw, czekając na minę kolejnych nauczycieli otwierających nasz
                        dziennik.Padało pytanie: co to?. My odpowiadaliśmy - puder. I wszystko było
                        jasne!!!Pozdrawiam:-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka