Gość: remyy IP: *.chello.pl 14.10.09, 11:04 chetnie obejrzal bym ten dokument moze kiedys pokaza go w polskiej tv... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pempek Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:18 jak widze tą łysą pałe to mam chęć normalnie go za jajca na latarni powiesić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.47.201.* 14.10.09, 11:29 jakie MŚ ?????? W 2008 ROKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uep Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 83.238.13.* 14.10.09, 11:32 moze dzisiaj na TVP2 o 20:30 zamiast meczu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:41 Ładnie z Wami.W 2008 roku było Euro,a nie Mundial... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:46 hehe, o tusku też jest :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.chello.pl 14.10.09, 11:55 może ktoś mi podesłać linka do symulacji na boisku przy tym golu,bo oglądałem jedną symulację z lotu ptaka i nie doszukałem się żadnego spalonego.Wiem na czym polega spalony (tak na marginesie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: refri Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.ifsab.se 14.10.09, 12:14 Najwyraźniej nie wiesz na czym polega spalony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom Webb nadal popełnia wielkie błędy... IP: *.toya.net.pl 14.10.09, 12:19 więc niech pajaca tym filmem nie bronią. ostatnio zakończył mecz w trackie...kontrataku jednej z drużyn... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uuuuuuuuuuuuu Re: Webb nadal popełnia wielkie błędy... IP: *.c194.msk.pl 15.10.09, 03:16 Gość portalu: poziom napisał(a): > więc niech pajaca tym filmem nie bronią. ostatnio zakończył mecz w trackie...ko > ntrataku jednej z drużyn... pajac to ty jestes nie raz widzialem jak sedzia konczyl zanim pilka bita z rogu doleciala na ple karne czas minal, to moze skonczyc a wlasciwie musi co z tego ze to kontraktak, ma czekac az strzela bramke albo jak mu powiedza, ze wlasnie skonczyli kontratakowac ? Odpowiedz Link Zgłoś
snd Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:22 Widze ze autor artykulu nie ogladal filmu bo pisze bzdury. Widzialem ten film podczas trwajacego wlasnie festwialu WFF. Mecz Polska - Austria nie byl inspiracja do powstania filmu, a sedzia Webb nie jest jego glownym bohaterem. Film powstawal na biezaco w trakcie trwania EURO 2008. A bohaterami sa ogolnie sedziowie, ktorzy sedziowali w trakcie mistrzostw. Polecam film kazdemu kibicowi bo pozwala spojrzec na sedziow z zupelnie innej bardziej ludzkiej strony, zrozumiec na czym polega sedziowanie, praca w grupie. Pokazuje prywatne zycie sedziow i ich rodzin i to jak te rodziny reaguja na prace swoich bliskich. Po obejrzeniu tego filmu zaden polski kibic nie bedzie mial watpliwosci ze bramka dla Polski padla ze spalonego, karny dla Austrii byl jak najbardziej slusznie podyktowany, a sedzia Webb to normalny sympatyczny facet dobrze wykonujacy swoja prace. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:34 Z tego co pamietam spalony byl i raczej wiekszosc osob sie z tym zgadzala. Problem z karnym polegla na tym ze albo gwizdzesz wszystkie takie zajscia albo wcale. A podobnych sytuacji to w standardowym meczu masz z 5. Problem z Webbem poprostu polega na tym ze nie jest konsekwentny i podobnych sytuacji nie gwizdze na codzien (sam widzialem pare meczy w premiership z jego udzialem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzy maciek Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.245.213.* 14.10.09, 12:54 problem z karnym polega na tym, że (jest nawet taka scena w filmie kiedy analizują prace sędziego) widać jak na ekranie lewandowski trzyma austriaka za koszulkę i wyraźnie za nimi widać jak jakiś austriak trzyma w ten sam sposób bodajże bąka. i w tym momencie jakis delegat mówi że "well done". bo przecież webb walnął babola ze spalonym to nie można go już pognębić.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eq Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.aster.pl 14.10.09, 12:43 Też film widziałem i zgadzam się, że wątek Webba, choć chyba najdłuższy, nie był wcale główny, ani IMHO najciekawszy. Świetny był motyw Mejuto Gonzalesa, który z powodu awansu Hiszpanii do finału, nie mógł sędziować tego meczu. Warto ten film obejrzeć chociażby dla chwili, gdy Mejuto wyszeptuje po tych wydarzeniach do przyjaciela "Fuck Spain". Odpowiedz Link Zgłoś
adamo64 Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 15.10.09, 12:50 Zydki znow manipuluja informacja. Znow pragneliby by pokazac POlakow w zlym swietle, ale tym razem sie nie uda. A jak ktos pisze rpawde o tej zydowskiej stonce ktora probuje opanowac POlske to posty kasuja, ale czy mozna sie dziwic, juz Giordano Bruno poznal sie na tym narodzie, piszac:"Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasa dla ogółu tak niebezpieczna, ze zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych" A nawet ich pobratymca ocenial swoich ziomali tak: Antoni Słonimski (żydowski poeta) : "Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych . Naród ten ,narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata .Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych , są najmniej tolerancyjni .Naród, który krzyczy o nienawiści, jaka budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patriota [...] IP: *.chello.pl 14.10.09, 15:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
fifakk Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:38 I znowu wstyd na cały świat. Jak nas mają szanować jak takie rzeczy poza nasz zaścianek wychodzą? Powinien być zakaz pokazywania powtórek gola rodżera. Odpowiedz Link Zgłoś
fleshless prawda jest taka, że ta histeria z Webbem wtedy 14.10.09, 14:06 to dla Polaków wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxi Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.182.52.* 14.10.09, 14:13 Jest gdzieś ten film w sieci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 94.75.121.* 14.10.09, 15:18 coś koszmarnego, rodacy a wystarczyloby zrozumieć że sędziowie w przerwie wiedzieli już jak bardzo wypaczyli wynik meczu uznając gola Rogera... Odpowiedz Link Zgłoś
falco2009 "Bohaterem" meczu był Lewandowski..... 14.10.09, 15:57 Karny był podyktowany słusznie a sprawcą faulu jest piłkarska miernota M.Lewandowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trafokorz Web - zjeb IP: *.adsl.inetia.pl 14.10.09, 16:00 Zapie...ł cały tamten mecz. Skoro wiedział po pierwszej połowie, że zajebał bramkę rogera(ze spalonego) , to dlaczego nie podyktował tego karnego z kapelusza wcześniej, miał ku temu parę okazji. dobre pół godziny meczu mogłoby się odbyć sprawiedliwie( zakładając, że web nie zjebałby czegoś jeszcze). A tak, myślał, że austria coś strzeli, skoro miała ku temu mnóstwo okazji, w pierwszej połowie (świadczy to również o poziomie napastników Austrii, jak o niesamowitej tego dnia dyspozycji Boruca) a wtedy dorzuciłby drugą bramkę z "prawidłowego karnego" i mógłby się tłumaczyć, że "wasza bramka też padła nieprawidłowo". Gospodarze turnieju byliby uratowani. nie wyszło webie - zjebie. jak ktoś wyżej napisał, webb ostatnio zakończył mecz w trakcie kontrataku jednej z drużyn... jak się odpie... takie numery (a nie jest to jedyny wybryk tej łysej, policyjnej pały), to z naprawdę dobrego sędziego, którym webb - zjeb był, staje się pośmiewiskiem! Polacy grali piach w tym meczu, ale to sędzia dał dupy najbardziej!! Odpowiedz Link Zgłoś
fifakk Re: Web - zjeb 22.10.09, 19:37 Gdyby podyktował karnego na początku drugiej to Austria mogłaby wrócić do formy z pierwszych 25 minut meczu. A wtedy zamiast remisu byłoby pewnie 4:1 dla Helmutów. Odpowiedz Link Zgłoś