Dodaj do ulubionych

Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom

IP: *.chello.pl 14.10.09, 11:04
chetnie obejrzal bym ten dokument moze kiedys pokaza go w polskiej tv...
Obserwuj wątek
    • Gość: pempek Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:18
      jak widze tą łysą pałe to mam chęć normalnie go za jajca na latarni powiesić
    • Gość: ARTUR Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.47.201.* 14.10.09, 11:29
      jakie MŚ ?????? W 2008 ROKU
    • Gość: uep Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 83.238.13.* 14.10.09, 11:32
      moze dzisiaj na TVP2 o 20:30 zamiast meczu?
    • Gość: jaa Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:41
      Ładnie z Wami.W 2008 roku było Euro,a nie Mundial...
    • Gość: hehe Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:46
      hehe, o tusku też jest :D
      • Gość: wojtek Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.chello.pl 14.10.09, 11:55
        może ktoś mi podesłać linka do symulacji na boisku przy tym golu,bo oglądałem
        jedną symulację z lotu ptaka i nie doszukałem się żadnego spalonego.Wiem na czym
        polega spalony (tak na marginesie)
        • Gość: refri Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.ifsab.se 14.10.09, 12:14
          Najwyraźniej nie wiesz na czym polega spalony.
    • Gość: poziom Webb nadal popełnia wielkie błędy... IP: *.toya.net.pl 14.10.09, 12:19
      więc niech pajaca tym filmem nie bronią. ostatnio zakończył mecz w trackie...kontrataku jednej z drużyn...
      • Gość: uuuuuuuuuuuuu Re: Webb nadal popełnia wielkie błędy... IP: *.c194.msk.pl 15.10.09, 03:16
        Gość portalu: poziom napisał(a):

        > więc niech pajaca tym filmem nie bronią. ostatnio zakończył mecz w trackie...ko
        > ntrataku jednej z drużyn...

        pajac to ty jestes
        nie raz widzialem jak sedzia konczyl zanim pilka bita z rogu doleciala na ple karne

        czas minal, to moze skonczyc a wlasciwie musi
        co z tego ze to kontraktak, ma czekac az strzela bramke albo jak mu powiedza, ze
        wlasnie skonczyli kontratakowac ?

    • snd Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:22
      Widze ze autor artykulu nie ogladal filmu bo pisze bzdury. Widzialem ten film
      podczas trwajacego wlasnie festwialu WFF. Mecz Polska - Austria nie byl
      inspiracja do powstania filmu, a sedzia Webb nie jest jego glownym bohaterem.
      Film powstawal na biezaco w trakcie trwania EURO 2008. A bohaterami sa ogolnie
      sedziowie, ktorzy sedziowali w trakcie mistrzostw. Polecam film kazdemu
      kibicowi bo pozwala spojrzec na sedziow z zupelnie innej bardziej ludzkiej
      strony, zrozumiec na czym polega sedziowanie, praca w grupie. Pokazuje
      prywatne zycie sedziow i ich rodzin i to jak te rodziny reaguja na prace
      swoich bliskich. Po obejrzeniu tego filmu zaden polski kibic nie bedzie mial
      watpliwosci ze bramka dla Polski padla ze spalonego, karny dla Austrii byl jak
      najbardziej slusznie podyktowany, a sedzia Webb to normalny sympatyczny facet
      dobrze wykonujacy swoja prace.
      • von.g Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:34
        Z tego co pamietam spalony byl i raczej wiekszosc osob sie z tym zgadzala.
        Problem z karnym polegla na tym ze albo gwizdzesz wszystkie takie zajscia albo
        wcale. A podobnych sytuacji to w standardowym meczu masz z 5. Problem z Webbem
        poprostu polega na tym ze nie jest konsekwentny i podobnych sytuacji nie gwizdze
        na codzien (sam widzialem pare meczy w premiership z jego udzialem).
        • Gość: duzy maciek Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.245.213.* 14.10.09, 12:54
          problem z karnym polega na tym, że (jest nawet taka scena w filmie
          kiedy analizują prace sędziego) widać jak na ekranie lewandowski
          trzyma austriaka za koszulkę i wyraźnie za nimi widać jak jakiś
          austriak trzyma w ten sam sposób bodajże bąka. i w tym momencie
          jakis delegat mówi że "well done". bo przecież webb walnął babola ze
          spalonym to nie można go już pognębić....
      • Gość: eq Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: *.aster.pl 14.10.09, 12:43
        Też film widziałem i zgadzam się, że wątek Webba, choć chyba najdłuższy, nie był
        wcale główny, ani IMHO najciekawszy.

        Świetny był motyw Mejuto Gonzalesa, który z powodu awansu Hiszpanii do finału,
        nie mógł sędziować tego meczu. Warto ten film obejrzeć chociażby dla chwili, gdy
        Mejuto wyszeptuje po tych wydarzeniach do przyjaciela "Fuck Spain".
        • adamo64 Re: Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 15.10.09, 12:50
          Zydki znow manipuluja informacja. Znow pragneliby by pokazac POlakow
          w zlym swietle, ale tym razem sie nie uda. A jak ktos pisze rpawde o
          tej zydowskiej stonce ktora probuje opanowac POlske to posty kasuja,
          ale czy mozna sie dziwic, juz Giordano Bruno poznal sie na tym
          narodzie, piszac:"Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i
          cholery, rasa dla ogółu tak niebezpieczna, ze zasłużyła na
          wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem
          ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o
          mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych"

          A nawet ich pobratymca ocenial swoich ziomali tak: Antoni Słonimski
          (żydowski poeta) : "Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew,
          fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych . Naród
          ten ,narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej
          szowinistycznym narodem świata .Żydzi, którzy skarżą się na brak
          tolerancji u innych , są najmniej tolerancyjni .Naród, który krzyczy
          o nienawiści, jaka budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić "
      • Gość: Patriota [...] IP: *.chello.pl 14.10.09, 15:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • fifakk Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom 14.10.09, 12:38
      I znowu wstyd na cały świat. Jak nas mają szanować jak takie rzeczy poza nasz
      zaścianek wychodzą? Powinien być zakaz pokazywania powtórek gola rodżera.
    • fleshless prawda jest taka, że ta histeria z Webbem wtedy 14.10.09, 14:06
      to dla Polaków wstyd...
    • Gość: maxi Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 195.182.52.* 14.10.09, 14:13
      Jest gdzieś ten film w sieci?
    • Gość: rt Howard Webb bohaterem filmu... dzięki Polakom IP: 94.75.121.* 14.10.09, 15:18
      coś koszmarnego, rodacy

      a wystarczyloby zrozumieć że sędziowie w przerwie wiedzieli już jak
      bardzo wypaczyli wynik meczu uznając gola Rogera...
    • falco2009 "Bohaterem" meczu był Lewandowski..... 14.10.09, 15:57
      Karny był podyktowany słusznie a sprawcą faulu jest piłkarska miernota M.Lewandowski.
    • Gość: trafokorz Web - zjeb IP: *.adsl.inetia.pl 14.10.09, 16:00
      Zapie...ł cały tamten mecz. Skoro wiedział po pierwszej połowie, że zajebał
      bramkę rogera(ze spalonego) , to dlaczego nie podyktował tego karnego z
      kapelusza wcześniej, miał ku temu parę okazji. dobre pół godziny meczu mogłoby
      się odbyć sprawiedliwie( zakładając, że web nie zjebałby czegoś jeszcze). A
      tak, myślał, że austria coś strzeli, skoro miała ku temu mnóstwo okazji, w
      pierwszej połowie (świadczy to również o poziomie napastników Austrii, jak o
      niesamowitej tego dnia dyspozycji Boruca) a wtedy dorzuciłby drugą bramkę z
      "prawidłowego karnego" i mógłby się tłumaczyć, że "wasza bramka też padła
      nieprawidłowo". Gospodarze turnieju byliby uratowani. nie wyszło webie - zjebie.

      jak ktoś wyżej napisał, webb ostatnio zakończył mecz w trakcie kontrataku
      jednej z drużyn... jak się odpie... takie numery (a nie jest to jedyny
      wybryk tej łysej, policyjnej pały), to z naprawdę dobrego sędziego, którym
      webb - zjeb był, staje się pośmiewiskiem!

      Polacy grali piach w tym meczu, ale to sędzia dał dupy najbardziej!!
      • fifakk Re: Web - zjeb 22.10.09, 19:37
        Gdyby podyktował karnego na początku drugiej to Austria mogłaby wrócić do formy
        z pierwszych 25 minut meczu. A wtedy zamiast remisu byłoby pewnie 4:1 dla Helmutów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka