Gość: pepe IP: 91.90.59.* 29.01.11, 15:47 Do boju St. Pauli!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marmolada Do boju st. pauli!!! IP: *.147.219.250.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.01.11, 16:22 Super-hiper-expert od bundesligi prof. dr. hab. Tomasz Highto od początku sezonu lansuje tezę że Piraci są "pewniakami" do spadku...Żeby on nie spadł, ze stołka, w studio u Borka, jak się okaże że spadnie Wolfsburg albo Stuttgart. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemik Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 150.254.73.* 29.01.11, 16:30 domowechemicum.blogspot.com/ łatwo zrozumiesz chemie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sx Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 217.203.240.* 29.01.11, 16:54 St. pauli nie tylko nie umie grać, dosłownie się bije z przeciwnikami, żucają się na ziemie jak kokosy z dzrzewa, jak tylko zobaczą obok nich gracza z koloni padają, no i gdzie tu fair play?! na dodatek są pełni arogancji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sx Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 217.203.240.* 29.01.11, 16:57 St. pauli nie tylko nie umie grać, dosłownie się bije z przeciwnikami, żucają się na ziemie jak kokosy z dzrzewa, jak tylko zobaczą obok nich gracza z koloni padają, no i gdzie tu fair play?! na dodatek faulują co 5 sekund i ciekawe dla czego arbiter tego nie widzi..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Japycz Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 17:00 Niestety panie Sławku,jest spora różnica między Bundesligą,a polską Ekstraklasą S.A Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr kks St. Pauli - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 18:32 niestety panie Japyczu jest spora roznica miedzy koln i lechem, no bo lech jakby gral z takim st.paulil to tez by bylo 3-0 tylko ze ze z korzyscia dla klubu z poznania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wnikliwy Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.zone4.bethere.co.uk 29.01.11, 17:16 Trzeci gol dla Kolonii...? Jak to czytac?Wyobraznia komentujacego przekracza wszelkie granice. A ja szukam dwuch wczesniejszych bramek...dla Kolonii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wnikliwy Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.zone4.bethere.co.uk 29.01.11, 17:17 Oczywiscie dwoch.Rozpedzilem sie-przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Bundesliga: St. Pauli - FC Koeln IP: *.range86-161.btcentralplus.com 29.01.11, 17:27 dobrze ze sie poprawiles bo juz mialem interweniowac.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemik Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: 150.254.73.* 29.01.11, 18:48 Potrzebujesz pomocy naukowych domowechemicum.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: Bundesliga. 29.01.11, 20:50 Nie zycze Slawkowi zle ale ,zeby jeszcze z Koeln nie spadl. Dziwna to byla decyzja przejsc do Koeln. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~bullet Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 21:26 a to Peszek :< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.11, 22:10 I to jest prawdziwy Peszko.Słabizna majaca od czasu do czasu przebłysk formy.Dpbre i 500tys za tego grajka.Za rok może dwa oddadzą go za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk1 Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko 29.01.11, 23:43 Peszko? Peszko? A kto to? Czy to nie tyen z niejakiego lecha? Jeśli tak, to nie można się niczemu dziwić a jedynie stwierdzić, że reklama to tylko i wyłącznie reklama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemik Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: 150.254.73.* 30.01.11, 01:16 Pomogę Ci z chemii: domowechemicum.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Japycz Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.11, 02:01 Oj niepoprawny optymista z pana mr KKS... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 30.01.11, 04:08 Peszka ma znowu peszka,bo bedzie grzal laweczke.Pewnie zgrywal gwiazde co to nieco Ligi E. powachala i koledzy przestali pileczke podawac. Miales chamie zloty rog?.... Odpowiedz Link Zgłoś