Dodaj do ulubionych

Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln

IP: 91.90.59.* 29.01.11, 15:47
Do boju St. Pauli!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: marmolada Do boju st. pauli!!! IP: *.147.219.250.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.01.11, 16:22
      Super-hiper-expert od bundesligi prof. dr. hab. Tomasz Highto od początku sezonu lansuje tezę że Piraci są "pewniakami" do spadku...Żeby on nie spadł, ze stołka, w studio u Borka, jak się okaże że spadnie Wolfsburg albo Stuttgart.
    • Gość: chemik Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 150.254.73.* 29.01.11, 16:30
      domowechemicum.blogspot.com/ łatwo zrozumiesz chemie
    • Gość: sx Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 217.203.240.* 29.01.11, 16:54
      St. pauli nie tylko nie umie grać, dosłownie się bije z przeciwnikami, żucają się na ziemie jak kokosy z dzrzewa, jak tylko zobaczą obok nich gracza z koloni padają, no i gdzie tu fair play?! na dodatek są pełni arogancji
    • Gość: sx Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: 217.203.240.* 29.01.11, 16:57
      St. pauli nie tylko nie umie grać, dosłownie się bije z przeciwnikami, żucają się na ziemie jak kokosy z dzrzewa, jak tylko zobaczą obok nich gracza z koloni padają, no i gdzie tu fair play?! na dodatek faulują co 5 sekund i ciekawe dla czego arbiter tego nie widzi.....
    • Gość: Japycz Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 17:00
      Niestety panie Sławku,jest spora różnica między Bundesligą,a polską Ekstraklasą S.A
      • Gość: mr kks St. Pauli - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 18:32
        niestety panie Japyczu jest spora roznica miedzy koln i lechem, no bo lech jakby gral z takim st.paulil to tez by bylo 3-0 tylko ze ze z korzyscia dla klubu z poznania
    • Gość: kibic wnikliwy Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.zone4.bethere.co.uk 29.01.11, 17:16
      Trzeci gol dla Kolonii...? Jak to czytac?Wyobraznia komentujacego przekracza wszelkie granice. A ja szukam dwuch wczesniejszych bramek...dla Kolonii.
    • Gość: kibic wnikliwy Bundesliga. NA ŻYWO: St. Pauli - FC Koeln IP: *.zone4.bethere.co.uk 29.01.11, 17:17

      Oczywiscie dwoch.Rozpedzilem sie-przepraszam
      • Gość: xxx Re: Bundesliga: St. Pauli - FC Koeln IP: *.range86-161.btcentralplus.com 29.01.11, 17:27
        dobrze ze sie poprawiles bo juz mialem interweniowac....
    • Gość: chemik Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: 150.254.73.* 29.01.11, 18:48
      Potrzebujesz pomocy naukowych domowechemicum.blogspot.com/
    • von.g Re: Bundesliga. 29.01.11, 20:50
      Nie zycze Slawkowi zle ale ,zeby jeszcze z Koeln nie spadl. Dziwna to byla decyzja przejsc do Koeln.
    • Gość: ~bullet Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 21:26
      a to Peszek :<
    • Gość: m Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.11, 22:10
      I to jest prawdziwy Peszko.Słabizna majaca od czasu do czasu przebłysk formy.Dpbre i 500tys za tego grajka.Za rok może dwa oddadzą go za darmo.
    • kropekuk1 Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko 29.01.11, 23:43
      Peszko? Peszko? A kto to? Czy to nie tyen z niejakiego lecha? Jeśli tak, to nie można się niczemu dziwić a jedynie stwierdzić, że reklama to tylko i wyłącznie reklama.
    • Gość: chemik Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: 150.254.73.* 30.01.11, 01:16
      Pomogę Ci z chemii: domowechemicum.blogspot.com/
    • Gość: Japycz Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.11, 02:01
      Oj niepoprawny optymista z pana mr KKS...
      • Gość: Jerry Re: Bundesliga. Kolonia przegrała, słaby Peszko IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 30.01.11, 04:08
        Peszka ma znowu peszka,bo bedzie grzal laweczke.Pewnie zgrywal gwiazde co to nieco Ligi E. powachala i koledzy przestali pileczke podawac.
        Miales chamie zloty rog?....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka