Gość: Kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.04, 21:14 Zwonienie Kasperczaka-błąd zatrudnienie Liczki-duży bład. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ppp Zmiana w Wiśle, zmiana w Górniku IP: *.tvk3.pl / *.tvk3.pl 13.12.04, 21:23 no to górnik ma prze.je.bane, świetny trener z warsztatem ale bez wynikow :)z młoda drużyna spadnie z ligi, w gks-ie zacierają ręce ze szcześcia, oni na Edku sie juz poznali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Poważny błąd w tekście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 21:40 Redaktor Piotr Płatek napisał: W czerwcu 1994 roku to on prowadził zabrzan w osławionym meczu w Warszawie, gdy po serii pomyłek sędziego, Legia pokonała Górnika, co oznaczało stratę szans na mistrzostwo kraju. To naprawdę poważny błąd. W tym słynnym, rozpamiętywanym do dziś meczu padł remis 1:1. Poza tym pisanie: seria pomyłek jest jednak zbyt dalekim uproszczeniem. Była jedna poważna pomyłka - uznanie bramki dla Górnika, gdzie Szemoński wyraźnie wyjechał z piłką poza linię boczną boiska, co świetnie uwidoczniła kamera. Poza tym wszystkie czerwone kartki (3) były słuszne, to później ich liczba i to, że wszystkie były dla Górnika, wzbudziło kontrowersje. Ale Górnik rzeczywiście zdecydowanie za ostro sobie wtedy poczynał :), co nie zmienia faktu, że w tamtym meczu grał b.dobrze, i gdyby nie ich zapalczywość i furia, spokojnie ograliby wtedy Legię, która miała spętane presją nogi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętam ten mecz tak, a lekarze potwierdzają ta wersję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.04, 22:48 z ordynatorem Sławomirem R. na czele. Ładnie to napisałeś. Brzmi jednak niczym oświadczenie dr Kulczyka /w moim naiwnym anielskim świecie/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John Re: Zmiana w Wiśle, zmiana w Górniku IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 14.12.04, 08:47 Edek Lorens-to nic dobrego nie wróży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeżu Seria pomyłek pana Płatka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 09:13 Panie Płatek, niech Pan nie wypisuje bzdur. Mecz Legii z Górnikiem na pewno był osławiony, ale ja tam żadnych pomyłek nie widziałem. Trzech hanysów wyleciało z boiska całkowicie zasłużenie, grali bardzo brutalnie od samego początku. No tak, jedna pomyłka mi sie przypomniała - piłka z której Szemoński strzelił gola wyszła wcześniej na aut. Ale to jeszcze nie seria. Pozdrawiam Jeżu PS. Szkoda mi troche Górnika i nie rozumiem Koźmińskiego. Lorens??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: virton Re: Zmiana w Wiśle, zmiana w Górniku IP: *.compnet.com.pl 14.12.04, 09:53 Zatrudnienie Lorensa-wielbłąd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mil LORENS??? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 14.12.04, 15:53 Myśłałem, że Górnik to poważna firma. Taki sredniak polskiej ligi o przejrzystych zasadach działania, który dobrze zarzadza finansami i w przyszłości może się liczyć w walce o mistrzostwo ligi. A tu co, Pan Koźmiński zatrudnia Lorensa- tą kuurew i sprzedawczyka no to gratuluję Odpowiedz Link Zgłoś