Dodaj do ulubionych

ENGEL - ODEJDŹ!

05.06.02, 00:42
Chyba ludzi za bardzo zapatrzyli się w Engela. Facet dostał pracę i z biegu
piłkarze wygrali swoją grupę eliminacyjną. Od tego momentu noszą go na rękach,
jakby był Bogiem...

Po porażce z Koreą widać, jak wiele mu brakuje do bycia dobrym trenerem.
Hiddink po parunastu miesiącach stworzył drużynę z niczego (porównajcie dawne
wyniki - same porażki), natomiast "fachowiec" Engel nie zrobił nic...

Engel tylko potrafi lać wodę (że zawodnicy są doskonale przygotowani) i zwalać
winę na innych (a to mecz towarzyski, więc się nie liczy, a to nieuczciwe
sędziowanie, tudzież zwykły pech). A prawda jest taka, że PZPN dawno już
powinien go zwolnić. Mam nadzieję, że tak się stanie już na początku lipca.
Obserwuj wątek
    • Gość: freeman Re: ENGEL - ODEJDŹ! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.06.02, 01:45
      Przez osiem miesięcy gówno zrobił, pisał głupie książki wychwalające
      jego "sukces" (bo co to za sukces w porównaniu z rokiem 74, 78, 82?), on i jego
      piłkarze występowali w reklamach i na tym polegała jego praca z reprezentacją.
      A Hiddink zapierdalał z żółtkami i są efekty.
      Engel to postać medialna ale żaden trener. Wypierdolić go na ryj, a z nim
      wszystkich pseudogwiazdorów.
      • Gość: zbik Re: ENGEL - ODEJDŹ! IP: *.radiozet.com.pl / 10.10.12.* 05.06.02, 06:33
        jasne!!!!!!!!!!! jedna porazka i juz - wywalic na ryj, wypier...., itp. ciekawe co bys mowil po wygranym meczu.
        Dorosnij, a ocene wystaw po mundialu, bo jak na razie zachowujesz sie jak flaga - jak zawieje tak dupe wystawisz!
      • Gość: zbik Re: ENGEL - ODEJDŹ! IP: *.radiozet.com.pl / 10.10.12.* 05.06.02, 06:35
        jasne!!!!!!!!!!! jedna porazka i juz - wywalic na ryj, wypier...., itp. ciekawe co bys mowil po wygranym meczu.
        Dorosnij, a ocene wystaw po mundialu, bo jak na razie zachowujesz sie jak flaga - jak zawieje tak dupe wystawisz!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka