Gość: opty IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 12:09 może to i dobrze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xtomix Re: ENGEL ZWOLNIONY 21.06.02, 12:18 Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta, na trwającym właśnie w Warszawie posiedzeniu prezydium PZPN prezes Michał Listkiewicz potwierdził decyzję o zwolnieniu z pracy trenera kadry Jerzego Engela. NO I BARDZO DOBRZE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AZK Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.ports.pol.pl 21.06.02, 16:51 Nie mam pewności czy aby błędy trenera były konsekwencją jego pracy.Mam wrażenie iż zbyt nachalnie wkroczyliśmy w piłkarski marketing co mogło wymuszać decyzje personalne dot.ustalania składu.Jesteśmy zbyt mali na to aby kierować się tymi kryteriami.Zapytałbym Pana Bońka czy nie miał nacisków ze strony sponsorów dotyczących pokazywania znanych np. z zupek buzi naszych profi. A tak na marginesie - nieźle co poniektórzy po tych zupkach wyglądali ... AZK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bay_girl Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.06.02, 12:20 no i zle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RadoK Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.teleton.pl 21.06.02, 12:20 Jaka ulga, żeby już tylko nic wiecej nie publicznie nie mówił....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hipp Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.waw-pie.leased.ids.pl 21.06.02, 12:22 no i huj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gumibear Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.umwd.pl / 192.168.0.* 21.06.02, 12:22 wielka szkoda. To takie typowo polskie. No to tomaszewski triumfuje ............... A myśłałemże myslenie za listkiewicza i bońka się zmieniło. Wielka szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.erispartner.pl / 10.48.13.* 21.06.02, 12:24 Gość portalu: gumibear napisał(a): > wielka szkoda. To takie typowo polskie. No to tomaszewski > triumfuje ............... A myśłałemże myslenie za listkiewicza i bońka się > zmieniło. Wielka szkoda. noc o Ty! twardogłowi nie mysla. to kretyni!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przems Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.wroc.gazeta.pl 21.06.02, 13:33 To smutne, ale trudno się z Tobą nie zgodzić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jupek Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.lodz.dialog.net.pl 21.06.02, 12:22 moim zdaniem mozemy powiedziec mistrzostwom Europy bye, bye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic008 BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 12:24 > moim zdaniem mozemy powiedziec mistrzostwom Europy bye, bye Zobaczymy po eliminacjach. Moim zdaniem teraz już może być tylko lepiej. Bufonada pana E. przechyliła szalę. Brawo PZPN! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hipp Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.waw-pie.leased.ids.pl 21.06.02, 12:29 narazie tylko portal wyborczej podał tę informację. Poczekajmy na oficjalny komunikat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plan_b Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.pl 21.06.02, 12:30 oczywiscie ze dobrze sie stalo ten engel to baran bez dwoch zdan ja wcale nie widze tak czarno naszego uczestnictwa w ME bo sa pilkarze ktorym chce sie grac i cos chca osiagnac potrzeba jest tylko pracy 3 miesiace dobrze wykorzystane moga przyniesc rezultaty warunek: szybko wybrac nowego selekcjonera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleeeh Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.06.02, 12:35 Ehhh chyba sobie pojde rzygnac !!! Odpowiedz Link Zgłoś
no_nick To dobra decyzja.Czekam na kolejne. 21.06.02, 12:58 Myślę w szczególności o odpowiedzialności , tych którzy przekazali panu Engelowi stery reprezentacji i uzgodnili z nim zadania , których nie wykonał.Czemu coś mi mówi , że na tym ( czyli zwolnieniu Engela ) się zakończy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaga Re: To dobra decyzja.Czekam na kolejne. IP: *.law.uj.edu.pl 21.06.02, 13:01 Engela nie ma tylko kto w zamian????? Eliminiacje już we wrześniu... nie będzie nas na Euro'2004. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WD 40 Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 13:20 Gość portalu: opty napisał(a): > może to i dobrze A teraz kolej na Bońka i Listkiewicza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skalarus Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: 195.117.28.* 21.06.02, 13:38 Ja uważam że Engel powinien zostać, bo zrobił dla polskiej piłki bardzo wiele(z drugiej zaś strony nie ma ludzi doskonałych-popełnił trochę błędów taktycznych, bo w składzie przeciwko Korei nie powinno być Świerczewskiego, który tylko faulować potrafił i w ogóle był za wolny, tak samo Wałdoch też sobie odpuścił) lecz to nie wina Engela ze tym panom sie nie chciało grać na maxa. Wszyscy oczekiwali takiego a nie innego składu i tak sie stało. Natomiast widać ze trener sie uczy bo po raz 3 nie postawił na tych samych zawodników-powinien moim skromnym zdaniem postawic na taki lub podobny skład w meczu z Portugalią, no ale tak sie nie stało. I tak brawo dla Engela że wytrzymał tak długo-sądzę że powinien zostać a odejść powinni Listkiewicz oraz zmieniona powinna być ekipa asystentów, którzy nic nie pospowiadali Engelowi... A jeśli już wyrzucili Engela to powinni to samo zrobić z Listkiewiczem i asystentami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mati Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 13:58 I co (kto) dalej ? Może Wdowczyk ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: 217.98.107.* 21.06.02, 16:35 ciekawe kto teraz, ja tam nie widze nikogo chyba że "fachowcy" z pzpn wybiorą kogoś ze swojego grona może Apostel, Jezierski. Odpowiedz Link Zgłoś