Dodaj do ulubionych

ENGEL ZWOLNIONY

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 12:09
może to i dobrze
Obserwuj wątek
    • xtomix Re: ENGEL ZWOLNIONY 21.06.02, 12:18
      Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta, na trwającym właśnie w Warszawie
      posiedzeniu prezydium PZPN prezes Michał Listkiewicz potwierdził decyzję o
      zwolnieniu z pracy trenera kadry Jerzego Engela.
      NO I BARDZO DOBRZE
      • Gość: AZK Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.ports.pol.pl 21.06.02, 16:51
        Nie mam pewności czy aby błędy trenera były konsekwencją jego pracy.Mam
        wrażenie iż zbyt nachalnie wkroczyliśmy w piłkarski marketing co mogło
        wymuszać decyzje personalne dot.ustalania składu.Jesteśmy zbyt mali na to aby
        kierować się tymi kryteriami.Zapytałbym Pana Bońka czy nie miał nacisków ze
        strony sponsorów dotyczących pokazywania znanych np. z zupek buzi naszych profi.
        A tak na marginesie - nieźle co poniektórzy po tych zupkach wyglądali ...
        AZK
    • Gość: bay_girl Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.06.02, 12:20
      no i zle
    • Gość: RadoK Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.teleton.pl 21.06.02, 12:20
      Jaka ulga, żeby już tylko nic wiecej nie publicznie nie mówił.......
    • Gość: plan_b Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.pl 21.06.02, 12:21
      NO I BARDZO DOBRZE
    • Gość: hipp Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.waw-pie.leased.ids.pl 21.06.02, 12:22
      no i huj
    • Gość: gumibear Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.umwd.pl / 192.168.0.* 21.06.02, 12:22
      wielka szkoda. To takie typowo polskie. No to tomaszewski
      triumfuje ............... A myśłałemże myslenie za listkiewicza i bońka się
      zmieniło. Wielka szkoda.
      • Gość: nioma Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.erispartner.pl / 10.48.13.* 21.06.02, 12:24
        Gość portalu: gumibear napisał(a):

        > wielka szkoda. To takie typowo polskie. No to tomaszewski
        > triumfuje ............... A myśłałemże myslenie za listkiewicza i bońka się
        > zmieniło. Wielka szkoda.

        noc o Ty! twardogłowi nie mysla. to kretyni!!!
      • Gość: przems Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.wroc.gazeta.pl 21.06.02, 13:33
        To smutne, ale trudno się z Tobą nie zgodzić...
    • Gość: jupek Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.lodz.dialog.net.pl 21.06.02, 12:22
      moim zdaniem mozemy powiedziec mistrzostwom Europy bye, bye
      • Gość: kibic008 BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 12:24
        > moim zdaniem mozemy powiedziec mistrzostwom Europy bye, bye

        Zobaczymy po eliminacjach. Moim zdaniem teraz już może być tylko lepiej.
        Bufonada pana E. przechyliła szalę. Brawo PZPN!
        • Gość: hipp Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.waw-pie.leased.ids.pl 21.06.02, 12:29
          narazie tylko portal wyborczej podał tę informację. Poczekajmy na oficjalny
          komunikat.
        • Gość: plan_b Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.pl 21.06.02, 12:30
          oczywiscie ze dobrze sie stalo ten engel to baran bez dwoch
          zdan
          ja wcale nie widze tak czarno naszego uczestnictwa w ME
          bo sa pilkarze ktorym chce sie grac i cos chca osiagnac
          potrzeba jest tylko pracy 3 miesiace dobrze wykorzystane
          moga przyniesc rezultaty
          warunek: szybko wybrac nowego selekcjonera
          • Gość: bleeeh Re: BRAWO! ENGEL ZWOLNIONY! IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.06.02, 12:35
            Ehhh chyba sobie pojde rzygnac !!!
            • no_nick To dobra decyzja.Czekam na kolejne. 21.06.02, 12:58
              Myślę w szczególności o odpowiedzialności , tych którzy przekazali panu
              Engelowi stery reprezentacji i uzgodnili z nim zadania , których nie
              wykonał.Czemu coś mi mówi , że na tym ( czyli zwolnieniu Engela ) się zakończy ?
              • Gość: Jaga Re: To dobra decyzja.Czekam na kolejne. IP: *.law.uj.edu.pl 21.06.02, 13:01
                Engela nie ma tylko kto w zamian????? Eliminiacje już we wrześniu... nie będzie
                nas na Euro'2004.
    • Gość: WD 40 Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 13:20
      Gość portalu: opty napisał(a):

      > może to i dobrze
      A teraz kolej na Bońka i Listkiewicza

    • Gość: Skalarus Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: 195.117.28.* 21.06.02, 13:38
      Ja uważam że Engel powinien zostać, bo zrobił dla polskiej piłki bardzo wiele(z
      drugiej zaś strony nie ma ludzi doskonałych-popełnił trochę błędów taktycznych,
      bo w składzie przeciwko Korei nie powinno być Świerczewskiego, który tylko
      faulować potrafił i w ogóle był za wolny, tak samo Wałdoch też sobie odpuścił)
      lecz to nie wina Engela ze tym panom sie nie chciało grać na maxa. Wszyscy
      oczekiwali takiego a nie innego składu i tak sie stało. Natomiast widać ze
      trener sie uczy bo po raz 3 nie postawił na tych samych zawodników-powinien
      moim skromnym zdaniem postawic na taki lub podobny skład w meczu z Portugalią,
      no ale tak sie nie stało.
      I tak brawo dla Engela że wytrzymał tak długo-sądzę że powinien zostać a odejść
      powinni Listkiewicz oraz zmieniona powinna być ekipa asystentów, którzy nic nie
      pospowiadali Engelowi...
      A jeśli już wyrzucili Engela to powinni to samo zrobić z Listkiewiczem i
      asystentami.
      • Gość: mati Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 13:58
        I co (kto) dalej ?
        Może Wdowczyk ?
    • Gość: mariusz Re: ENGEL ZWOLNIONY IP: 217.98.107.* 21.06.02, 16:35
      ciekawe kto teraz, ja tam nie widze nikogo chyba że "fachowcy" z pzpn wybiorą
      kogoś ze swojego grona może Apostel, Jezierski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka