Dodaj do ulubionych

weekendowe przeczucie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:42
chwile poanalizowalem ale juz mam gwarantowanego pewniaka :

Monchenglabdach - Stuttgart 2 kurs 1,7

Stuttgart walczy o mistrza.ostatnio gra bardzo dobrze.glabdach to ostatnia
druzyna ligi praktycznie bez szans na pozostanie w niej. tego jeszcze malo bo
w druzynie glabdach z powodu kontuzji nie zagraja dwaj najlepsi strzelcy
druzyny - Neuville i Delura,do tego zabraknie w podstawowym skladzie
bramkarza, obroncy i pomocnika.dlatego tez zespol ten wystawi w polowie
rezerwowy sklad gdzie linia oborny i pomocy mocno oslabiona a ataku brak:)w
takiej sytuacji jesli stuttgart mysli o mistrzostwie to taki meczyk bedzie dla
nich spacerkiem i powinno byc 0:3 lub 0:4.nie widze innej mozliwosci.pozniej
cos jeszcze dorzuce bo jest z czego wybierac:)
Obserwuj wątek
    • Gość: piter na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:15
      siadłem sobie bo za chwile musze wychodzic:
      kilka spotkan z malymi kursami, ale w sumie daja kurs 3,41:

Wisla - Legia 02
      sunderland - burnley 1
      bochum - shalke 02
      standard liege - germinal 1
      rosja - dania 1 - hokej
      finlandia - ukraina 1

typer za tysiaka masz ponad 3 tysie:) ale pobalujesz w weekend majowy:P
      • Gość: typer Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 17:52
        taki wysoki kurs na Stuttgart?? i do tego jak jest tak jak piszesz to spoko
        mozna grac kazda kase na nich!!!
        zastanawia dlaczego jest taki kurs???czy dlatego ze wygraja i zeby duzo ludzi
        nei postawilo to dali taki wyzszy kurs zeby czesc people sie zastanawiala....czy
        cos jedna jest grane i bedzie meczyk ustawiony???
        kurde ale chyba nie oplaca sie nic innego szukac na weekend!!! 2 tysiaki na
        Stutgart i 1400zl do odbioru na czysto.
        Oj pomysle pomysle nad tym meczem ostro!!!

na dzis zrobilem sobie taki kuponik:
        Genoa-Treviso typ 1
        Jihlava-Trinec typ 1
        VAC-Ujpest typ 2
        laczny kurs nie duzy bo tylko 2.28 no ale za wieksza kaske to i wygrana ladnie
        wpadnie:)

siadam wlasnie na kompie...i na jutro patrze co sie da...jak bede mial pewniaki
        to napisze:)Dzis mam caly wieczor randke z kompem wiec napewno cos wykombinuje:)

kurde Stutgart Stutgart...nie bedzie niespodzanki,bedzie niespodzianka???Oto
        jest pytanie.
        • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 21:01
          widzisz tez zaprzatam sobie tym mysli.wysoki kurs dlatego zacheca mnie,ale to
          wynika z tego ze jednak to mecz wyjazdowy.nie wydaje mi sie zeby mecz byl
          ustawiony bo po co?stuttgart rezygnowalby z szans na mistrza dla kasy?a glabdach
          co moze zyskac?i tak spadnie i tak.jest tylko jedna opcja - werder albo shalke
          da kase glabdach zeby zagrali jak najlepiej zeby odebrali punkty rywalowi.ale
          watpie.sklad glabdach taragiczny i nie oszukujmy sie ze nawet jak byliby w
          podstawowym skladzie to marne ich szanse a w rezerwach to lepiej oddac
          walkowera:)wczoraj napalilem sie strasznie i chcialem zagrac za duza kase, dzis
          troche sie wystraszylem konsekwencji gdybym nie wygral i zagralem ale za troche
          mniej:)jakby to nazwac - wypekalem:)nie jestem gotowy na taka adrenalinke.ale i
          tak jak trafie kaska bedzie, zawsze to jest cos:)
          • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 21:07
            z dzisiejszych meczykow narazie niezle mi idzie(zaznaczam narazie) legia nie
            przegrywa,sunderland wygrywa,standard liege tez,licze jeszcze tylko na shalke bo
            cos na remisik sie zapowiada,ale mam nadzieje ze sie obudza i powalcza wkoncu
            chyba nie chca zeby mistzr przelecial im kolo nosa prze marne bochum:)
            • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 21:13
              o fuck:/ wisla kopie legie:/ masakra.dawajcie dawajcie chlopaki!!chociaz remis!!
              • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 21:15
                rezygnuje z obstawiania, nie znam sie ani troche!:/ bochum klepie shalke:/ ja
                nie wiem,wszedzie sprzedaja te mecze?? zamiast zarobic na majoweczke to sie
                splucze:)
                • Gość: typer Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 21:47
                  Piter jutro na Stutgart sie odegrasz!!!Wejdzie innej opcji nei ma.Dzis Shalke
                  przegra wiec jutro Stutgart moze doskoczyc do nich na pkt.Druga taka szansa moze
                  sie nie powtorzyc.Ja coraz bardziej jestem ich pewny.

Jesli chodzi o Legie to rzeczywiscie nie sadzilem ze az tak poszaleje
                  Wisla.Stawialem 1:1.
                  • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 22:21
                    teraz tez jestem przekonany co do stuttgartu. shalke tak dalo ciala ze szok i
                    poczuja ogromna szanse i jutro wybiegna na boisko zmotywowani na 120 %.na pewno
                    nie spodziewali sie takiej szansy od losu.musza jutro wygrac,nie ma
                    bata.postawie jutro jeszcze raz na nich:)
                    • Gość: Julka Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 23:02
                      Z dziesięciu nie trafiłam dwóch: oczywiście z Francji i Portugalii. Standard:(
                      ps. To znaczy, ze standardowo Francja i Portugalia psują mi kupony.
                      • Gość: piter Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 23:38
                        to czemu tak zawziecie grasz na te ligi? jakie meczyki ci weszly?mi dzis tylko
                        hokej
                        • Gość: Julka Re: na dziś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 23:45
                          weszły:
                          Rzeszów - Warszawa 1 (siatkówka)
                          wygrana: Sunderland, Aus. Lust.,Cambuur, St. Pauli, Juventus, Genoa,Czechy z
                          Białorusia - hokej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka