Dodaj do ulubionych

Mistrz sezonu 05/06

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 21:23
Wiadomo,jak gra I liga trzeba troche fantzji i gry.
moim zdaniem ytylko wielki belchatow morze zostac mistrzem ligi polskiej
Obserwuj wątek
    • Gość: X Re: Mistrz sezonu 05/06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 21:47
      No co ty, Arka Gdynia :P:P:P
    • Gość: toro Re: Mistrz sezonu 05/06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 13:53
      a czy Arka wejdzie do I Ligi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka