Gość: bingo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 21:23 Wiadomo,jak gra I liga trzeba troche fantzji i gry. moim zdaniem ytylko wielki belchatow morze zostac mistrzem ligi polskiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: X Re: Mistrz sezonu 05/06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 21:47 No co ty, Arka Gdynia :P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toro Re: Mistrz sezonu 05/06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 13:53 a czy Arka wejdzie do I Ligi? Odpowiedz Link Zgłoś