Forum   kasy fiskalne

kasy fiskalne

(4 wyniki)
  • Mam do Was prośbę. Za kilka dni rozpoczynam szkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej. Nigdy nie pracowałam na kasie, nie miałam kontaktu z liczeniem dużej kasy. Mam zacięcie jak "ciort" do tego żeby sprawnie działać w tym temacie, bo bardzo mi zależy na nowej pracy. Proszę o wsparcie psychiczne od osób, które rozpoczęły naukę obsługi kasy, i mimo ich obaw potrafiły sobie z tym poradzić.
  • Dostalam propozycje pracy w branzy tlumaczen: do wyboru otwarcie wlasnej dzialalnosci lub umowa o dzielo. Pracodawca powiedzial, ze forma wlasnej dzialanosci jest korzystniejsza (wyzsza pensja netto). Do tej pory pracowalam na zasadzie umowy o prace. Jakie sa zalety i wady tej formy zatrudnienia?Czy latwo otworzyc wlasna dzialanosc?Czy powinnam sie na to decydowac czy pozostaqc w obecnej pracy na zasadzie umowy o prace?
  • Planuje otworzyć kiosk Ruchu w Warszawie i w związku z tym mam pare pytań. Dodam, że interesuje mnie umowa agencji sprzedaży (czyli wynagrodzenie prowizyjne). 1. Jakie są koszty początkowe, które trzeba ponieść przy rozpoczynaniu tego typu działalności (pierwsze zatowarowanie itp.)? 2. Kto może być żyrantem przy podpisywaniu weksla (słyszałem, że to w Ruchu konieczne)? 3. Ile (orientacyjnie) wynosi koszt dzierżawy dla niewielkiego kiosku w Warszawie (najlepiej Mokotów/Ursynów)? ...
  • Co za zlodzieje.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?