Gość: kolofsson IP: *.broadband.pl 07.09.07, 18:35 Do cholery, za grosz w was tolerancji. dla mnie koszykowka to jest dopiero glupia gra. ale ja nie mam serwisu i nie moge tego dookola rozglaszac. szanujcie zuzel i szerokie grono kibicow zuzla! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Insider Chicago-Soldier Field... IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 07.09.07, 19:02 W Chicago bedzie ciekawy mecz w niedziele. USA-Brazylia towarzysko. Obie ekipy w najmocniejszych skladach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz USA w najmocniejszym skłądzie? IP: 85.138.207.* 08.09.07, 09:47 USA w najmocniejszym skłądzie? Strach się bać normalnie, przecież to zwykły mecz towarzyski, który Brazylia może sobie przegrać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.cpe.marton.net.pl 07.09.07, 19:12 OBIECALISCIE... Roger gra w niedziele o swoj 12 Wielki Szlem. A WY nic... poza tym, takie male odniesienie, gdyby Kubica wygral na Monzy to bylby przycmiony przez Polskie pilkarzyny nawet gdyby oni wygrali? :O:O ludzie, chyba nie wiecie co piszecie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sophia Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: 195.116.64.* 07.09.07, 19:57 hej, wszystko rozumiem, ale gdzie do jasnej ciasnej miejsce na mistrzostwa europy w siatkówce? To, że chłopacy przegrali jeden mecz nie oznacza, że przegrają kolejne... Choć niestety nie można i tego wykluczyć... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juve_metju Zuzel IP: *.tvgawex.pl 07.09.07, 23:13 czy z Czuba moze sie w koncu odpi... od Zuzla? Lubie ten portal, ale juz zaczynaja mnie wpieniac glupie zarciki o zuzlu i tym podobne. Zuzel to jednak bardzo popularna dyscyplina w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: breslauer85 Re: Zuzel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 09:59 Własnie tak <juve_metju> !! Odwalcie sie czubaki wreszcie od speedwaya, jaracie sie jak murzyn blaszka OE, ktora ma taka sama ogladalnosc stadionowa jak o połowę mniejsza Extraliga Żużlowa. Trochę szacunku. BTW::: I tak jestescie najlepsi :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milena będzie dobrze, MUSI być, w koncu IP: *.tkdami.net 08.09.07, 10:23 to sa wicemistrzowie swiata. mam nadzieję ze wyjdą dziś na boisko skoncentrowani i wygrają ten mecz. A zCzubaki widać nie chcą tego meczu komentować, by nie zapeszyć ich wygranej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TJ a Puchar Swiata w Rugby? IP: *.acn.waw.pl 07.09.07, 23:24 Jak na ludzi co sie jarali Chabalem (notabene on i kumple nie dali rady Argentynie kilkanascie minut temu) przez dlugie miesiace dziwi mnie to, ze nawet nie zwracacie na ta impreze uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
alvaro_1987 hyhyhy 08.09.07, 00:31 mi pasuje wasz "rozkład jazdy" :) a to jak dogadywanie fanom żużla genialne :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryk Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 10:20 Lubię wasze pomysły ale żeby nie oglądać żużla!!! Kompletna bzdura!! akurat żużel na polskich torach jest bardzo ciekawym widowiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szab Polska-Portugalia o 22.00!!! IP: *.aster.pl 08.09.07, 10:58 j.w. a nie o 20.15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: allez Re: Polska-Portugalia o 22.00!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 11:08 Zczuba zwykle zaczyna wcześniej, zresztą nie zauważyłeś że przy okazji relacjonują mecz Serbia-Finlandia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KD83 Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 13:16 Dzisiejszy wieczór pod względem sportowym zapowiada się super:) Od 19.00 GP w Bydzi, a od 22.00 mecz z Portugalią! Choć i tak o wiele bardziej "kręcą" mnie zawo0dy, które rozpoczną się o 19.00:) Możecie się śmiać z żużla. Wiele osób śmieje się z rzeczy o których nic nie wie, których nie rozumie, o których nie ma pojęcia:) Choć żużel w TV to i tak nie to samo co "na żywo"... pozdr Wierny Fan "Z czuba" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: falubaz A propos żużla IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.09.07, 16:20 Tylko kompletnie zapatrzeni w piłkę nożną dziennikarze mogą lekceważyć żużel, sport w którym Polacy mają podwójny puchar świata w ciągu 3 lat, jedną z najsilniejszych lig na świecie, już nie wspominając o niezliczonych złotych medalach mistrzostw świata juniorów. No ale wy wolicie pisać o amerykańskim NBA... lubię was, ale rzeczywiście jesteście innym portalem sportowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 18:59 A ja akurat planuję zacząć oglądanie meczu Polakó dopiero od drugiej polowy, czyli po zakończeniu meczu Wlochy - Francja. Chyba, ze w tym drugim będzie coś szło totalnie nie po mojej myśli :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pogoda Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.pl 08.09.07, 20:42 przychylam sie do prośby o komentowqnie finałowych meczów na USOPEN, a przynjamniej męskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ignacy Re: Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 11:48 Czymże jest gol Krzynówka wobec wczorajszej jazdy Golloba ? NICZYM! Speedway is marveouls! Odpowiedz Link Zgłoś