Dodaj do ulubionych

Zaplanuj weekend ze Z czuba

IP: *.broadband.pl 07.09.07, 18:35
Do cholery, za grosz w was tolerancji. dla mnie koszykowka to jest dopiero glupia gra. ale ja nie mam serwisu i nie moge tego dookola rozglaszac. szanujcie zuzel i szerokie grono kibicow zuzla!
Obserwuj wątek
    • Gość: Insider Chicago-Soldier Field... IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 07.09.07, 19:02
      W Chicago bedzie ciekawy mecz w niedziele.
      USA-Brazylia towarzysko.
      Obie ekipy w najmocniejszych skladach!
      • Gość: zzz USA w najmocniejszym skłądzie? IP: 85.138.207.* 08.09.07, 09:47
        USA w najmocniejszym skłądzie? Strach się bać normalnie, przecież to zwykły mecz towarzyski, który Brazylia może sobie przegrać...
    • Gość: ja Re: Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.cpe.marton.net.pl 07.09.07, 19:12
      OBIECALISCIE...
      Roger gra w niedziele o swoj 12 Wielki Szlem. A WY nic...
      poza tym, takie male odniesienie, gdyby Kubica wygral na Monzy to
      bylby przycmiony przez Polskie pilkarzyny nawet gdyby oni
      wygrali? :O:O
      ludzie, chyba nie wiecie co piszecie..
    • Gość: sophia Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: 195.116.64.* 07.09.07, 19:57
      hej, wszystko rozumiem, ale gdzie do jasnej ciasnej miejsce na mistrzostwa
      europy w siatkówce? To, że chłopacy przegrali jeden mecz nie oznacza, że
      przegrają kolejne... Choć niestety nie można i tego wykluczyć...
      Pozdrawiam
      • Gość: juve_metju Zuzel IP: *.tvgawex.pl 07.09.07, 23:13
        czy z Czuba moze sie w koncu odpi... od Zuzla? Lubie ten portal, ale juz zaczynaja mnie wpieniac glupie zarciki o zuzlu i tym podobne. Zuzel to jednak bardzo popularna dyscyplina w naszym kraju.
        • Gość: breslauer85 Re: Zuzel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 09:59
          Własnie tak <juve_metju> !! Odwalcie sie czubaki wreszcie od speedwaya, jaracie
          sie jak murzyn blaszka OE, ktora ma taka sama ogladalnosc stadionowa jak o
          połowę mniejsza Extraliga Żużlowa. Trochę szacunku.

          BTW::: I tak jestescie najlepsi :D
      • Gość: Milena będzie dobrze, MUSI być, w koncu IP: *.tkdami.net 08.09.07, 10:23
        to sa wicemistrzowie swiata. mam nadzieję ze wyjdą dziś na boisko
        skoncentrowani i wygrają ten mecz. A zCzubaki widać nie chcą tego
        meczu komentować, by nie zapeszyć ich wygranej :)
    • Gość: TJ a Puchar Swiata w Rugby? IP: *.acn.waw.pl 07.09.07, 23:24
      Jak na ludzi co sie jarali Chabalem (notabene on i kumple nie dali rady
      Argentynie kilkanascie minut temu) przez dlugie miesiace dziwi mnie to, ze nawet
      nie zwracacie na ta impreze uwagi.
    • alvaro_1987 hyhyhy 08.09.07, 00:31
      mi pasuje wasz "rozkład jazdy" :)

      a to jak dogadywanie fanom żużla genialne :)

      pozdrawiam

    • Gość: Eryk Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 10:20
      Lubię wasze pomysły ale żeby nie oglądać żużla!!! Kompletna bzdura!! akurat
      żużel na polskich torach jest bardzo ciekawym widowiskiem.
    • Gość: szab Polska-Portugalia o 22.00!!! IP: *.aster.pl 08.09.07, 10:58
      j.w. a nie o 20.15
      • Gość: allez Re: Polska-Portugalia o 22.00!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 11:08
        Zczuba zwykle zaczyna wcześniej, zresztą nie zauważyłeś że przy okazji
        relacjonują mecz Serbia-Finlandia?
    • Gość: KD83 Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 13:16
      Dzisiejszy wieczór pod względem sportowym zapowiada się super:) Od
      19.00 GP w Bydzi, a od 22.00 mecz z Portugalią! Choć i tak o wiele
      bardziej "kręcą" mnie zawo0dy, które rozpoczną się o 19.00:) Możecie
      się śmiać z żużla. Wiele osób śmieje się z rzeczy o których nic nie
      wie, których nie rozumie, o których nie ma pojęcia:) Choć żużel w TV
      to i tak nie to samo co "na żywo"...
      pozdr
      Wierny Fan "Z czuba"
    • Gość: falubaz A propos żużla IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.09.07, 16:20
      Tylko kompletnie zapatrzeni w piłkę nożną dziennikarze mogą lekceważyć żużel,
      sport w którym Polacy mają podwójny puchar świata w ciągu 3 lat, jedną z
      najsilniejszych lig na świecie, już nie wspominając o niezliczonych złotych
      medalach mistrzostw świata juniorów. No ale wy wolicie pisać o amerykańskim
      NBA... lubię was, ale rzeczywiście jesteście innym portalem sportowym.
    • Gość: Tom Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 18:59
      A ja akurat planuję zacząć oglądanie meczu Polakó dopiero od drugiej polowy, czyli po zakończeniu meczu Wlochy - Francja. Chyba, ze w tym drugim będzie coś szło totalnie nie po mojej myśli :).
    • Gość: pogoda Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.pl 08.09.07, 20:42
      przychylam sie do prośby o komentowqnie finałowych meczów na USOPEN, a
      przynjamniej męskiego
    • Gość: ignacy Re: Zaplanuj weekend ze Z czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 11:48
      Czymże jest gol Krzynówka wobec wczorajszej jazdy Golloba ? NICZYM! Speedway is marveouls!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka