piotrek_meteorolog 02.02.09, 15:13 Całe szczęście. Jak mielibyśmy grać u siebie tak jak w Austrii pod przywództwem tego nieudacznika, to pożal się... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mykey Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobiste... IP: *.pu.kielce.pl 02.02.09, 15:30 Błąd w tekście "póxniej". Szukam pracy edytora tekstu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.wroclaw.mm.pl 02.02.09, 15:30 Mam wrażenie, że nieudaczników to kilkunastu po boisku biegało co najwyżej. Z pustego i Salomon nie naleje. Pomijając wszystko, to Leo ma rację, że to szczyt sku...syństwa, by oskarżając kogoś o przekręty nie mieć na to dowodów. To spuścizna godna Ziobry i Macierewicza: szczekaj zawsze, wszędzi i niech ci ślina z gęby cieknie. A dowody? Dowody to można do niszczareczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goscc leo nieudacznik - won - chcemy polskiego trenera IP: *.dip.t-dialin.net 02.02.09, 15:33 a nie tego dziadka ktory juz nic nie osiagnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Póki co, to polskimi trenerami zajmują się IP: 217.98.20.* 02.02.09, 15:54 prokuratorzy, wyławiają ich jednego po drugim. Tak więc jak Leo sobie pójdzie, to nie będzie komu poprowadzić reprezentacji (z graniem też może być nietęgo) ;P Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: leo nieudacznik - won - chcemy polskiego tren 02.02.09, 20:50 Czy to tylko Twoja glupota czy tez pracujesz dla tego pijaka Laty> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GKS Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.09, 16:13 a to dlatego ze legionisci nie mogą przezyc ze w kadrze grają zawodnicy z Polonii czy ze znienawidzonego górnika.. oni nie przestanąpsioczyć jak trener nie powoła calej 11 tki legii.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poeta z OZPN Engel, Enfel, Engel, Engel, Engel, Engel, Engel, E IP: *.promax.media.pl 02.02.09, 16:06 Nie ma lepszego trenera na cwaniaka Engela! Na zastępcę proponuję - Piechniczka - słodko pierdzącego pierniczka, a na asystenta - Strejlaua - żeby mu stała .... Resztę mafiozantów od Laty do celi na 100 laty. Odpowiedz Link Zgłoś
mironek47 Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis 02.02.09, 16:11 piotrek_meteorolog napisał: > Całe szczęście. Jak mielibyśmy grać u siebie tak jak w Austrii pod > przywództwem tego nieudacznika, to pożal się... Odezwal sie wielki patriota co we wszystkich cudzoziemcach widzi wrogow.Rozumiem ze za Janasa i Wojcika to wygrywalismy w cuglach? Odpowiedz Link Zgłoś
fifakk Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis 02.02.09, 21:12 Przynajmniej wygrywaliśmy. I to jest zasadnicza różnica! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zfthq Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.lublin.mm.pl 02.02.09, 16:57 Meteo, a gdzie wasza nowa licentia poetica, już nie PiS and love? czy zapomniałeś o słowach jaśnie miłującego? co za mało inteligentny post.. przepraszaj teraz. Był taki taki jeden trener z koalicji... jak on się nazywał Janusz W.? chyba pamiętasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacaacaj Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.09, 16:59 A co ty popaprańcu w życiu osiągnałeś??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borubar Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobiste.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.09, 17:03 Jedynymi nieudacznikami są polscy piłkarze. Jeden tu dobrze napisał, że z pustego to nawet Salomon nie naleje. Jak skończy się "podwórkowa gra", to może coś osiągniemy. To co te patałachy pokazały na EURO 2008, to nie ma słów... Mam nadzieje, że zrekompensują tą "kichę" na mundialu lub na kolejny EURO u nas. Póki co, to nie ma o czym mówic. Na pewno Janas i Engel nie dorównują do pięt Leo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slice Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.02.09, 17:10 bedziemy mieli pilkarzy to beda wyniki. Jak na razie nie oczekujcie zbyt wiele -.- Odpowiedz Link Zgłoś
akwilon_stg Samobój Leo 02.02.09, 17:26 Najpierw robi dziwaczną selekcję, odrzucając wyróżniających się zawodników, jak Wichniarek czy Iwański, bo twierdzi, że są za starzy, a musi przecież budować drużynę pod kątem Euro 2012 (nawiasem mówiąc, obaj spokojnie mogą tam wystąpić, a zwłaszcza pomocnik Legii). A teraz stwierdza (i słusznie), że do tego czasu już go dawno nie będzie na trenerem. Beenhakker ostatnio dziwaczeje. Oprócz dziwnej selekcji, w tym powoływania pupilków bez formy, jest jeszcze nieumiejętność przygotowania drużyny do imprezy i brak odpowiedzialności za to. Nie wiem, czy w ogóle jest sens kończyć te eliminacje, jeszcze się przypadkiem okaże, ze udało się zakwalifikować i trzeba będzie lecieć do RPA - droga i daleka podróż, a na miejscu się okaże, że Polacy znowu nie mają siły biegać, nie mają w ogóle świeżości, przygotowania mentalnego i taktycznego, a część bardzo szybko zmogły kontuzję - efekt złych treningów i przemęczenia, a Leo powie potem znowu, że to tylko i wyłącznie wina długiej przerwy zimowej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helmoot [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.09, 18:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobiste... IP: 212.87.241.* 02.02.09, 19:44 polacy (czyli my) to frustraci sami wiedza co i jak zrobic najlepiej i w glowie im sie nie miesci ze mozna cos zrobic bez dania w lape to jest poklosie tego co bylo moze kiedys mlodzi zmienia zdanie i w tedy taki trener z za granicy (siatkarzy skoczkow pilkarzy )okaze sie specjalista (a jak narazie racje maja zasluzeni i lesne ludki) Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Co sie Leon dziwi? 02.02.09, 20:13 Przeciez to normalka,ze trenerowi domorosli eksperci próbuja ustawiac druzyne,wybierac zawodników,taktyke itd.A jak jest w wielu klubach? Czy przypadkiem trenerom wlasciciele klubów,dzialacze lokalni nie zawracaja 4 liter swoimi "cennymi uwagami" w powyzszych sprawach? To dlaczego dzialacze zwiazku i dziennikarze nie mieliby takiego prawa,przeciez sa oni najwiekszymi ekspertami,co taki Beenhakker moze wiedziec wiecej.A to,ze sugeruje sie Beenhakkerowi nieuczciwosc to tez z choinki nie spadlo.Skoro u nas jest korupcja w skali nie spotykanej na swiecie,jesli nasi dzialacze czyhaja tylko na jelenia zeby go orznac,przekrecic to co Beenhakker ma byc swiety? Trzeba wszystko zrobic aby go sprowadzic do naszego poziomu.Tego sie jeszcze nie nauczyl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arash [...] IP: *.dsl.club-internet.fr 02.02.09, 20:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 [...] 02.02.09, 20:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azet Czas na piłkarzy!!! IP: 212.76.37.* 02.02.09, 20:28 Przestańmy dawać robić się w konia przez nadal gnijący PZPN. Nowe władze o starych zwyczajach powinny nazajutrz po wyborach wywalić Benhakera! Czy wy tam naprawdę nie widzicie, że ten dziadek to nieudacznik, który oczarował kolegę Listkiewicza? Mielibyśmy 4 lata do przygotowania drużyny na EURO 12, a tak stracimy te dwa lata i potem ktoś nowy g... zrobi. Nie stworzy drużyny w dwa lata, a wystąpić musimy. Po co nam ta największa kompromitacja sportowa? A może "odpuszczacie" w PZPN drużyne, trenera, piłkę bo nie wiecie kto z was jutro będzie siedział? A pewno będzie. Nadejdzie czas na piłkarzy... No bo nikt w to nie wierzy, że dwu działaczy + sędzia ustawiali mecze, a zawodnicy o tym nie wiedzieli goniąc po boisku! Też brali, też oszukiwali kibiców, graczy TOTO (pewno stąd hasło: GRAJ W TOTO IDIOTO). Nie mam racji? Azet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobiste... IP: 83.2.156.* 02.02.09, 21:51 naprawde mi szkoda Leo. Tego co on robi z polską reprezentacja nie robił jeszcze nikt. Były wprawdzie wieksze sukcesy ale w innych czasach i z innymi piłkarzami. Dawniej reprezentacja z klubowych piłkarzy nie potrafiła skleić jednej dobrej akcji a teraz mecz z ich udziałem może pooglądać nie tylko kibic narodowy ale i smakosz piłki. Także prosił bym o przestanie pisania bezsensowych farmazonów które mają tylko zapchać miejsce bo nie prowadza do niczego dobrego ani wartościowego. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobiste... IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.02.09, 22:45 gdyby nie Leo to Polska piłka już dawno by wyginęła, i wszyscy dobrze o tym wiedzą tylko teraz gdy jest trudniejszy okres wszyscy go krytykują. Jest to jeden z najlepszych trenerów naszej kadry. Więc apeluje do wszystkich idiotów krytykujących go---> pamiętajcie że przed Euro 2008 wszyscy wołaliście LEO LEO a teraz mówicie że jest do banii zastanówcie się... Odpowiedz Link Zgłoś
rowan_bean Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis 02.02.09, 23:52 piotrek_meteorolog napisał: > Całe szczęście. Jak mielibyśmy grać u siebie tak jak w Austrii pod > przywództwem tego nieudacznika, to pożal się... serduszko na pogodzie i prognozowania jakimkolwiek znasz się bardzo lichutko (nie chcę używać innego słowa, bo jest wulgarne)! Pocieszę Cię serdeńko, ze względu na wielu większych nieudaczników nie zagramy u siebie na ME nigdy! Zaszczytem byłoby, gdyby pomógł nam się załapać do kolejnych ME kol. Beenhakker. Na to, żeby poprowadził nas w ME w Polsce nie ma szans, bo on tego nie doczeka, czego i Tobie słońce życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Beenhakker: Pokażcie mi dowody, że mam osobis IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 03.02.09, 02:57 On teraz nie ma glowy na polskich kopaczy, zbytnio zajety ta kurewka Alf. Ps. A co baba robi w typowo meskim sporcie.Niech sie zajmie garami. Odpowiedz Link Zgłoś