rzewuski1 Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:25 powiedział ze w kwietniu upadnie mam nadzieje ze ten załosny nieudolny i niekompetetny rzad upadnie jak najszybciej Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Zbliza sie koniec rzadow PiSu 04.01.06, 18:28 Kiedy dotrze do tych piskorzy, ze maja slabiutki rzad, ktory rzadzic nie jest w stanie. I nawet Samoobora nic tu nie pomoze :) Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Założymy sie? 04.01.06, 18:31 ze nie upadnie :). Rokita bryka ale ten "premier" z Krakowa z kim chce rządzić przy nowym rozdaniu -z Lepperem? Szanse na stworzenie rządu w Polsce ma tylko PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Założymy sie? 04.01.06, 18:34 smok5 napisał: > ze nie upadnie :). Rokita bryka ale ten "premier" z Krakowa z kim chce rządzić > przy nowym rozdaniu -z Lepperem? Szanse na stworzenie rządu w Polsce ma tylko P > IS. No to niech rzadza z Samoobora. Na co czekaja? Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Założymy sie? 04.01.06, 18:34 pis stworzył rzad w którym minister wylatuje po 2 miesiacach a kolejni sa juz namierzani ten rząd nie przetrwa do konca tego roku to jest pewne jak słonce na niebie Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Ano nie ma 04.01.06, 18:38 I PiS bedzie musial robic to, co mu opozycja kaze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Najpewniej tak będzie. 04.01.06, 18:40 Trochę dla LPRu troche dla SO i ... nic dla PO :) Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Troche dla LPRu, troche dla SO, troche dla PO 04.01.06, 18:41 I nic dla PiSu, ktory bedzie czyscil rodakom lodowki :) Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 A PIS powoli weliminuje 04.01.06, 18:43 te trochę LPRu I troche SO i zostawi nic dla PO. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei PiS ma gowno do gadania jest niewolnikiem opozycji 04.01.06, 18:46 Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Ale ruchu nie ma. 04.01.06, 18:39 narazie nie ma ruchu ale to tylko kwestia czasu Odpowiedz Link Zgłoś
mr_perfekt Ruchu nie ma ... na całe szczęście 04.01.06, 19:09 bo groźba komunistycznej koalicji PO-SLD wisi nad Państwem Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka7111 Re: Założymy sie? 04.01.06, 19:35 chyba to sprawa pokazania jak gleboki dol PiS wykopie sobie. Mam nadziejeze PO jest na tyle cierpliwa by pozwolic kaczkom zakopac swoje szanse nawet na drugie miejsce w nastepnych wyborach. dajcie smieciom pol roku , do 9 miesiecy - sami sie zarzna. sa na bardzo dobrej drodze. teraz musza wymienic smieci ktore nie wiedza kto zaplacil za te wybory. pani smieciarki od wyrzucania supermarketow i pana od ciezkich robot. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:35 A co, każdemu wolno marzyć noworocznie. Nawet diabeł wielu iion ma do tego prawo. Oj marzy mu sie premier z Krakowa. I znów na marzeniach sie skończy Prędzej PiS doprowadzi do nowych wyborów, niż dopuści do "diabelskiego" rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
starymason Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:40 cenzorzy ciagle mi wykasowuja moj post z pytaniem o imie kota jarka przeciez to ma zasdnicze znaczenie w sprawach waznych dla kraju Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:42 starymason napisał: > cenzorzy ciagle mi wykasowuja moj post z pytaniem o imie kota jarka przeciez to > > ma zasdnicze znaczenie w sprawach waznych dla kraju Ten gosc ma kota ... w glowie. Odpowiedz Link Zgłoś
inna57 Re: Odpowiedź na Twoje pytanie jest kłopotliwa 04.01.06, 18:57 bo Jarek ma sześć kotów, ot taki mały haremik :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Odpowiedź na Twoje pytanie jest kłopotliwa 04.01.06, 19:25 inna57 napisała: > bo Jarek ma sześć kotów, ot taki mały haremik : To bardzo ważne. Proszę o potwierdzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
numenor11 Skończmy tą zabawę i zróbmy nowe wybory. 04.01.06, 18:42 A znając talenty pp .Rokity , Tuska, Schetyny & co jestem spokojny o wynik. Bo zwycięstwo PIS-u jest pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Skończmy tą zabawę i zróbmy nowe wybory. 04.01.06, 18:45 po pis to partie na które szkoda głosowac bo krzykacze i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Ja szanuje PO 04.01.06, 18:47 troche mi ich szkoda, ale ich ruchy takie jak poparcie becikowego wpychają ich do jednego wora z lprem i SO. PIS to dobrze rozgrywa. Ale najlepsze jest SLD - tych to juz nie ma. O ile millera się nie lubiło to nie mozna mu odmówić wyrazistosci -olejniczak to gościu bezbarwny, który spycha postkomuchów w niebyt. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Ja szanuje PO 04.01.06, 18:52 gdzie aws tam i bedzie po i pis sld było jest i bedzie tylko slepy moze twierdzic inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 SLD jak najbardziej - 04.01.06, 18:55 jeszce długo będzie -elektorat sbecko milicyjny jeszcze nie całkiem wymarł -ale wymiera :) - ale ta partia wsród ludu ma przydomek złodzieji - i salony władzy już nie dla niej. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: SLD jak najbardziej - 04.01.06, 19:04 ty myslisz ze w Polsce lewica sie nie odrodzi to sie mylisz jak konczył aws w 2001 jak ludzie na nich njezdzali i w 2005 premierem został szef kancelarii premiera Buzka naród sie przekona ze 4 rzeczpospolita jest tyle warte co te 4 reformy Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Laska ludu na pstrym koniu jezdzi - na wiosne 04.01.06, 19:04 chlubny przydomek "zlodziei" zyskaja PiSuary, jak zyskal go AWS, Solidarnosc, Walesa etc.etc. Bo sie okazalo ze "dulary" nadal same na drzewach nie rosna:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka7111 Re: SLD jak najbardziej - 04.01.06, 19:36 dla niej. nie dla zabawy USA placilo za urlop Millera w USA. pamietaj kto tu rzadzi, pajacu. pisuary zapomnialy - sa skutki tego. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe mówi arbiter elegancji który wczoraj 04.01.06, 19:07 twierdził że niewybaczalnym jest że Zycie ministra przypinaja - nie wiadomo dokladnie dlaczego to niby takie nieładne (?) (on upadek całego rządu przypina na luziku) Odpowiedz Link Zgłoś