Dodaj do ulubionych

Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do końca"

04.01.06, 18:18
Kto sie nie zgodzi?
Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:25
      powiedział ze w kwietniu upadnie
      mam nadzieje ze ten załosny nieudolny i niekompetetny rzad upadnie jak
      najszybciej
    • przyladek.dobrej.nadziei Zbliza sie koniec rzadow PiSu 04.01.06, 18:28
      Kiedy dotrze do tych piskorzy, ze maja slabiutki rzad, ktory rzadzic nie jest w
      stanie. I nawet Samoobora nic tu nie pomoze :)
      • smok5 Założymy sie? 04.01.06, 18:31
        ze nie upadnie :). Rokita bryka ale ten "premier" z Krakowa z kim chce rządzić
        przy nowym rozdaniu -z Lepperem? Szanse na stworzenie rządu w Polsce ma tylko PIS.
        • przyladek.dobrej.nadziei Re: Założymy sie? 04.01.06, 18:34
          smok5 napisał:

          > ze nie upadnie :). Rokita bryka ale ten "premier" z Krakowa z kim chce rządzić
          > przy nowym rozdaniu -z Lepperem? Szanse na stworzenie rządu w Polsce ma tylko
          P
          > IS.

          No to niech rzadza z Samoobora. Na co czekaja?
        • rzewuski1 Re: Założymy sie? 04.01.06, 18:34
          pis stworzył rzad w którym minister wylatuje po 2 miesiacach
          a kolejni sa juz namierzani
          ten rząd nie przetrwa do konca tego roku
          to jest pewne jak słonce na niebie
          • smok5 Ale ruchu nie ma. 04.01.06, 18:35
            Albo PIS albo nikt :)
            • przyladek.dobrej.nadziei Ano nie ma 04.01.06, 18:38
              I PiS bedzie musial robic to, co mu opozycja kaze ;)
              • smok5 Najpewniej tak będzie. 04.01.06, 18:40
                Trochę dla LPRu troche dla SO i ... nic dla PO :)
                • przyladek.dobrej.nadziei Troche dla LPRu, troche dla SO, troche dla PO 04.01.06, 18:41
                  I nic dla PiSu, ktory bedzie czyscil rodakom lodowki :)
                  • smok5 A PIS powoli weliminuje 04.01.06, 18:43
                    te trochę LPRu I troche SO i zostawi nic dla PO.
                    • przyladek.dobrej.nadziei PiS ma gowno do gadania jest niewolnikiem opozycji 04.01.06, 18:46
            • rzewuski1 Re: Ale ruchu nie ma. 04.01.06, 18:39
              narazie nie ma ruchu ale to tylko kwestia czasu
            • mr_perfekt Ruchu nie ma ... na całe szczęście 04.01.06, 19:09
              bo groźba komunistycznej koalicji PO-SLD wisi nad Państwem
        • kaczka7111 Re: Założymy sie? 04.01.06, 19:35
          chyba to sprawa pokazania jak gleboki dol PiS wykopie sobie. Mam nadziejeze PO
          jest na tyle cierpliwa by pozwolic kaczkom zakopac swoje szanse nawet na drugie
          miejsce w nastepnych wyborach. dajcie smieciom pol roku , do 9 miesiecy - sami
          sie zarzna. sa na bardzo dobrej drodze. teraz musza wymienic smieci ktore nie
          wiedza kto zaplacil za te wybory. pani smieciarki od wyrzucania supermarketow i
          pana od ciezkich robot.
    • pan.nikt Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:35
      A co, każdemu wolno marzyć noworocznie. Nawet diabeł wielu iion ma do tego
      prawo.

      Oj marzy mu sie premier z Krakowa.

      I znów na marzeniach sie skończy

      Prędzej PiS doprowadzi do nowych wyborów, niż dopuści do "diabelskiego" rządu.
    • starymason Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:40
      cenzorzy ciagle mi wykasowuja moj post z pytaniem o imie kota jarka przeciez to
      ma zasdnicze znaczenie w sprawach waznych dla kraju
      • smok5 Ten kot ma na imię Mason 04.01.06, 18:41
        Stary Mason.
      • smok5 Bo ten kot jest stary 04.01.06, 18:41
        Stary jak Mason.
      • przyladek.dobrej.nadziei Re: Rokita: "rząd Marcinkiewicza zbliża się do ko 04.01.06, 18:42
        starymason napisał:

        > cenzorzy ciagle mi wykasowuja moj post z pytaniem o imie kota jarka przeciez
        to
        >
        > ma zasdnicze znaczenie w sprawach waznych dla kraju

        Ten gosc ma kota ... w glowie.
      • inna57 Re: Odpowiedź na Twoje pytanie jest kłopotliwa 04.01.06, 18:57
        bo Jarek ma sześć kotów, ot taki mały haremik :)))))
        • haen1950 Re: Odpowiedź na Twoje pytanie jest kłopotliwa 04.01.06, 19:25
          inna57 napisała:

          > bo Jarek ma sześć kotów, ot taki mały haremik :

          To bardzo ważne. Proszę o potwierdzenie.
    • numenor11 Skończmy tą zabawę i zróbmy nowe wybory. 04.01.06, 18:42
      A znając talenty pp .Rokity , Tuska, Schetyny & co jestem spokojny o wynik.
      Bo zwycięstwo PIS-u jest pewne.

      • rzewuski1 Re: Skończmy tą zabawę i zróbmy nowe wybory. 04.01.06, 18:45
        po pis to partie na które szkoda głosowac bo krzykacze
        i tyle
      • smok5 Ja szanuje PO 04.01.06, 18:47
        troche mi ich szkoda, ale ich ruchy takie jak poparcie becikowego wpychają ich
        do jednego wora z lprem i SO. PIS to dobrze rozgrywa. Ale najlepsze jest SLD -
        tych to juz nie ma. O ile millera się nie lubiło to nie mozna mu odmówić
        wyrazistosci -olejniczak to gościu bezbarwny, który spycha postkomuchów w niebyt.
        • rzewuski1 Re: Ja szanuje PO 04.01.06, 18:52
          gdzie aws tam i bedzie po i pis
          sld było jest i bedzie
          tylko slepy moze twierdzic inaczej
          • smok5 SLD jak najbardziej - 04.01.06, 18:55
            jeszce długo będzie -elektorat sbecko milicyjny jeszcze nie całkiem wymarł -ale
            wymiera :) - ale ta partia wsród ludu ma przydomek złodzieji - i salony władzy
            już nie dla niej.
            • rzewuski1 Re: SLD jak najbardziej - 04.01.06, 19:04
              ty myslisz ze w Polsce lewica sie nie odrodzi
              to sie mylisz
              jak konczył aws w 2001
              jak ludzie na nich njezdzali i w 2005 premierem został szef kancelarii premiera
              Buzka
              naród sie przekona ze 4 rzeczpospolita jest tyle warte co te 4 reformy
            • kropek_oxford Laska ludu na pstrym koniu jezdzi - na wiosne 04.01.06, 19:04
              chlubny przydomek "zlodziei" zyskaja PiSuary, jak zyskal go AWS, Solidarnosc,
              Walesa etc.etc. Bo sie okazalo ze "dulary" nadal same na drzewach nie rosna:)))
              • smok5 O spamer! 04.01.06, 19:06
                trzeba się wynieść z tego wątku.
            • kaczka7111 Re: SLD jak najbardziej - 04.01.06, 19:36
              dla niej. nie dla zabawy USA placilo za urlop Millera w USA. pamietaj kto tu
              rzadzi, pajacu. pisuary zapomnialy - sa skutki tego.
    • loppe mówi arbiter elegancji który wczoraj 04.01.06, 19:07
      twierdził że niewybaczalnym jest że Zycie ministra przypinaja - nie wiadomo
      dokladnie dlaczego to niby takie nieładne (?) (on upadek całego rządu przypina
      na luziku)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka