Dodaj do ulubionych

Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze

10.10.06, 13:38
skopiowane z innego forum, ale temat fajny i na luzie:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=78&w=49751646
Ja na przykład jestem wielką fanką Michała Wiśniewskiego.
Obserwuj wątek
    • humbak Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:39
      Noooo... momentami to tego luzu nieco tam brakowało;)
    • leszek.sopot Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:40
      asienka32 napisała:

      > Ja na przykład jestem wielką fanką Michała Wiśniewskiego.


      Nic dziwnego. Jak PiS taki gust;)
      • galba.galba Re: Nic dziwnego 10.10.06, 13:47
        Zamiłowanie do tandety; i w muzyce, i w polityce ;)
      • asienka32 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:48
        leszek.sopot napisał:

        > asienka32 napisała:
        >
        > > Ja na przykład jestem wielką fanką Michała Wiśniewskiego.
        >
        >
        > Nic dziwnego. Jak PiS taki gust;)

        Byłeś może w sobotę na Ołowiance?
        Tam się zebrała cała trójmiejska śmietanka wielbicieli PO.
        Ą ę bułkę przez bibułkę... , koncert wspaniały, itd itd ...

        Ale jak było ryzyko, że Nigel da drugiego bisa - połowa sali w panice ruszyła
        do wyjścia :)))

        A zagrał ostro, jazz dla zaawansowanych, chociaż wszyscy raczej spodziewali się
        klimatów z Vivaldiego albo Kroke Band.
        • humbak Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:53
          > Ale jak było ryzyko, że Nigel da drugiego bisa - połowa sali w panice ruszyła
          > do wyjścia :)))

          Kurde, serio?:)
          • asienka32 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:57
            humbak napisał:

            > > Ale jak było ryzyko, że Nigel da drugiego bisa - połowa sali w panice rus
            > zyła
            > > do wyjścia :)))
            >
            > Kurde, serio?:)


            Fakt, ze bis trwał 20 minut i był popisem wirtuozerii, ale chamówa wyszła
            straszna.
            Nie będę ściemniać, że jestem koneserem ambitnego jazzu, ale minimum
            przyzwoitości obowiązuje.
            Oczywiście oficjalna wersja brzmi : koncert boski, uwielbiamy tę muzykę a
            Wiśniwski i PiS są be :)))
            • humbak Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:05
              Boszsz... ambitny jazz, czy nie, improwizacja oglądana na żywo to zawsze jest wspaniałe przeżycie w przypadku dobrych muzyków. Nie rozumiem też po co chodzić na koncert jeśli nie próbuje się wymusć bisów trwający sumarycznie tyle co koncert albo i więcej:)\
              • asienka32 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:59
                humbak napisał:

                > Boszsz... ambitny jazz, czy nie, improwizacja oglądana na żywo to zawsze jest
                w
                > spaniałe przeżycie w przypadku dobrych muzyków. Nie rozumiem też po co
                chodzić
                > na koncert jeśli nie próbuje się wymusć bisów trwający sumarycznie tyle co
                konc
                > ert albo i więcej:)\

                Ja myślę, że się spodziewali trochę lżejszych kawałków, a poza tym - Nigel jest
                modny i warto się pokazać na takiej imprezie.
        • leszek.sopot Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:26
          asienka32 napisała:
          > Byłeś może w sobotę na Ołowiance?

          Nie.
    • ayran Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:40
      asienka32 napisała:

      > Ja na przykład jestem wielką fanką Michała Wiśniewskiego.

      Marsz, Marsz Wiśniewski, z Ziemi Polskiej do Czeski?
    • lika78 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:41
      asienka32 napisała:

      >
      > Ja na przykład jestem wielką fanką Michała Wiśniewskiego.
      >
      Czuję się mocno rozczarowana:(

    • pandada związek może jest jakiś statystyczny 10.10.06, 13:45
      ale sztywny nie.
      TRWAM zaprasza Rosiewicza, Zbyszka i Danusię. Ale czy to oznacza, że kaczyści
      uwielbiają wyłącznie kicz?
      • humbak Re: związek może jest jakiś statystyczny 10.10.06, 13:47
        Czego chcesz od Rosiewicza?:)
        • pandada niczego od niego nie chcę 10.10.06, 14:05
          solidny przedstawiciel kiczu
          • humbak Re: niczego od niego nie chcę 10.10.06, 14:07
            Przecież on tworzył kabaret.
            • pandada ja się wypowiadam o muzyce 10.10.06, 14:17
              "ja się masz, kochanie, jak się masz" oraz "czy tańczy pani czaczę, czy czaczę
              pani zna" to dla mnie ta sama półka - chwytliwe pioseneczki do machania rączkami
              i kiwania się całym rzędem.
              • humbak Re: ja się wypowiadam o muzyce 10.10.06, 14:25
                Mnie się zdaje że w jego wypadku muzyka miała conajmniej trzeciorzędne znaczenie... nie przeczę jednak że brzmi fatalnie:) Piosenki na wesela wiejskie i tyli.
    • morgana_le_fay Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 13:48


      www.smog.pl/wideo/4616/upodobania_muzyczne_andrzeja_l/
    • buffalo_bill Paweł Kukiz 10.10.06, 13:51
      - on chyba najlepiej ujął w słowa to co myślę o rządach PiS-u:

      Jak ja was ku***y nienawidzę
      I jak ja wami ku***y gardzę
      Jak ja się za was ku***y wstydzę
      Gdy za granicę czasem zajrzę

      Jak ja się wami ku***y brzydzę
      Jak ja was dobrze ku***y znam
      Jak ja się bardzo ludziom dziwię
      Którzy wybrali taki chłam

      To wszystko czego się dotkniecie
      Od razu obracacie w pył
      Szarańcza przy was to jest bajka
      Bo cały kraj już przez was zgnił

      Rozpasłe mordy, krzywe ryje
      Ku***stwo wszędzie tam gdzie wy
      Jak ja was ku***y nienawidzę
      Jak chętnie bym z kałacha bił

      I nawet jak wam plunąć w twarz
      To wy mówicie że deszcz pada
      Je***na wasza partia mać
      Co mi ojczyznę wciąż okrada

      Nadejdzie kiedyś taki czas
      Za wszystko ku***y zapłacicie
      W helikoptery wsadzą was
      I nigdy już tu nie wrócicie
      • asienka32 To było/jest o SLD 10.10.06, 13:52
        a ja nie dałabym sobie dziś ręki uciąć z kim akurat Kukiz sympatyzuje :)
        • ayran Re: To było/jest o SLD 10.10.06, 13:54
          asienka32 napisała:

          > a ja nie dałabym sobie dziś ręki uciąć z kim akurat Kukiz sympatyzuje :)


          No i słusznie, szkoda ręki. W każdym razie w ostatnią niedzielę był na Placu
          Zamkowym. Ale to pijak przecież....
          • asienka32 Re: To było/jest o SLD 10.10.06, 13:58
            ayran napisał:

            > asienka32 napisała:
            >
            > > a ja nie dałabym sobie dziś ręki uciąć z kim akurat Kukiz sympatyzuje :)
            >
            >
            > No i słusznie, szkoda ręki. W każdym razie w ostatnią niedzielę był na Placu
            > Zamkowym. Ale to pijak przecież....

            Ja go dawno nie widziałam, bo z poprawnej TVP zawsze wylatywał z hukiem za
            szczerość.
            Mówił coś o PiS?
            • ayran Re: To było/jest o SLD 10.10.06, 14:00
              asienka32 napisała:

              > Mówił coś o PiS?

              Nie wiem. Byłem bardzo daleko - tłum był ogromny, a nagłośnienie takie sobie.
            • hummer Śpiewal kiedyś o Jurku 10.10.06, 14:00
              I ZCHN :)

              Jak to było? Dawne czasy może ktoś przypomni słowa :)
              • asienka32 O Stefku i waszej ulubionej ostatnio Reni również 10.10.06, 14:03

                • pandada ale Kukiza rozpatrujecie politycznie 10.10.06, 14:09
                  a miało być o muzyce. Kukiz to rock, piosenka biesiadna, disco-polo, pop.
            • latryna.latryna Re: Mówił coś o PiS ? 10.10.06, 14:43
              Mówił, że nie podoba mu się, jak go bez jego wiedzy zapisują do ZOMO ;)
    • leszek.sopot Jacek Kaczmarski, Doors, Pink Floyd, Weather Repor 10.10.06, 14:39
      Kazik & Kult, Demarczyk, Nick Cave, Beethoven, Chopin, Kelus, The Church, New
      Model Army, The Clash, Joe Strummer, The Pogues, Dropkick Murphys, The Living
      End, Cocteau Twins, Julee Cruise, The Cranberries, Suzanne Vega, Tracy Chapman,
      Tori Amos, Zespół Reprezentacyjny, Jane's Addiction, Miles Davis, Chuck
      Mangione, Al Di Meola, Sting, Bruce Springsteen, Cat Stevens, Genesis, King
      Crimson, Led Zeppelin, Budgie, The Levellers itd. itd.
      • pandada to sobie skompletowałem 10.10.06, 15:14
        Doors, Pink Floyd, The Clash, Chopin, Led Zeppelin, Budgie,

        w niecny sposób. Dlatego, w przeciwieństwie do porządnych ludzi, boję się Ziobry.
        • leszek.sopot Re: to sobie skompletowałem 10.10.06, 15:41
          pandada napisał:

          > Doors, Pink Floyd, The Clash, Chopin, Led Zeppelin, Budgie,
          >
          > w niecny sposób. Dlatego, w przeciwieństwie do porządnych ludzi, boję się
          Ziobry.

          Ja częściowo także;)
    • loppe Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:46
      J.Kaczyński chyba Mozarta, ja preferuję Bacha
    • t-800 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:49
      Wiśniewskiego? ;-O Ouli szit! Nigdy nie wpuściłbym Cię do domu! ;-)
      • asienka32 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 14:56
        t-800 napisał:

        > Wiśniewskiego? ;-O Ouli szit! Nigdy nie wpuściłbym Cię do domu! ;-)


        Spoko, dobrze się kamufluję :)
        • biedronka24 Mysle ze to nie ma nic do rzeczy generalnie 10.10.06, 15:29
          bo trudno tez wartosciowac ludzi sluchana muzyka a zalozyciel watku, do ktorego
          link zapodalas mial chyba taki pomysl.
          Ja mam praktycznie w kazdej dziedzinie muzyki cos co lubie.
          Jako dziecko nie cierpialam jazzu - teraz kocham. Nie lubilam metalu - a teraz
          odnalazlam kawalki ktore sa naprawde wspaniale.
          No i w klasyce tez przebieram. Zwlaszcza w wykonawcach. B. lubie tez niektorych
          wykonawcow folkowych. Wiec nie wiem o co chodzi. Chyba nie o rodzaj muzyki ale
          konkretne utwory i wykonawcow. Z tzw szlagierow tez sa takie ktore b. dobrze
          toleruje.
          No i oczywiscie czego innego slucham w samochodzie, czego innego cwiczac a czego
          innego na koncercie. To czego na pewno nie lubie to sztucznego dzwieku bo dla
          mnie nigdy nie odda barwy naturalnego instrumentu. To wszystko. Nie lubie
          falszerstw- czy to jest ´nierokendrolowe´? Nie sadze - zarowno bluesa jak rocka
          uwielbiam wlasnie w wersji klasycznej- najlepiej spiewanej w domu wspolnie.
          • biedronka24 a na powaznie 10.10.06, 15:34
            jedynym politykiem ktory probowal mieszac muzyke z polityka byla Kora.
            Dlatego za nia nie przepadam.
            Kiepski pomysl. Jedno z drugim nie ma zupelnie nic wspolnego a jesli ma- to
            dobrze nie jest :).
    • nielubiegazety2 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 10.10.06, 15:44
      Z muzyki rockowej: Pink Floyd, Yes, Genesis, Emerson Lake & Palmer, Led
      Zeppelin, Isao Tomita Tangerine Dream; stare: King Crimson, Deep Purple i Budka
      Suflera, Czerwone Gitary ale tylko z Klenczonem.
      Pop: w zasadzie tylko The Beatles.
      Poważna: Chopin, Bach i inni barokowi, Beethoven, List, Straussowie, prawie cała
      gitara klasyczna.
      No i Jacek Kaczmarski.

      Dzięki za lekki temat :)
      • asienka32 Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 11.10.06, 08:56
        nielubiegazety2 napisał:

        ...

        Ja słucham wszystkiego co mi się podoba, ostatnio nawet Dody. Ale chyba
        najbardziej Sting, Waters, Joe Cocker, Shanya Twain, Budki Suflera,
        Urszuli /ale z czasów śp. Zybowskiego/.
        A na żywo przy piwku - najchętniej jazz.
        • nielubiegazety2 Przy piwku to Stańko lub inna dobra trąbka Lub sax 11.10.06, 20:21
          może być z II ligi :)
          A Waters rulezzzzzz :)
    • frau_blada Moim zdaniem do premiera - naszego ulubienca 11.10.06, 20:11
      zwanego przez lajzy fuehrerem, pasuje Rammstein jak nic innego.
      • pandada ja nawet to lubię 11.10.06, 20:16
        chociaż nie jestem nazistą
        • pandada ale do premiera pasuje orkiestra 11.10.06, 20:17
          oczywiście dęta
          • scoutek Re: ale do premiera pasuje orkiestra 11.10.06, 20:27
            pandada napisał:

            > oczywiście dęta

            chyba nadeta
            ;)))
            • frau_blada Nadeta to gra na wiecach PO. :) 11.10.06, 20:32

              • scoutek Re: Nadeta to gra na wiecach PO. :) 11.10.06, 20:34
                rozczarowali sie juz do pisu?
                • frau_blada Nie. Lombard ich zagluszyl :) 11.10.06, 20:36

                  • scoutek Re: Nie. Lombard ich zagluszyl :) 11.10.06, 20:39
                    nie zagluszyl, bo nie ma sily, taki jest nadety....
        • frau_blada A co ma Rammstein do nazizmu? 11.10.06, 20:26
          Przerobki numerow Kraftwerku czy hiszpanskie motywy w niemieckiej rytmice?
    • abstrakt2003 Kaczmarski 11.10.06, 20:35
      i cała masa innej dobrej muzyki!
      PS
      Napewno nie Wiszniewski!
    • w11mil Bee Gees! 11.10.06, 21:02
      poza starymi dobrymi kawałkami kilka lat temy wyszedł całkiem nowy
      THIS IS WHERE I CAME IN - prawie wszystkie numery na nim świetne

    • zapijaczonyryj "ujrzałem pierwszy siwy włos na twojej skroni" 11.10.06, 21:06
      Czesława z Niemiena to ulubiony przebój jego i jego mamy, razem słuchają
      z..kotkiem

      „każdy c h u j ma swój strój”-Marek Nowakowski
    • sw.wesoly Re: Słuchanie muzyki a preferencje wyborcze 11.10.06, 23:42
      ja glosowalem na PiS
      slucham metalu , gothic rock

      i fanem jestem King Crimson

      a na Olka Kwacha to disco-polowcy glosowali

      a na PO mandarynowcy i dodo-elekrtodowcy

      czyli lajzy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka