stary_z_lichenia
05.01.07, 14:38
jakie to proste zalozyc komus teczke ,i jakie to proste je zniszczyc
niektore teczki , te ktore rzucaja cien na osoby publiczne tam jakies
z kolei RP , zostaly a takie jak np. Macieja G. nieegzystuja juz .
Ciekawe dlaczego wyzwano Walese od Bolkow .
Wiadomo ze glowny strumien kasy dzieki Walesie skierowano we wlasciwy
nurt , wieksza czesc jednak wpadla w komunistyczne jeziora .
Panowie i panie sb-cy siedza sobie spoko w swoich posiadlosciach z wysoka
emerytura (co wcale nieoznacza ze wszyscy bogaci to konfidenci )
Walesa nie mial takiej mozliwosci opanowac sluzby bezpieczenstwa ,
ale dzieki takim ludziom jak Walesa , Kuron czy znienawidzony Michnik
mamy mozliwosc pisania i czytania tego co chcemy bez obawy ze bedziemy
zamknieci w pudle .
Komunisci , znajac metody PiS-u (te same co sb) rozwalaja prawice,
wystarczy tylko jedno zdanie i juz sie jest podejrzanym .
Obawiam sie ze ci ktorzy tak bardzo krzycza o sprawiedliwosci i prawie,
sa sami przez rodzinne koneksje powiazani z sb .
Giertychowie sa tego przykladem , mozna to otwarcie nazwac
SYNDROMEM GIERTYCH'A .
Prawdopodobnie nigdy sie nie dowiemy z kim wspolpracowal ojciec Gosiwskiego,
czy Zi0bry .
Bo ci ktorzy walczyli o wolna Polske usunieci zostali z firmamentu
zwany polityka , na politycznym podworku pozostali spryciarze i
nieudacznicy , ktorych spryciarze do swoich celow powolali .
P.S. Zeby Polska byla Polska , a ja chcialbym zeby Polska byla
normalna .