Dodaj do ulubionych

Zemsta komunistow .....

05.01.07, 14:38

jakie to proste zalozyc komus teczke ,i jakie to proste je zniszczyc
niektore teczki , te ktore rzucaja cien na osoby publiczne tam jakies
z kolei RP , zostaly a takie jak np. Macieja G. nieegzystuja juz .
Ciekawe dlaczego wyzwano Walese od Bolkow .
Wiadomo ze glowny strumien kasy dzieki Walesie skierowano we wlasciwy
nurt , wieksza czesc jednak wpadla w komunistyczne jeziora .
Panowie i panie sb-cy siedza sobie spoko w swoich posiadlosciach z wysoka
emerytura (co wcale nieoznacza ze wszyscy bogaci to konfidenci )
Walesa nie mial takiej mozliwosci opanowac sluzby bezpieczenstwa ,
ale dzieki takim ludziom jak Walesa , Kuron czy znienawidzony Michnik
mamy mozliwosc pisania i czytania tego co chcemy bez obawy ze bedziemy
zamknieci w pudle .
Komunisci , znajac metody PiS-u (te same co sb) rozwalaja prawice,
wystarczy tylko jedno zdanie i juz sie jest podejrzanym .
Obawiam sie ze ci ktorzy tak bardzo krzycza o sprawiedliwosci i prawie,
sa sami przez rodzinne koneksje powiazani z sb .
Giertychowie sa tego przykladem , mozna to otwarcie nazwac
SYNDROMEM GIERTYCH'A .
Prawdopodobnie nigdy sie nie dowiemy z kim wspolpracowal ojciec Gosiwskiego,
czy Zi0bry .
Bo ci ktorzy walczyli o wolna Polske usunieci zostali z firmamentu
zwany polityka , na politycznym podworku pozostali spryciarze i
nieudacznicy , ktorych spryciarze do swoich celow powolali .


P.S. Zeby Polska byla Polska , a ja chcialbym zeby Polska byla
normalna .
Obserwuj wątek
    • w11mil czy wiesz cos donoszeniu przez ojca Gosiewiewskieg 05.01.07, 14:41
      czy Ziobro?

      stary_z_lichenia napisał:
      > Prawdopodobnie nigdy sie nie dowiemy z kim wspolpracowal ojciec Gosiwskiego,
      > czy Zi0bry .
      • stary_z_lichenia Re: czy wiesz cos donoszeniu przez ojca Gosiewiew 05.01.07, 14:54
        w11mil napisała:

        > czy Ziobro?

        wlasnie nic nie wiem , a jeno slyszalem ze byl w pzpr .
        Slyszalem tak jak Gosiewscy syszeli ze "Osrodek Walesy" ingwilowal
        prawice .
        • joannabarska Wariatkowo 05.01.07, 14:57
          "Znienawidzony Michnik" pisze jakis tuman na... stronie załozonej u korzeni
          własnie przez GW czyli Michnika. Powariowali niektorzy całkiem...
          • woda.woda Re: Wariatkowo 05.01.07, 14:58
            A nie jest Znienawidzony?
          • stary_z_lichenia Re: Wariatkowo 05.01.07, 15:10
            joannabarska napisała:

            > "Znienawidzony Michnik" pisze jakis tuman na... stronie załozonej u korzeni
            > własnie przez GW czyli Michnika. Powariowali niektorzy całkiem...

            chyba kolezanko Barska niezauwazylas w jakim kontekscie zostalo to napisane ?
            Szkoda .
        • w11mil to nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw bliznie 05.01.07, 15:02
          mu swemu

          stary_z_lichenia napisał:
          > wlasnie nic nie wiem , a jeno slyszalem ze byl w pzpr .
          • pies_na_czarnych Re: to nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw bl 05.01.07, 15:06
            w11mil napisała:

            > mu swemu
            >
            > stary_z_lichenia napisał:
            > > wlasnie nic nie wiem , a jeno slyszalem ze byl w pzpr .


            Jezeli nie ma dowodow to znaczy, ze zostaly zniszczone! Proste?
            :)
          • stary_z_lichenia Re: to nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw bl 05.01.07, 15:12
            w11mil napisała:

            > mu swemu

            to powiedz to przykazanie wszystkim katolikom , a przede wszystkim
            Gosiewskiemu.
            • w11mil o kim kłamał Gosiewski? 05.01.07, 15:18
              stary_z_lichenia napisał:

              > to powiedz to przykazanie wszystkim katolikom , a przede wszystkim
              > Gosiewskiemu.
              • stary_z_lichenia Re: o kim kłamał Gosiewski? 05.01.07, 15:27

                o Osrodku Walesy , on chyba nawet nie wiedzial jak ma Walesa na imie .
                A drugie ze podal nieprawdziwe dane na temat kosztow budowy peronu .
                • w11mil prawica byla inwigilowana za czasow Walesy 05.01.07, 15:29
                  stary_z_lichenia napisał:
                  > o Osrodku Walesy , on chyba nawet nie wiedzial jak ma Walesa na imie .

                  mozesz podac jakies szczegoly?
                  > A drugie ze podal nieprawdziwe dane na temat kosztow budowy peronu .

                  • woda.woda słyszałes o tym, no nie? 05.01.07, 15:30
                  • stary_z_lichenia Re: prawica byla inwigilowana za czasow Walesy 05.01.07, 15:37
                    w11mil napisała:

                    > stary_z_lichenia napisał:
                    > > o Osrodku Walesy , on chyba nawet nie wiedzial jak ma Walesa na imie .
                    >
                    > mozesz podac jakies szczegoly?
                    > > A drugie ze podal nieprawdziwe dane na temat kosztow budowy peronu .

                    Nie pamietam gdzie i z jakiego dnia , ale gazeta pisala o tym .
                    Tak ze napewno musiales o tym S L Y S Z E C .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka